BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ - головна сторінка, архів, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 29-30 ТРАВНЯ 2001 року |

Я чую заклики спалити мою кав"ярню

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Президентові України п. Л. Кучмі. Голові Верховного суду України п. М. Бойкові. Генеральному прокуророві України п. М. Потебенькові. Голові Львівської обласної держадміністрації п. М. Гладію. Прокуророві Львівської області п. Б. Ринажевському. Голові обласного суду
п. В. Государському. Начальникові УВС у Львівській області п. Я. Ортинському. Міському голові м. Львова п. В. Куйбіді. Засобам масової інформації.

Змушені звернутися до Вас у зв’язку із обставинами, які склалися впродовж останнього часу стосовно інциденту, який стався біля кав’ярні “Цісарська Кава”, що призвів до смерті відомого українського композитора Ігоря Білозора.

Як видно із матеріалів слідства та відповідно до листа Обласної прокуратури, ми та Ірина Колодій абсолютно не причетні до справи І. Білозора. Ігор упродовж декількох років відвідував нашу кав’ярню і завжди був бажаним гостем. Про те, що стався з ним інцидент, ми дізналися лише 11 травня, тобто через два дні, коли до нас прийшли працівники Галицького РВВС, розпитуючи про касету із відеозаписом за 8 і 9 травня .

Ірина Колодій нічого надзвичайного, що могло би привернути її увагу на майданчику, не побачила, оскільки в її функції входить стежити за правилами торгівельної роботи моїх працівників у міні-барі “Цісарська Кава”, а не за клієнтами та їхньою поведінкою. За забезпечення громадського порядку відповідала Державна служба охорони, з якою була підписана відповідна угода.

У зв’язку із тим, що до 11 травня ніхто – ні міліція, ні родина Білозора не звертався із проханням надати відеокасету з метою використання її для слідства, її віддали на перезапис, тому що я взагалі нічого не знала про інцидент.

Упродовж року мають місце постійні різноманітні наклепи на нас у пресі і телебаченні. Так званий “КРУПОЛ” узагалі звинуватив мене в його загибелі.
30 травня 2000 року по-хуліганськи розгромлено мою кав’ярню “Цісарська Кава”, знищено моє майно, мене визнано потерпілою. Люди, які були ініціаторами того, які скоїли масові безчинства, погром, зухвало розгулюють по Львову. Матеріальних збитків, завданих у результаті вищеназваних подій, дотепер мені не відшкодовано.

Адвокат родини Білозора – Жолубак навів на нас безпідставні звинувачення та наклепи.

Мають місце постійні погрози й образи на адресу моїх працівників, що призводить до погіршення їх морального і психологічного стану та рівня обслуговування клієнтів.

Напередодні судового засідання в обласному суді у справі І. Білозора,
9 травня, група людей влаштувала мітинг біля пам’ятника Тарасові Шевченку, на якому виступаючі, спекулюючи смертю Ігоря Білозора, розпалювали міжнаціональну ворожнечу, намагаючись перевести звичайний хуліганський інцидент у політичне русло; надати йому міжнаціональне забарвлення, звинувачуючи діючу владу та мене.

І. Калинець, виступаючи на цьому мітингу, закликав до створення підпільних загонів бойовиків. Партії, що входять у “КРУПОЛ”, прилюдно ухвалили рішення про знищення кав’ярні.

Заступник голови УРП Новоженець їздив із мегафоном по пр. Шевченка, що в центральній частині Львова, вигукуючи образливі репліки на мою адресу, ображаючи цим мою честь та гідність, підриваючи мою ділову репутацію. При цьому в натовпі, який ішов за ним, було виразно чути заклики до спалити кав’ярню.

Зазначені факти підтверджують відеоматеріали, які відзняли працівники правоохоронних органів.

Преса і телебачення неправдиво висвітлює хід цієї справи у суді та події, які розгортаються навколо нас і кав’ярні “Цісарська Кава”.

Особливо хочу наголосити на тому, що наша відеосистема не охоплює місця, де сталася бійка, тому відеозапис ніяк не може вплинути на хід слідства та вирок суду. Ці безпідставні звинувачення та наклепи мають політичний характер для розпалювання міжнаціональної ворожнечі та підбурення людей для нових масових безчинств. Покази свідків, які проходять у даній справі, повинні задовольнити суд. Не потрібно перекладати вину із винних на нас, невинних людей, у безглуздих звинуваченнях.

У зв’язку із вищезазначеним, вимушені звернутися до Вас із проханням:
1. Надати мені можливість виступити на засіданні суду і дати важливі свідчення, які можуть вплинути на хід судового процесу, забезпечивши при цьому присутність представників ЗМІ.

2. Забезпечити викладення правдивої інформації щодо цього процесу у пресі і телебаченні.

3. Долучити мою справу як потерпілої щодо факту погрому кав’ярні до справи Білозора – внаслідок різноманітних наклепів у цій справі.

4. Забезпечити належний правовий захист моїй сім’ї, моїм працівникам та майну.

5. Притягнути до кримінальної відповідальності всіх тих осіб, які скоїли злочини: порушення громадського порядку, погром, наклеп, образа честі і гідності, підрив економічної діяльності мого підприємства та моєї ділової репутації.

Власник ПП “Лорелея” – “Цісарська Кава”
Тетяна Нікітчин, Львів

POSTUP - ПОСТУП
№81 (739),
29-30 ТРАВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·День української музики
·В НОМЕРІ
·Агонія київського "Динамо"

ПОГЛЯД
·Мешканці перекриють вулицю
·Права людей ігнорують
·Хто "посватає" "Львівводоканал"?
·Завершення епосу

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Студентське братство святкує
·Розпайовування землі сповнене проблем
·Шанс для хворих дітей
·Нападники били професійно
·Водії не бояться даішників
·З"явиться українсько-польське радіо
·Нагороди найчеснішим
·Чого не вистачає львів"янину?
·Вернісаж хочуть перенести

ПОСТУП З КРАЮ
·Дніпропетровські зустрічі Леоніда Кучми
·Яка коаліція потрібна Ющенкові?
·Папа Іван Павло ІІ прагне миру
·Співпраця з російськими правими

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Расові заворушення у тихому містечку
·Фінансові аспекти розширення ЄС
·На Кіпрі перемогли комуністи

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Фінансова неповноцінність
·Бурштинська ТЕС готується до паралельної роботи з європейською енергосистемою
·У Європі створюється ракетний гігант
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Володимир Кучинський: Наших майбутніх студентів чекає дуже цікава робота
·Схід - справа делікатна
·Незрадливість палітри дитинства
·Чи здатні ми щось сказати світові?

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·Я чую заклики спалити мою кав"ярню

СПОРТ-ПОСТУП
·ФУТБОЛ
·Для початку "Шахтар" вивіз із Києва Кубок...
·"Карпати" поза Європою
·За крок до "вишки"!
·Двадцять восьме свято "королів"
·Міхаель І, король Гран-прі Монако
·СПОРТ-БЛІЦ
·"Львівська політехніка" - друга в Україні!

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Дженніфер Лопес знімає фільм про себе