BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 17-23 ТРАВНЯ 2001 року |

Хто тренуватиме "Карпати" у наступному чемпіонаті?

Броварський, Маркевич, Журавчак, Яворський, Юрчишин?

ЧУТКИ

Роман ДОРОШ

Після п’ятої поспіль поразки львівських “Карпат” знову почали ширитися чутки про можливу зміну тренерського штабу. Принаймні за неофіційною інформацією стало відомо, що після матчу “Карпати” – “Металург” З голова Львівської облдержадміністрації Михайло Гладій мав зустріч із сьогоднішнім тренером “Металурга” Мироном Маркевичем. Загалом, уже давно відомо про добрі стосунки між губернатором та цим тренером.

Тим більше, що Гладій хоче почати нормальне фінансування команди. А це означає, що в “Карпат” повинні з’явитися гроші. А, як відомо, де гроші – там можуть бути і зміни. До того ж на сьогодні Мирон Маркевич не зв’язаний із “Металургом” жодним контрактом: він там працює за джентльменською угодою. І мріє про повернення до рідного міста.

Друга ймовірна кандидатура на посаду головного керманича “Карпат” – Володимир Журавчак. Хоча тут також існують деякі нюанси. Ну, по-перше, сьогоднішній клуб Журавчака, ФК “Львів”, цілком реально претендує на вихід до вищої ліги, а по-друге, загальновідомі дуже добрі стосунки між президентом ФК “Львів” Олександром Діденком та Володимиром Журавчаком. І, нарешті, по-третє, свого часу, коли Журавчак ішов із “Карпат”, він єдиний не зрадив місту Лева, не подався у Запоріжжя разом із Маркевичем та Дячуком-Ставицьким. Тож якщо навіть йому запропонують посаду головного керманича “Карпат”, Журавчак може відмовитися.

Доволі несподіваною є поява на останніх домашніх матчах “Карпат” екс-тренера тернопільскої “Ниви” Ігоря Яворського. Сьогодні цей наставник залишився без роботи, а тому мріє про тренерське крісло “Карпат”. Але, з іншого боку, Яворський не має підтримки ні від Гладія, ні від Львівської залізниці. Тож він може розглядатися як варіант – і не більше. Ще одна кандидатура на посаду керманича “Карпат” – сьогоднішній другий тренер “Карпат” Степан Юрчишин. До речі, свого часу саме він трохи очолював львівську команду. Проте через сімейні обставини Степан Юрчишин відмовився від цієї посади. Зрозуміло, тепер цей тренер теж може не погодитися стати головним тренером “Карпат”.

А тому якщо дивитися на речі реально, то на сьогодні маємо головного тренера “Карпат” Левка Броварського, в якого є діючий контракт із клубом, – та іншого основного претендента на посаду головного тренера команди, Мирона Маркевича.

Звичайно, сьогодні можна не шкодувати критики на адресу нинішнього наставника “Карпат” Левка Броварського: п’ять поразок поспіль – антирекорд клубу в Чемпіонатах України, а попереду – матч у Києві з “Динамо”. Проте, з іншого боку, невже з таким складом, коли половина гравців просто не відповідає рівню вищої ліги, можна було чекати іншого результату? Невже якщо б на його місці сьогодні опинилися Лобановський, Маркевич або ж
Прокопенко, був би кращий результат? І чому всі так швидко забули те, що коли в “Карпат” були великі фінансові проблеми, не було жодного бажаючого очолити львівський клуб... Чому тоді не приїздили на матчі Яворський та інші? А рятувати команду взялися саме Броварський та Юрчишин. І саме вони “зліпили” команду, яка єдина в першостях України перемогла “Динамо” з різницею у два м’ячі. Повірте, якби сьогодні був той же склад, що й у першому колі, ніхто не говорив би про зміну тренера. А так – немає Назарова та Хоми, травмовані Лучкевич, Павлюх, Шаран, Стронцицький, Закотюк. Так що залишилися лише чотири гравці “основи” з першого кола – Вільчинський, Толочко, Швед, Вовчук. Ситуація більш ніж критична. Так, у нас є талановита молодь, та їй потрібен час, щоби встати на ноги. Та й, зрештою, їхня майстерність швидше зростатиме біля більш досвідчених гравців. А станом на зараз майже всі досвідчені – травмовані...

Тож наразі маємо доволі цікаву ситуацію, яка, швидше за все, остаточно з’ясується лише влітку, в міжсезонні. І хочеться лише зауважити, що сьогоднішнє керівництво “Карпат” повністю довіряє Левкові Броварському і не має наміру відправляти цього наставника у відставку. Хоча, з іншого боку, якщо “Карпати” продовжуватимуть так програвати, то можуть і взагалі побити всі можливі антирекорди. Що тоді?.. На це питання ми зможемо отримати відповідь пізніше.

POSTUP - ПОСТУП
№74 (732),
17-23 ТРАВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Водяна криза
·В НОМЕРІ
·Слідство знайшло вбивць Георгія Гонгадзе?

ПОГЛЯД
·Подаківці України та Польщі співпрацюватимуть
·Водяна криза
·Невмите місто

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Унсовці готові до диверсій
·Невиплата зарплати - гріх
·Систему паркування буде змінено
·Скоро знову будуть вихідні
·Шахрай у погонах
·Митників не перехитрили
·Куди прилаштувати дитину?
·Курсант врятував дівчинку
·"Ланос" подешевшає

ПОСТУП З КРАЮ
·Убивство Гонгадзе - хто отримує вигоду?
·Слідство знайшло вбивць Георгія Гонгадзе?
·Лебедина пісня Леоніда Кучми
·Український рекорд перевезення кокаїну
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Росія намагається приховати злочини
·Єдвабне сумління
·Смертоносний потяг-утікач
·На боротьбу з промисловим піратством

ТУРИСТИЧНИЙ ПОСТУП
·Уперед, до моря!
·Вибір турфірми - справа серйозна
·Зірка на зірку не схожа...

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Чому люди нарікають на повільний процесор?
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Урядова нагорода до срібного персня долі
·"Музика тисячоліття"
·Музейний меценат - поняття архаїчне?

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Безробітний - значить злодій?
·Міліція спричинилася до міжнародного скандалу

СПОРТ-ПОСТУП
·Шумахер і Хаккінен - на львівському автодромі?
·Українці знову проходять тестування
·Хто тренуватиме "Карпати" у наступному чемпіонаті?
·Червоноград та Львів не повністю готові до матчів збірних
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·На конкурсі SMS-поезії переміг вірш про SMS
·Едді ван Гален зізнався, що в нього - рак