BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

PC-NEWS

Western Digital почала постачати жорсткі дискИ 80ГБ. На CeBit компанія Western Digital повідомила, що незабаром збирається почати серійне виробництво вінчестерів ємністю 40, 60 та 80 Гб, що працюватимуть на пластинах по 27 ГБ. За останніми даними, деякі партнери WD вже отримали 80 ГБ моделі, а вроздріб новинка піде наприкінці квітня – на початку травня. Диски матимуть швидкість доступу 8,9 мс і шумітимуть на 33 децибели. Ціни, звичайно ж, наразі не повідомили.

IBM DTLA не працює на 440BX? За останніми даними, в деяких дисків серії DTLA від IBM можуть виникнути проблеми з материнськими платами на i440BX та AMD756. При цьому проблеми виникають лише в дисків, зібраних в Угорщині.

Філіппінські вінчестери працюють без проблем. За інформацією Inqueror в роботі DTLA із 15 ГБ пластинами ABit BE6 2.0 постійно виникали помилки, що приводило до масової появи bad-блоків та смерті диска. На материнській платі LeadTek уперто не хоче працювати 20 ГБ диск IBM DTLA. Система нормально його впізнає, він коректно розбивається і форматується, але при спробі записати щось на нього інформація тут же псується. На машині з чіпсетом VIA жодних проблем не помічено.

Hewlett-Packard Company оголосила, що вона чекає падіння прибутків приблизно на 2-4% в другому фінансовому кварталі, який закінчується 30 квітня 2001р.

Основною причиною називається загальний спад попиту на IT-ринку. Як кажуть представники HP, при співставленні прогнозу на другий квартал було взято до уваги спад на ринку США, але було недооцінено вплив цього спаду на інші ринки. Зокрема, він потягнув за собою і Європу. Однак, незважаючи на такі важкі часи, компанія заявляє і про невелике покращання в сфері корпоративного бізнесу, де прогнозується стабільний або навіть трохи більший прибуток.

Прогнози на третій квартал наразі обіцяють стабільний прибуток.

NEC-Mitsubishi зменшує ціну LCD-моніторів на 40%. Спільне підприємство NEC-Mitsubishi Electronics Display of America приєдналося до числа компаній, що знижують ціни на свої LCD-монітори. Отже, NEC-Mitsubishi: зниження рекомендованої роздрібної ціни на 18-дюймові моделі NEC MultiSync LCD1830 та NEC MultiSync LCD1800 з 1899 дол. до
1149 дол. Це – по-перше. Зниження рекомендованої роздрібної ціни на 15-дюймову модель NEC MultiSync LCD1530V – з 749 дол. до 549 дол. Це – по-друге. Непогано, чи не так? Тим більше, що ціни знижені виробниками, а не третіми компаніями, які переважно перепродують монітори під своїми марками. Тепер процес зниження цін на LCD-монітори “пішов” не на жарт.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·226 кнопок для Ющенка
·Чорнобиль назавжди
·Ватикан оголосив імена мучеників УГКЦ

ПОГЛЯД
·Бандера та Кучма
·Кадри вирішують усе?
·ЗАБУДЬТЕ ЧОРНОБИЛЬ!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квартплата зростатиме далі
·Студентам не дають захищати прем"єра
·Одним консульством стане більше?
·Молодь - із Ющенком
·Дизпаливо забруднило Дністер
·Папа поєднає народи

ПОСТУП З КРАЮ
·Мат Ющенкові - шах Кучмі?
·Ізоляція - або Азія
·Долганов - проти прес-секретаря Ющенка
·Олександр Кузьмук: Вступати до НАТО Україна ще не планує
·КРАЄВИД

ІНТЕРВ"Ю В ПОСТУПІ
·Мирослава Гонгадзе: Це інтерв"ю - моя остання заява

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Сутенерка опинилася за гратами
·"Картотека" змушує вдаватися до шахрайства
·Грабіжник-невдаха

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Погляд у минуле комп"ютерних технологій
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Коли Жолдак одружується, Гришковець їсть собак
·Верни до мене, пам"яте моя...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Зона особливого режиму
·Як це було
·Чорнобиль назавжди
·Що писала преса в травні 1986 року

СПОРТ-ПОСТУП
·Лідери не змінюються, аутсайдери - теж
·В Італії пахне скандалом
·Яке ж закінчення чемпіонату без демаршу?
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·О'Генрі