BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27 КВІТНЯ 2001 року |

КІЛЬКА СЛІВ

ПОЖЕЖІ. СДПЧ-2 Галицького району повідомляє, що протягом трьох місяців цього року на території області виникло 316 пожеж та загорань, внаслідок яких загинули 33 особи, з них двоє дітей, травмовано 22. Щоденно в області виникає 3-4 пожежі, що третій день гине людина. Вогнем знищено 33 будівлі, 4 одиниці техніки, 111 тонн кормів. На пожежах врятовано 45 осіб, 91 будівлю, 18 одиниць техніки, 31 тонну кормів та матеріальних цінностей на 6 млн. 681 тис. гривень. На території Галицького району м. Львова виникли 31 пожежа та загорання, внаслідок яких загинули 4 особи, з них дві дитини та двох травмовано.

КРИМІНАЛ. Роботу підпільної майстерні з виготовлення фальшивих документів припинили співробітники управління боротьби з організованою злочинністю. На вулиці Шевченка у Львові вони затримали 34-річного рецидивіста, який у своєму помешканні переховував гранату Ф-1, печатки МВС, ВВІРу, а також штампи Мостиської митниці, печатки польських митників, нотаріусів та німецьких митників.

ДЕМОГРАФІЯ. Як повідомив начальник управління економічного розвитку Ігор Цвілинюк, у 2001 році тенденція до зменшення кількості населення у Львові збережеться (у 2000 році вона зменшилася ще на 1,8 тис. осіб і становить на кінець року 813,7 тис. осіб). “Для демографічної ситуації міста характерними і надалі залишатимуться низькі показники народжуваності, зростання смертності населення, висока питома вага осіб пенсійного віку та зменшення частки осіб працездатного віку.”

ТРАНСПОРТ. Незабаром маршрутки матимуть світлові номери. Це зроблено для того, щоби люди у вечірній час та мешканці Львова з поганим зором могли розпізнати номер мікроавтобуса. Зараз у департаменті міського інженерного господарства триває робота над цим нововведенням. А поштовх до цього дало депутатське звернення Ореста Друля. До нього, у свою чергу, з детально описаним механізмом втілення звернувся його виборець.

БОРГИ. Учора ВАТ “Львівобленерго” припинило електропостачання підприємствам-боржникам області: Стебницькому ДГХП “Полімінерал”, Яворівському ДГХП “Сірка”, Подорожнянському руднику (повністю) та Роздільському ДГХП “Сірка” (частково), повідомив прес-секретар “Львівобленерго” Максим Камянецький. Заборгованість ДГХП “Полімінерал” “Львівобленерго” становить 1 млн. 240 тис. гривень, Яворівського ДГХП “Сірка” – 3 млн. 970 тис. гривень, Роздільського ДГХП “Сірка” – 1 млн. 795 тис. гривень, Подорожнянського рудника – 528 тис. гривень.

МЕДИЦИНА. Учора заступник голови Львівської ОДА з гуманітарних питань Ігор Держко зустрівся з представником японської компанії “Систем Саєнс Консалтинг” Ріко О’Хара, яка прибула до Львова, аби запропонувати співпрацю в галузі охорони здоров’я. За словами пані О’Хара, “Систем Саєнс Консалтинг” займається розробкою та втіленням у життя різних програм у галузі освіти, охорони здоров’я, сільського господарства тощо. Мета її перебування у Львові – ознайомлення з нашою системою охорони здоров’я, зокрема, охороною здоров’я матері та дитини, а також пропозиція обрати для себе одну з програм компанії і втілювати її в життя задля добробуту України. Ігор Держко зазначив, що радо вітає ініціативу співпраці й наголосив на тому, що львівська медицина давно шукає нові програми реформування медицини, і передусім це стосується впровадження та активної діяльності інституту сімейної медицини.

POSTUP - ПОСТУП
№64 (722),
27 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·ЮЩЕНКО НА ЩИТІ
·Цей ляпас ми заслужили

УРЯДОВА КРИЗА
·Як голосували львівські депутати
·У Києві з"явилися барикади
·Я йду, щоб повернутися!
·ПЕРЕВОРОТ
·Найвірогідніші кандидати в прем"єри
·Голодування на підтримку Ющенка закінчилося
·Відставка Ющенка в перспективі загрожує падінням економіки
·КОМЕНТАРІ
·Україну виганяють з Європи
·Юрій Костенко: Відставка Ющенка загрожує громадянськими конфліктами

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Можливий дефіцит хліба та цукру
·Що буде на місці вернісажу?
·Пам"ятника Францу-Йосифу у Львові не буде
·Підробляють перепустки на зустріч із Папою
·Комп"ютерники демонструють можливості
·Впорядковуватимуть дитячі майданчики
·Львів побратається з Любліном
·ЗУКБ обслуговуватиме картки Europay
·КІЛЬКА СЛІВ
·Убивство Білозіра - справа не політична?
·Заробляють навіть на "чорнобильцях"
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП У СВІТ
·Надія на мир іще залишається
·Буш продав Тайваню "другий сорт"
·У берліні заборонили першотравневу демонстрацію
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Японський банк скуповує лондонські паби
·"Західенерго" очікує прибутку і боїться банкрутства
·McDonalds пропагує коров"яче м"ясо
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·АУКЦІОНИ
·Музика для правовірних
·Диригент помер на сцені
·200 тисяч за 10 Монро
·Азнавур завершив прощальне турне

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Світові автоновинки відвідали Львів
·Американці знижують ціни

СПОРТ-ПОСТУП
·Франція знову непереможна
·Південноамериканський ковбой
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Джексон святкує ювілей
·Глядачі мліють від "Ганніабала"