BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |

Унсовців виселяють

ПОДІЯ

Остап ДРОЗДОВ

Над УНА-УНСО згустилися серйозні політичні хмари: арештовано 13 активістів партії, її голову звинувачують у здійсненні масових безчинств, партія конфліктує із СБУ. І до всіх цих проблем днями додалася ще одна, причому дуже значна: львівська влада виселяє унсовців з їхнього офісу по вул. Ген. Чупринки, 5.

Таке рішення виніс обласний арбітражний суд. Причина до болю банальна – борги за орендну плату, які в УНСО перевищують 2 тисячі гривень. У вівторок судові виконавці, представник міського управління ресурсів (він навідріз відмовився назватися журналістам) та міліції прибули до офісу із чіткою метою виселити унсовців на вулицю. Проте УНА-УНСО не була б собою, якби не влаштувала справжньої атракції для журналістів, котрих заздалегідь попередили про подію.

Із самого ранку вхідні двері до будинку виявилися заблокованими, відтак представники влади і суду не змогли добратися до приміщення. Як, до речі, і працівники організацій, розташованих на Чупринки, 5 (цілком імовірно, що на різких унсовців можуть посипатися скарги й навіть позови з цього приводу). У такий спосіб непідкорення рішенню суду радикали продемонстрували те, що акція виселення має, перш за все, політичний підтекст. Вони аргументували своє переконання тим, що питання боргів за оренду виникло зразу після того, як у згаданому приміщенні почав засідати комітет “Україна без Кучми!”. До того ж, говорили ображені унсовці, не вони одні мають борги за офіси, натомість влада чомусь не виселяє лояльних до неї партій. Не виключають вони й тої версії, що приміщенням зацікавився відомий фотомитець Пилип’юк, який має там площу лише на першому поверсі.

“Минулого року ми подавали заявку в мерію, щоби вона нас звільнила від сплати за оренду, як це вона робить багатьом організаціям. УНА-УНСО – неприбуткова партія, і вона не може платити 70 гривень щомісяця, – розповідає голова ЛМО УНА-УНСО Остап Козак. – Однак міська влада навіть не відповіла на наше звернення, не сказавши ні “так”, ні “ні”. Останнім часом в УНСО всі кошти ішли на адвокатів у київських кримінальних справах, тому нам було не до того”. Як можна було й передбачити, УНА-УНСО заявила про свої наміри до останнього обороняти офіс.

Тим часом під час виселення стався прикрий випадок із Остапом Козаком. Він намагався на зв’язаних шматках спуститися до журналістів боковою стіною. Радянські карнізи не втримали лідера львівських унсовців, і він зірвався із другого поверху. За нашими даними, в поліклініці № 5 йому діагностували численні потовчення і порекомендували спати на твердій поверхні й за можливості не сідати. Цей випадок, до якого міліція виявилася не готова, може наштовхувати на роздуми про потенційну наявність жертв при обороні офісу.

“Не ми ініціюємо виселення УНА-УНСО, – сказав начальник МГБ Франківського РВ ЛМУ УМВСУ Михайло Курочка. – Міліція буде виконувати рішення суду в межах дотримання правопорядку”. Поведінку непокори і блокування дверей підполковник Курочка покваліфікував як порушення правопорядку, про що й було складено акт.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Гетьман на годину?
·Операція "Радянський Союз-2"
·В НОМЕРІ
·Фрески Бруно Шульца вивезли до Ізраїлю

ПОГЛЯД
·Мер не мав права допустити вимкнення води
·Львівський цукор уже не львівський
·Останній дзвоник

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Унсовців виселяють
·Вітер розгулявся не на жарт
·Пристрасті довкола водоканалу
·КРИМІНАЛ
·Прочани житимуть просто неба?
·"УКБ" відкрив ще одне відділення

ПОСТУП З КРАЮ
·Гетьман на годину?
·У Москві заарештовано громадянина України
·Проти аграрної політики - з пістолетом і гранатою
·Нічні обшуки у судді Замковенка
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Європейські сни України
·Якби Німеччина стала нейтральною...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Операція "Радянський Союз-2"

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Миша з нержавіючої сталі
·Списувати стає небезпечно
·Данійці зможуть легально стягувати музику
·PC-NEWS
·Учитель запропонував учневі поламати шкільний сервер
·Хакерів ловлять на живця
·Школа молодого хакера

АРТ-ПОСТУП
·"Музика тисячоліття": оптимістичні прогнози
·Яремак проростає у Львові

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Дружина кримінального авторитета подала до суду позов на УБОЗ
·Пацієнтку кололи радіоактивним йодом
·Двобій із податковою

СПОРТ-ПОСТУП
·У Трускавець "Карпати" повіз Юрчишин
·Грузини бойкотуватимуть відбірковий матч з Італією
·У Львові завершився Кубок НАББА України
·СПОРТ-БЛІЦ
·Медведєв втратив останній шанс

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Горили - ідеальні поп-зірки з Інтернету