BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 27 КВІТНЯ 2001 року |

Найвірогідніші кандидати в прем"єри

Сергій Тигипко
40 років, кандидат економічних наук, колишній перший секретар Дніпропетровського ОК Комсомолу, колишній голова правління “Приватбанку”. 1997 року став першим віце-прем’єром уряду, 1999 – міністром економіки. У червні 2000 року став народним депутатом України. З уряду Ющенка пішов через незгоду із партією “Трудова Україна”. У численних інтерв’ю заявляє про готовність стати прем’єр-міністром і навіть пропонує різним політичним силам пости в уряді.

Микола Азаров
53 роки, доктор геолого-мінералогічних наук, голова Державної податкової адміністрації України. У лютому 2001 року очолив Партію регіонів України. За наявною інформацією, вів переговори з низкою політиків про портфелі у своєму майбутньому Кабінеті Міністрів. На сьогодні є одним із найближчих до президента політиків.

Юрій Єхануров
53 роки, кандидат економічних наук, перший віце-прем’єр в уряді Віктора Ющенка. Людина, яку характеризують висока порядність і повага серед політиків. Чудовий економіст та організатор. Для Л. Кучми призначення Єханурова було би найм’якшим варіантом виходу з урядової кризи. Проте навряд чи Єхануров матиме шанс пройти крізь затвердження Верховною Радою. Він був і залишатиметься людиною, яка чужа олігархам і президентові, навіть не зважаючи на формальне перебування в “партіях влади”.

Анатолій Кінах
47 років, колишній представник президента в Миколаївській області та колишній віце-прем’єр міністр в уряді П. Лазаренка. Голова Української спілки промисловців і підприємців – структури, за допомогою якої Л. Кучма 1994 року вперше прийшов на пост президента. Призначення Кінаха могло би стати даниною “старим” олігархам, але наразі кандидатура Кінаха може викликати спротив у середовищі “трудовиків” та азаровців.

Олександр Омельченко
62 роки, міський голова м. Києва. Призначення Омельченка на пост прем’єр-міністра означало б: а) отримання Кучмою слухняного прем’єра; б) можливість СДПУ(о) здобути реванш за поразку на виборах київського мера. Омельченко прославився як добрий господарник й адміністратор на київському рівні, до того ж він є в міру популістський лідер. Призначення на пост міністра палива та енергетики С. Сташевського, близького приятеля і колишнього заступника Омельченка, може розглядатися як прем’єрський трамплін для київського мера.

Олег Дубина
40 років, колишній директор “Криворіжсталі”, від січня 2001 – віце-прем’єр-міністр з питань ПЕК в уряді Ющенка. Стрімка кар’єра Дубини і його добрі стосунки із президентом, “трудовиками” й представниками донецького “клану” забезпечують доволі високу вірогідність просування молодого політика на пост прем’єр-міністра. Зауважмо, що левова частка офіційних прес-релізів Кабінету Міністрів протягом останнього часу стосується саме Олега Дубини.

Володимир Горбулін
62 роки, доктор технічних наук, академік НАН України, колишній Секретар Ради національної безпеки і оборони України. Приятель Л. Кучми ще зі студентських часів. Один з найбільших інтелектуалів в оточенні Кучми, людина, що користується повагою як серед прихильників, так і серед опонентів. Протягом останніх кількох місяців тісно співпрацював із В. Ющенком і навіть намагався створити противагу Є. Марчукові. У 1999 році Кучма говорив про те, що такі люди, як Горбулін, з політики так просто не йдуть і що у найближчому майбутньому ми ще побачимо Горбуліна на важливих посадах. Нині розглядається як найвірогідніший прем’єр-міністр.

POSTUP - ПОСТУП
№64 (722),
27 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·ЮЩЕНКО НА ЩИТІ
·Цей ляпас ми заслужили

УРЯДОВА КРИЗА
·Як голосували львівські депутати
·У Києві з"явилися барикади
·Я йду, щоб повернутися!
·ПЕРЕВОРОТ
·Найвірогідніші кандидати в прем"єри
·Голодування на підтримку Ющенка закінчилося
·Відставка Ющенка в перспективі загрожує падінням економіки
·КОМЕНТАРІ
·Україну виганяють з Європи
·Юрій Костенко: Відставка Ющенка загрожує громадянськими конфліктами

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Можливий дефіцит хліба та цукру
·Що буде на місці вернісажу?
·Пам"ятника Францу-Йосифу у Львові не буде
·Підробляють перепустки на зустріч із Папою
·Комп"ютерники демонструють можливості
·Впорядковуватимуть дитячі майданчики
·Львів побратається з Любліном
·ЗУКБ обслуговуватиме картки Europay
·КІЛЬКА СЛІВ
·Убивство Білозіра - справа не політична?
·Заробляють навіть на "чорнобильцях"
·АРХІВАРІУС

ПОСТУП У СВІТ
·Надія на мир іще залишається
·Буш продав Тайваню "другий сорт"
·У берліні заборонили першотравневу демонстрацію
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Японський банк скуповує лондонські паби
·"Західенерго" очікує прибутку і боїться банкрутства
·McDonalds пропагує коров"яче м"ясо
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·АУКЦІОНИ
·Музика для правовірних
·Диригент помер на сцені
·200 тисяч за 10 Монро
·Азнавур завершив прощальне турне

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Світові автоновинки відвідали Львів
·Американці знижують ціни

СПОРТ-ПОСТУП
·Франція знову непереможна
·Південноамериканський ковбой
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Джексон святкує ювілей
·Глядачі мліють від "Ганніабала"