BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Сутенерка опинилася за гратами

ПРЕЦЕДЕНТ

Зоряна ІЛЕНКО

Два з половиною роки доведеться перебувати за ґратами 21-річній львів’янці Світлані, котру засудили за доволі рідкісною статтею 210 Кримінального кодексу України (звідництво і торгівля людьми).

У свій 21 рік Світлана вже вдруге опинилася на лаві підсудних. Перший вирок було винесено у серпні минулого року. Тоді її було засуджено на два роки, однак, згідно із законом про амністію, зважаючи на двох маленьких дітей Світлани, її відпустили. Вдруге Світлана не оминула відповідальності. Все почалося з того, що жінка намагалася пропонувати сексуальні послуги своїх підопічних – жінок легкої поведінки. Інакше кажучи, Світлана була сутенеркою в інтимних стосунках.

Працівники відділення карного розшуку Шевченківського райвідділу міліції, які постійно ведуть боротьбу зі злочинністю у сфері громадської моралі, затримали сутенерку, “обслуговуючий персонал” та людину, котра забажала скористатися їхніми інтимними послугами.

Затримання відбувалося поруч із готелем “Львів”. А передісторія почалася ще поблизу кафе “Бістро”, де прогулювалися жінки, які за певну платню не відмовилися б надати інтимні послуги. Їх і помітив чоловік, назвемо його Володимир (ім’я змінено), котрий якраз потребував розваги, бо посварився із дружиною. Він зняв номер у готелі “Львів” і запропонував дівчатам пройти у номер. Одразу також сторони з’ясували “тариф” відпочинку (20 доларів США за годину розваг) та інші делікатні нюанси. Коли Світлана взяла гроші (200 гривень), усі четверо сіли в таксі і поїхали до готелю. Тут на них уже чекали правоохоронці.

Багатьох “нічних метеликів” знають в обличчя як таксисти, так і інші працівники нічного Львова. Так склалося, що вже традиційно львівським “кварталом червоних ліхтарів” вважають “стометрівку” – частину проспекту Свободи та район готелю “Львів”. Згадаймо, як два роки тому було вбито відому сутенерку “Масіну”. Тоді лише за обгорілими кістками експерти змушені були встановлювати особу жінки, яка загинула в пожежі у власному автомобілі. Під час розслідування було з’ясовано, що після її смерті залишилася “енна” кількість тисяч доларів, які вона буцімто заробила на так званому “сексуальному бізнесі”. Після цього було тривале затишшя, і лише така собі “Гречанка” намагалася взяти під свій контроль цей бізнес. Наскільки їй це вдалося – судити важко, оскільки вже незабаром у Львові з’явилися поодинокі жінки, котрі почали продавати своїх “колег” для задоволення чоловіків. Однак судовий процес, який провели у Львові, був показовим, оскільки це перший прецедент у Західній Україні, коли до кримінальної відповідальності за сутенерство і звідництво притягнули жінку.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·226 кнопок для Ющенка
·Чорнобиль назавжди
·Ватикан оголосив імена мучеників УГКЦ

ПОГЛЯД
·Бандера та Кучма
·Кадри вирішують усе?
·ЗАБУДЬТЕ ЧОРНОБИЛЬ!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квартплата зростатиме далі
·Студентам не дають захищати прем"єра
·Одним консульством стане більше?
·Молодь - із Ющенком
·Дизпаливо забруднило Дністер
·Папа поєднає народи

ПОСТУП З КРАЮ
·Мат Ющенкові - шах Кучмі?
·Ізоляція - або Азія
·Долганов - проти прес-секретаря Ющенка
·Олександр Кузьмук: Вступати до НАТО Україна ще не планує
·КРАЄВИД

ІНТЕРВ"Ю В ПОСТУПІ
·Мирослава Гонгадзе: Це інтерв"ю - моя остання заява

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Сутенерка опинилася за гратами
·"Картотека" змушує вдаватися до шахрайства
·Грабіжник-невдаха

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Погляд у минуле комп"ютерних технологій
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Коли Жолдак одружується, Гришковець їсть собак
·Верни до мене, пам"яте моя...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Зона особливого режиму
·Як це було
·Чорнобиль назавжди
·Що писала преса в травні 1986 року

СПОРТ-ПОСТУП
·Лідери не змінюються, аутсайдери - теж
·В Італії пахне скандалом
·Яке ж закінчення чемпіонату без демаршу?
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·О'Генрі