BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ - головна сторінка, архів, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 3-9 ТРАВНЯ 2001 року |

PC-NEWS

Informix for sale. 24 квітня компанія Informix Corp. оголосила про результати своєї діяльності за I квартал. Згідно з ними, прибутки компанії за цей період становили 217,1 млн. дол. (порівняно з 226,8 млн. дол. за попередній IV квартал і 250,9 млн. дол. за I квартал 2000 року). За повідомленням Informix, прибуток від її мережевої діяльності за звітний період становив 18,3 млн. дол., або 6 центів на акцію (в IV кварталі 2000 року – 14,9 млн. дол., або 5 центів на акцію, а в I кварталі 2000 року – 27,1 млн. дол., або 9 центів на акцію). У її заяві також повідомлялося, що об’єм грошових коштів і коштів у грошових еквівалентах рівні 254,7 млн. дол. і що у компанії абсолютно немає боргів. Однак головною новиною стало рішення Informix продати свою допоміжну базу даних Informix Software корпорації IBM за 1 млрд. дол. Після сплати податків сума, виручена від продажу, складе приблизно біля 800 млн. дол. Ці кошти, за рішенням керівництва компанії, швидше за все підуть на розвиток Ascential Software – молодого проекту, перейменуватися в який Informix планує після отримання коштів від IBM, а інша їх частина – на акціонерні виплати в ході програми зі скорочення кількості корпоративних акцій.

Нова колекція від Adobe. Adobe Systems Inc. давно славиться пристрастями щодо пакування та перепаковування своїх продуктів, називаючи їх красивими іменами. Чергове ім’я з цієї серії – Adobe Digital Video Collection. Усього за 1199 доларів (стандартна версія) ви отримаєте велику красиву пачку з Premiere 5.0, After Effects 5.0 та всюдисущими Photoshop 6.0 та Ilustrator 9.0. Якщо ви готові витратити 1999 американських “тугриків”, отримаєте After Effects 5.0 Production Bundle. І навіщо воно їм? Та, напевно, щоби розіпхати старий Premiere 5.0, – мабуть, не мають уже приміщень, щоби ті Premiere 6.0 складати.

Pentium 4 1.7 ГГц у Японії. Чи ж мав хто сумніви у тому, що новий процесор Intel першими побачать японці? За Pentium 4 1.7 ГГц у комплекті з 256МБ RDRAM хочуть близько 580 доларів. Враховуючи те, що окремо такий модуль коштував би 250 доларів, вартість процесора становить 330 доларів. За комплект із процесора та 128 МБ пам’яті просять 480 доларів. Основні питання на сьогодні – продуктивність та тепловиділення. І відповіді мають ось-ось з’явитися.
Internet Explorer 6 beta 2465. Хто не встиг стягнути Internet Explorer 6 beta 2465, можуть зробити це з CAD. Там же є й опис та попередження щодо того, куди і як не треба ставити новий build. Цяцька лежить тут: http://www.the-ctrl-alt-del.com/2001/leak/iE6Beta.htm. Між іншим, є й нова бета-версія “Прямого Х” ;о). Іншими словами, звідси (http://www.gamers-ammo.com/dx.html) можна потягнути beta-версію DirectX 8.1 з підтримкою нових “високочастотних” текстур та іншими “наворотами”. Важить це щастя 10.9 МБ, і мало би працювати під Windows 9x/ME/2000.

Palomino почнеться з 1.53 ГГц. Після виходу у світ Athlon 1.5 ГГц AMD запустить у серію нове ядро Palomino, на основі якого буде створено процесори з частотою 1.53, 1.6 и 1.67 ГГц. Ядро матиме 46 мільйонів транзисторів і розмір 150 квадратних міліметрів. Буде попереднє кешування даних та ще дещо. Вироблятиметься Palomino в Дрездені з використанням мідних провідників.

POSTUP - ПОСТУП
№66 (724),
3-9 ТРАВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Новий прем"єр
·Лобановський блокує футбол у Львові
·Микола Мельниченко став телезіркою
·Життя після Ющенка

ПОГЛЯД
·Парк зароблятиме гроші сам на себе
·Землю можна ділити... з космосу
·День свободи слова

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·СУМ з усього світу збереться у Львові
·Кому належать авторські права на Першотравень?
·Юні виконавці помірялися талантами
·Напередодні Вальпургієвої ночі
·Боярського не пікетували
·Старий кінь борозни не псує
·Культурний відпочинок потребує грошей
·Ерудити отримали нагороди
·Відкриття меморіалу відтерміновується

ПОСТУП З КРАЮ
·Росія - задоволена, Євросоюз - стурбований
·Микола Мельниченко став телезіркою
·Політичне життя після Ющенка
·Віктор Пинзеник: Хай олігархи самі обирають собі нового прем"єра!
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·"Європейська наддержава" від Шрьодера
·1 Травна - день праці і розбитих голів
·Засуджених російських терористів

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Мільйонерів також судять
·Матерів не вибирають
·Фальшована купюра

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Німецька розвідка замовила синтезатор української мови
·Погляд у минуле комп"ютерних технологій
·PC-NEWS

СПОРТ-ПОСТУП
·Статус-кво по-італійськи
·Драматична розв"язка по-іспанськи
·Крамник знову виграв у Каспарова
·Львів може мати і дві команди
·Третя поспіль поразка "Карпат"
·"Баварія" і далі непереможна
·Надія вмирає останньою

АРТ-ПОСТУП
·Вічна історія про жінку та її сина Бога, жінкою розказана...
·Ієромонах Севастіян: Ікони не дам, доки не дадуть мені...
·Талановиті потребують допомоги

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Сталлоне подобається Тіл Швайгер
·Нобелівського лауреата звинувачено в плагіаті