BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ - головна сторінка, архів, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 15-16 ТРАВНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

МИРОСЛАВА ҐОНҐАДЗЕ ДАЛА ЗГОДУ НА ПОХОВАННЯ ЧОЛОВІКА

Дружина журналіста Георгія Ґонґадзе Мирослава вважає, що тіло її чоловіка можна ховати, оскільки немає підстав не довіряти американській експертизі, яка встановила, що досліджуване “таращанське тіло” належить саме Георгієві Ґонґадзе. Вона повідомила адвоката, що оскільки вона перебуває поза Україною, остаточне рішення щодо цього питання прийматиме мати зниклого журналіста, Леся Ґонґадзе.

ВІКТОРОВІ ЮЩЕНКУ НЕОБХІДНА ОПЕРАЦІЯ

Стан здоров’я прем’єр-міністра Віктора Ющенка за останні дні погіршився. Поки що лікарі радять йому пройти стаціонарно тижневий курс лікування, повідомила прес-секретар прем’єра Наталя Зарудна. Вона зазначила, що набряк, який утворився у прем’єр-міністра на хребті, не зменшується, хребет зміщений, а амбулаторне лікування, яке він проходив упродовж останніх днів, не дає очікуваних результатів. Не виключена можливість операції, але остаточно таке рішення не прийнято.

Урядові консультації почнуться 16 травня

Консультації фракцій із президентом щодо майбутнього прем’єра розпочнуться 16 травня. Про таку ймовірну дату початку переговорів повідомив перший заступник голови Верховної Ради Віктор Медведчук. За його словами, поки що процес міжфракційних узгоджень кандидатури на посаду прем’єр-міністра та складу уряду не розпочався. Віктор Медведчук відзначив, що такі переговори може бути почато лише тоді, коли свою компромісну кандидатуру внесе Президент, який, у свою чергу, повинен провести консультації з лідерами депутатських груп та фракцій. Представник президента у Верховній Раді Роман Безсмертний не виключає, що прем’єр-міністру Вікторові Ющенку та деяким членам його уряду буде запропоновано посади в новому Кабінеті Міністрів та в iнших органах виконавчої влади. Роман Безсмертний вважає, що Віктор Ющенко не погодиться бути виконуючим обов’язки прем’єра, оскільки він із великими труднощами погодився працювати сьогодні.

Оборона країни – під загрозою

На думку першого заступника голови Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України Олега Уруського, цілком реальною є загроза втрати боєздатності цілих видів та родів військ. Аналіз сучасного стану озброєння та військової техніки Збройних Сил свідчить про те, що переважна більшість технічно складних комплексів та зразків уже вичерпала свій ресурс – або ж ресурс цих озброєнь закінчується у 2001-2005 роках. Щоби запобігти цим негативним моментам, потрібно, за розрахунками Міністерства оборони, близько 16 млрд. грн. Натомість на вирішення цих проблем у державному бюджеті на 2001 р. передбачено лише близько 200 млн. грн. Реальний стан національної економіки, досвід бюджетного планування останніх років не дають підстав сподіватися на суттєве збільшення можливих відрахувань.

гуманітарна Допомога для бідних

Гуманітарний офіс Європейської співдружності вирішив виділити для України 920 тис. євро на підтримку нових проектів гуманітарної допомоги. Загалом за цією програмою для України, Білорусі та Молдови буде виділено 1 млн. 900 тис. євро. Допомога має виконати завдання забезпечення продуктами харчування, наборами предметів гігієни та медикаментами найбільш незахищених верств населення і вирішити невідкладні проблеми, що виникнули внаслідок повеней у Закарпатті в березні 2001 року. Проекти виконуватимуться міжнародними неурядовими організаціями, Міжнародною Федерацією Червоного Хреста, Європейським дитячим фондом і CARITAS (Австрія) у тісній співпраці з їх основним місцевим партнером – Українським товариством Червоного Хреста.

POSTUP - ПОСТУП
№73 (731),
15-16 ТРАВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Туркменбаша обіцяє дати трохи газу
·В НОМЕРІ
·Азаров проти Бакая
·Перший європейський трофей українок

ПОГЛЯД
·Цікава арифметика
·ОУН стане партією
·Югославський синдром

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·"Діалог" сваркою не закінчиться?
·"Я намалюю мамі подарунок..."
·Діти і вогонь - несумісні
·Місто залишиться без води?
·Терористи не сплять
·Їдеш на футбол - бери з собою гіпс
·Михайла Гладія нагородили Хрестом пошани
·Перерізали горло у під"їзді
·"Загадкам міста Лева" - уже рік!
·АРХІВАРІУС
·Телеграфісти піднімаються
·Потисніть руку... Наполеонові
·Діяльність Папи - на світлинах
·Вирубують навіть фруктові дерева

ПОСТУП З КРАЮ
·Мельниченко написав лист до СБУ
·Микола Азаров проти Ігоря Бакая
·Референдум чи імпічмент?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Шеварднадзе ділиться владою
·Берлусконі не вміє програвати
·Останні з "колумбійських могікан"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Фішер стомився боротися з кризами
·Акціонери керамічного заводу пікетуватимуть мерію
·Сировину Європі вже не продаємо
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Оголена в місячному ореолі
·Терпкий смак ранніх талантів
·Посткарнавальне безглуздя у стилі мінімалізму

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·Поступ у "Поступі"

СПОРТ-ПОСТУП
·СПОРТ-БЛІЦ
·"Нант" - новий король Франції
·Култгард доводить претензії на чемпіонство
·"Галичанка" втратила бронзові нагороди
·До головних матчів сезону підготувалися
·Кінець футбольного сезону у Львові
·Мирон Маркевич: "У "Металурзі" працюю за джентельменською угодою"
·Чехи продовжують тріумфувати

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Гаррі Поттер встановив світовий рекорд