BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |

Мер не мав права допустити вимкнення води

У цьому переконаний директор департаменту електроенергетики Кабміну Богдан Дацишин

КОНФЛІКТ

Іванка ПОПОВИЧ

“Реструктуризація боргу МКП “Львівводоканалу” перед ВАТ “Львівобленерго” – це перший крок до вирішення проблеми, – заявив у вівторок під час зустрічі із журналістами директор департаменту електроенергетики Кабінету Міністрів України Богдан Дацишин. – Я готовий особисто допомогти у розв’язанні цього інциденту та сісти за стіл переговорів з усіма сторонами конфлікту”.

У понеділок заступник голови Львівської облдержадміністрації з питань паливно-енергетичного комплексу Леонід Мельник заявив, що він разом із керівником області Михайлом Гладієм звернулися із проханням до віце-прем’єра Олега Дубини анулювати борг “Львівводоканалу” перед енергетиками у зв’язку із приїздом Папи Римського. З цього приводу Богдан Дацишин заявив, що це повна нісенітниця, і сподіватися на списання боргу є абсурдом. На його думку, проблему господарювання “Львівводоканалу” передусім повинен вирішувати міський голова Василь Куйбіда разом із виконавчим комітетом та депутатами.

Як пояснив “Поступові” голова тимчасової комісії із вивчення діяльності МКП “Львівводоканал” депутат Львівської міської ради Володимир Гірняк, 15 травня було прийнято ухвалу, підготовану тимчасовою комісією, якою виконавчий комітет зобов’язано забезпечити стовідсоткову поточну проплату за спожиту електроенергію МКП “Львівводоканалом” (за рахунок коштів підприємства, а у випадку їх нестачі – за рахунок бюджету міста або залучених кредитних ресурсів) та розробити механізм реструктуризації накопиченої заборгованості перед ВАТ “Львівобленерго”. “На даний момент, наскільки мені відомо зі слів директора департаменту інженерного господарства Володимира Шелевія, ці пункти ухвали ще не виконано”, – говорить Володимир Гірняк.

“Яким чином міський голова допустив, що підпорядковане йому комунальне підприємство наростило борг понад 52 мільйони гривень (станом на 29 травня цього року)? – запитує Богдан Дацишин. – Тенденція до різкого зростання заборгованості чітко визначилась ще у жовтні минулого року. Вже на тому етапі міська влада повинна була робити висновки і вжити різких заходів, щоби припинити ріст заборгованості. За даними департаменту електроенергетики Кабміну, заборгованість “Львівводоканалу” за спожиту електроенергію у декілька разів більша у порівнянні з іншими містами України, зокрема такими потужними споживачами води, як Київ та Запоріжжя”.

Богдан Дацишин, зокрема, розповів журналістам, що під час святкування Нового року у Києві він мав розмову із Василем Куйбідою стосовно роботи “Львівводоканалу” та попереджував його, що зростання заборгованості за спожиту електроенергію перед ВАТ “Львівобленерго” може призвести до негативних наслідків. Також він наголосив на тому, що обласна влада в особі Леоніда Мельника під час селекторних нарад з екс-віце-прем’єром Юлією Тимошенко та віце-прем’єром Олегом Дубиною жодного разу не піднімала питання зростання заборгованості “Львівводоканалу”.

“Я погоджуюся з усіма мешканцями Львова, зрештою, я і сам львів’янин, що через фінансові проблеми між двома господарюючими суб’єктами в жодному разі не повинні страждати мешканці міста, – вважає Богдан Дацишин. – Я переконаний у тому, що існує правове поле вирішення цього конфлікту, і не можна втягувати львів’ян”.

На його думку, існує багато методів вирішення цього конфлікту, але очевидним є те, що вибирати метод буде кредитор, у даному випадку – це “Львівобленерго”, і узгоджувати його із боржниками.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Гетьман на годину?
·Операція "Радянський Союз-2"
·В НОМЕРІ
·Фрески Бруно Шульца вивезли до Ізраїлю

ПОГЛЯД
·Мер не мав права допустити вимкнення води
·Львівський цукор уже не львівський
·Останній дзвоник

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Унсовців виселяють
·Вітер розгулявся не на жарт
·Пристрасті довкола водоканалу
·КРИМІНАЛ
·Прочани житимуть просто неба?
·"УКБ" відкрив ще одне відділення

ПОСТУП З КРАЮ
·Гетьман на годину?
·У Москві заарештовано громадянина України
·Проти аграрної політики - з пістолетом і гранатою
·Нічні обшуки у судді Замковенка
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Європейські сни України
·Якби Німеччина стала нейтральною...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Операція "Радянський Союз-2"

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Миша з нержавіючої сталі
·Списувати стає небезпечно
·Данійці зможуть легально стягувати музику
·PC-NEWS
·Учитель запропонував учневі поламати шкільний сервер
·Хакерів ловлять на живця
·Школа молодого хакера

АРТ-ПОСТУП
·"Музика тисячоліття": оптимістичні прогнози
·Яремак проростає у Львові

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Дружина кримінального авторитета подала до суду позов на УБОЗ
·Пацієнтку кололи радіоактивним йодом
·Двобій із податковою

СПОРТ-ПОСТУП
·У Трускавець "Карпати" повіз Юрчишин
·Грузини бойкотуватимуть відбірковий матч з Італією
·У Львові завершився Кубок НАББА України
·СПОРТ-БЛІЦ
·Медведєв втратив останній шанс

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Горили - ідеальні поп-зірки з Інтернету