BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ - головна сторінка, архів, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 8-9 ТРАВНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

КОНКУРС “ПАНІ ПОШТА УКРАЇНИ-2001”

У рамках святкування 10 річниці незалежності України “Укрпошта” оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу працівників поштового зв’язку на звання “Пані Пошта України-2001”. Конкурс проходитиме в два тури з 1 червня по
9 жовтня серед жінок віком від 35 років, які працюють на підприємстві за професіями “оператор поштового зв’язку” і “листоноша”. До програми заключного туру конкурсу можуть бути включені різноманітні ігрові шоу за участю конкурсанток. Переможцям буде присвоєно звання “Пані Пошта України-2001”. Крім того, з числа учасниць заключного туру буде також обиратися “Пані глядацьких симпатій”.

НРУ ПРОТИ Михайла ПОТЕБЕНЬКА І Євгена МАРЧУКА

Народний рух України вимагатиме звільнення Генпрокурора Михайла Потебенька та секретаря Ради національної безпеки та оборони Євгена Марчука. Партія мотивує вимогу відсутністю результатів у розслідуванні убивств відомих суспільних діячів, політиків і журналістів. “В Україні стали звичними політичні викрадення й убивства. Проте за 10 років незалежності не було проведено жодного об’єктивного й ефективного розслідування, тим більше не було притягнуто винних до відповідальності”, – заявляє НРУ. Партія відзначає, що це пов’язано або з непрофесіоналізмом силовиків, або з їхньою причетністю до таких злочинів. НРУ пропонує скоротити фінансування правоохоронних органів, якщо вони не розслідують такі злочини, як, зокрема, вчинене два року тому вбивство лідера Руху В’ячеслава Чорновола.

У БЕРЛІНІ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА СВОБОДІ ЗМІ В УКРАЇНІ

Проблема свободи преси в Росії, Україні та Білорусі обговорювалася на берлінській конференції “У тіні влади”. Учасники форуму, організаторами якого виступили радіостанція “Німецька хвиля” та політичний фонд імені Фрідріха Наумана, не приховували свого розчарування розвитком подій у колишніх радянських республіках. Як зазначив головний редактор східноєвропейської редакції “Німецької хвилі” Міодраг Шорич, впевненість, що на сході європейського континенту червоне минуле більше не має майбутнього, є помилковою, адже Білорусі, Росії та Україні ще так і не вдалося вийти на шлях демократичного розвитку. Зокрема, за його словами, в Україні, якщо вірити твердженням президента Леоніда Кучми, відродження Радянського Союзу ніхто не бажає, але й там преса зазнає сильних утисків: радіостанції, що подають об’єктивну інформацію, закривають; журналістів, які намагаються дізнатися, наприклад, про походження грошей представників так званої “партії влади”, переслідують або просто вбивають. На думку політичного оглядача газети “Дзеркало тижня” Сергія Рахманіна, українську журналістику було винищено в середині 90-х. Причиною цього було те, що через тиск з боку влади та фінансово-політичних груп журналісти не говорили і не писали про те, про що їм не дозволяли. За словами Сергія Рахманіна, це спричинило інформаційну блокаду, яку прорвав випадок Ґонґадзе.

ФБР оголосить результати експертизи “таращанського тіла” 9 травня

Результати комплексної експертизи “таращанського тіла” американські фахівці можуть передати Генеральній прокуратурі України 9 травня. Як повідомив адвокат матері Георгія Ґонґадзе Андрій Федур, це будуть висновки в повному обсязі, включаючи експертизу ДНК. Можливо, американським експертам вдасться встановити причину і дату смерті.

POSTUP - ПОСТУП
№69 (727),
8-9 ТРАВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Рух у нікуди
·Даішники збили пішохода
·Борці проти тероризму обрали мішенню університет?

ПОГЛЯД
·Свобода слова за регламентом
·Раз референдум, два референдум...
·Занепад РУХу?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Відродження традицій Святого Юра
·Андрея Шептицького не буде проголошено святим
·Влада й учителі не помирилися
·Завтрашній день буде насиченим
·Блискавка вивела з ладу комп"ютерну мережу міськради
·Автомобіль ДАІ збив пішохода
·Людина заразилася коров"ячою віспою

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Алкогольний синдром
·Ікону таки подарують Папі
·Неповносправні діти нагадали про себе

ПОСТУП З КРАЮ
·Тарас Чорновіл: Рух стане керованою партією
·КОМЕНТАРІ
·День жалоби у Донецьку
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Мусульмани гостили Папу з любов"ю
·Тотальний партизанський рух в Ічкерії
·Загострюється македоно-албанське протистояння
·Чергове вторгнення ізраїльських військ у Палестину

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·За гріхи "піратів" платитимуть металурги
·Аргентинський дефолт відкладається
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Ще померли білоруси
·Сьогодні в клубі будуть танці

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРО ПЛАГІАТ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Мотор": за крок до трофею
·Вище від голови не стрибнеш
·Медведєв пішов на Рим
·"Матч смерті" в Харкові та Сімферополі,
·Пан Баджо, Баджо, Баджо!

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Французьку королеву краси звинуватили в тому, що вона - чоловік, але пізніше реабілітували