BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 12-13 ЧЕРВНЯ 2002 року |

Видала неграмотність

МИТНИЦЯ

Зоряна ІЛЕНКО

На Рава-Руській митниці затримано автомобіль “Тойота-Лендкрузер” 1999 року випуску, який переміщувався через митний кордон України з підробленими номерними знаками та фальшивими документами.

Про це повідомив представник прес-служби Рава-Руської митниці Юрій Пасічник. Для того, аби перетнути кордон, спритники вдались до заміни номерних знаків автомобіля на дипломатичні, що, на їх думку, значно спрощувало можливість перетину кордону і давало значну економію у сплаті митних податків.

Ось що писав у своєму поясненні затриманий водій, 1949 року народження, мешканець м. Львова. Рейсовим автобусом він добрався до Варшави, а звідти — до польського містечка Труець на автобазар за запчастинами до власного автомобіля, для чого мав із собою 700 доларів США, оскільки вітчизняний авто базар Україна не міг запропонувати ті комплектуючі, які були йому потрібні. На базарі в той самий день познайомився із двома чоловіками. Один із них розмовляв російською, інший — польською. Один представився Євгеном Івановичем, інший чи то Яцеком, чи то Дареком. Вони запропонували йому роботу водія у Міністерстві нафтової промисловості. Спитали, чи має при собі дві фотокартки. Як на диво, фотографії він у таку відповідальну поїздку взяв із собою (у дорозі всяке ж може бути) і віддав своїм новим знайомим. Наступного дня о 4.00 двоє друзів були в мотелі. Повідомили, що все нормально і вони хочуть перевірити, чи вміє їхній новоспечений водій водити новісіньку “Тойоту”, вартість якої вже пізніше буде оцінена у 46000 доларів США. На автомобілі фасувались дипломатичні номери. Водієві було вручено свідоцтво про реєстрацію автомобіля у МРЕВ УМВС м. Києва на ім’я французького консульства в Україні, посвідчення працівника консульства Франції в Україні і доручили перегнати вказаний автомобіль до Києва. А для того, аби він, не дай Бог, не подумав такий дорогий автомобіль поцупити, а навпаки, беріг, як зіницю ока, від найменших подряпин, взяли в нього під заставу 500 доларів, пообіцявши, що в Раві-Руській віддадуть уже 800 із врахуванням дороги до Києва.

На митниці водій представив до митного контролю автомобіль та документи на нього. А далі, в ході перевірки, яку проводили дуже оперативно, з’ясувалось, що в самому свідоцтві про реєстрацію автомобіля наявні граматичні помилки. Так, замість Києва записано Київа, замість “посольства Франції” записано “посольства Франциі”. Допущено декілька помилок у французькому тексті, записаному в посвідченнях працівника французького консульства. Для виготовлення дипломатичних номерів було використано польські номерні знаки нового зразка, про що, коли було знято верхній шар фарби із дипломатичним номером, свідчив напис “PL”. У консульстві Франції в Україні повідомили, що даний громадянин, затриманий на Рава-Руській митниці, у згаданій установі не працює і ніколи не працював, автомобіль ні київською митницею, ні київським МРЕВ УМВСУ не оформлявся. Порушено кримінальну справу, ведеться слідство.

POSTUP - ПОСТУП
№89 (747),
12-13 ЧЕРВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Удвічі швидше
·В НОМЕРІ
·Війна наближається до Скоп’є
·Бензиновий синдикат на заході України

ПОГЛЯД
·Айріс Розенберг: Чому вони тепер не кажуть правди?
·Чи потрібні нам фрески Бруно Шульца?
·містер Ґейтс із балалайкою

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Україну очікує судовий колапс
·Рухівці хочуть миру, але готуються до війни
·Допомога зі Страсбурга
·У “Ляльці” стріляли
·Обрано керівництво “Молодь за реформи”
·Знов населення не платить?
·Видала неграмотність
·Львів не повинен розвиватися за радянськими схемами
·Анатолій Зленко: Ваше місто може "дати фору" Києву

ПОСТУП З КРАЮ
·Удвічі швидше
·А чи був мільярд?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Хатамі отримує чергову перемогу
·Правий уряд починає роботу
·Війна наближається до Скоп’є
·Техас та Луїзіану щндро накрило водою

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·ТЛУМАЧНИК
·Бензиновий синдикат на заході України
·Російська експансія в Україну
·"Обличчя міста" напрокат
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·І миші, і коти
·Духовна музика сучасності
·Світ музичних образів Юрія Лисиченка

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·ЛИСТИ ДО ІВАНА ПАВЛА ІІ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Шахтар" "ховає" сам себе
·Куертен і Капріаті - тріумфатори Парижа
·Три титули "Мотора" та путівка українців на Чемпіонат Європи
·Волокитін - найкращий серед львів"ян
·"Рома" зберігає інтригу до останнього туру
·Український бокс до "золота" ще не "дотягує"
·Молодший Шумахер переміг брата
·"Колорадо" - володар Кубка Стенлі

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Першу "сучасну" Біблію проілюструє Клаудія Шиффер