BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |

Проти аграрної політики - з пістолетом і гранатою

Фермер із Миколаївщини захопив у заручники одного з керівників Міністерства аграрної політики України

ТЕРАКТ

Остап ДРОЗДОВ© ПОСТУП

У вівторок у приміщенні Міністерства аграрної політики України невідома особа в масці захопила в заручники одного з керівників цього відомства. Про всю серйозність намірів терориста свідчили стартовий пістолет, каністра з бензином, а також муляж гранати, особливості якого тепер з’ясовують спеціалісти-підривники. До будівлі міністерства вмить було стягнуто значні ресурси спецпідрозділів міліції “Беркут” і СБУ “Альфа”, прибули також дві великі пожежні машини, одна “оперативка” та реанімобіль.

Як виявилося згодом, автором такого відчайдушного акту є 45-літній фермер із Баштанського району Миколаївської області Сергій Архіпов, батько двох синів. Він уже довгий час оббивав пороги найрізноманітніших інстанцій, у тому числі найвищих, включно з Верховною Радою, Кабміном та Адміністрацією Президента, “добиваючись правди”. Кінцевим пунктом цієї довжелезної епопеї став кабінет високого чиновника на восьмому поверсі міністерства, ім’я якого наразі не розголошують. Відомо тільки, що на цьому поверсі “мешкає” секретаріат Комісії при президентові України з питань агрополітики й Асоціація фермерів України. Власне, звідти терорист і оприлюднив свої вимоги.

У тексті-заяві Архіпова пролунала вимога провести об’єктивну перевірку актів паювання землі, оскільки, за словами фермера, там існує ряд порушень, а також перевірити діяльність посадових осіб Новобузького району Миколаївської області, дати оцінку діям правоохоронних органів Баштанського і Новобузького районів за фактом незаконного вилучення комбайна, викрадення автомобіля КрАЗ і зерна, які, за словами Архіпова, належали йому. Ймовірно, звичайного фермера з півдня України на таке серйозне правопорушення підштовхнуло й те, що влада відхилила його заявку на пікет МінАПК. Та все ж, окрім усього, терорист зажадав зустрічі особисто з міністром аграрно-промислової політики Іваном Кириленком.

Після переговорів, які провадили начальник Київського управління міліції Олександр Гапон та керівник головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС Михайло Корнієнко, терорист добровільно здався правоохоронцям. “Проти Сергія Архіпова, що проживає у Баштанському районі Миколаївської області, за фактом захоплення кабінету в Міністерстві агрополітики України кримінальна справа поки що не буде порушуватися, хоча в його діях є ознаки злочину”, – повідомив журналістів заступник міністра внутрішніх справ, начальник головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС Михайло Корнієнко. “Безумовно, – зауважив М. Корнієнко, – існувала небезпека для життя людей, але терористом
С. Архіпова назвати не можна”. Крім того, заступник міністра заперечив інформацію про те, що Сергієм Архіповим були захоплені заручники. Поки що “терориста” запросили в Головне управління МВС України в м. Києві для розмови. Однак у рідні краї Архіпов може повернутися живим символом того, що коли всі законні можливості виявляються недоступними, фермери здатні навіть у терористичний спосіб заявляти про свої права.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Гетьман на годину?
·Операція "Радянський Союз-2"
·В НОМЕРІ
·Фрески Бруно Шульца вивезли до Ізраїлю

ПОГЛЯД
·Мер не мав права допустити вимкнення води
·Львівський цукор уже не львівський
·Останній дзвоник

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Унсовців виселяють
·Вітер розгулявся не на жарт
·Пристрасті довкола водоканалу
·КРИМІНАЛ
·Прочани житимуть просто неба?
·"УКБ" відкрив ще одне відділення

ПОСТУП З КРАЮ
·Гетьман на годину?
·У Москві заарештовано громадянина України
·Проти аграрної політики - з пістолетом і гранатою
·Нічні обшуки у судді Замковенка
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Європейські сни України
·Якби Німеччина стала нейтральною...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Операція "Радянський Союз-2"

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Миша з нержавіючої сталі
·Списувати стає небезпечно
·Данійці зможуть легально стягувати музику
·PC-NEWS
·Учитель запропонував учневі поламати шкільний сервер
·Хакерів ловлять на живця
·Школа молодого хакера

АРТ-ПОСТУП
·"Музика тисячоліття": оптимістичні прогнози
·Яремак проростає у Львові

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Дружина кримінального авторитета подала до суду позов на УБОЗ
·Пацієнтку кололи радіоактивним йодом
·Двобій із податковою

СПОРТ-ПОСТУП
·У Трускавець "Карпати" повіз Юрчишин
·Грузини бойкотуватимуть відбірковий матч з Італією
·У Львові завершився Кубок НАББА України
·СПОРТ-БЛІЦ
·Медведєв втратив останній шанс

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Горили - ідеальні поп-зірки з Інтернету