BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КРАЄВИД

Чи заарештують Юлію Тимошенко?

Верховний Суд переніс розгляд справи про арешт Юлії Тимошенко на 15 травня. Таке рішення ухвалила у вівторок колегія з кримінальних справ Верховного Суду, а термін пояснюється тим, що Генпрокуратура надала додаткові матеріали. На засідання колегії Тимошенко не з’явилася через поганий стан здоров’я. У новій інформації від слідства, як заявив представник Генпрокуратури, йдеться про те, що Юлія Тимошенко нібито планує втекти за кордон. До Верховного Суду він представив довідку, що у Тимошенко залишилося ще 4 закордонні паспорти. Однак доказів слідство не надало, посилаючись на таємницю розслідування. Тим часом Печерський райсуд Києва отримав позовну заяву від Юлії Тимошенко про захист честі й гідності до заступника Генпрокурора Миколи Обіхода. Тимошенко вимагає, щоб Обіход скликав прес-конференцію і спростував поширену ним інформацію про порушення проти неї справи за ухиляння від сплати податків.

“ТОП-Сервіс” і справа вбивства Гетьмана

Схоже, версії про те, що до вбивства глави Біржового комітету Української міжбанківської валютної біржі Вадима Гетьмана причетні керівники компанії “ТОП-Сервіс”, уже не розглядаються, повідомляє газета “Факти і коментарі”. За інформацією видання, слідство тепер розробляє більш вірогідні версії, про які поки що не повідомляє. Нагадаємо, що минулого четверга заступник Генпрокурора Микола Обіход пообіцяв уже в цьому році повідомити про закінчення розслідування справи вбивства Вадима Гетьмана, яке відбулося 22 квітня 1998 року. Раніше повідомлялося про те, що у вбивстві В. Гетьмана підозрюються кілери, затримані у справі компанії “ТОП-Сервіс”, а також її власник Ігор Шагін, який нібито був одним із замовників вбивства. Ця версія виникла після виявлення дискети з комп’ютерним файлом, в якому були ретельно зафіксовані маршрути пересування Вадима Гетьмана, детально описані його зустрічі, позначене місце, де повинен був стояти кілер. Правда, власник дискети стверджував, що все це він записав, аналізуючи газетні публікації.

ФБР починає експертизу в справі Ґонґадзе

Генпрокуратура допустила американських експертів до дослідження “тарашанського тіла”. Як повідомив адвокат Андрій Федур, про це йому стало відомо після того, як його та Лесю Ґонґадзе запросили до Генпрокуратури. Там їх повідомили про те, що відбулася зустріч з американськими експертами, які офіційно братимуть участь у комплексній експертизі таращанського тіла, яка має дослідити причини смерті, час, а також перевірити за допомогою аналізу ДНК, чи належить тіло зниклому журналістові Георгієві Ґонґадзе. Саме експертиза мала розпочатися вже учора. Як повідомляє посольство США в Україні, до групи американських фахівців входять ДНК-експерт із лабораторії ФБР та судовий патолог з Інституту патології Збройних сил США. Група американських фахівців планує перебувати у Києві до 29 квітня.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·226 кнопок для Ющенка
·Чорнобиль назавжди
·Ватикан оголосив імена мучеників УГКЦ

ПОГЛЯД
·Бандера та Кучма
·Кадри вирішують усе?
·ЗАБУДЬТЕ ЧОРНОБИЛЬ!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квартплата зростатиме далі
·Студентам не дають захищати прем"єра
·Одним консульством стане більше?
·Молодь - із Ющенком
·Дизпаливо забруднило Дністер
·Папа поєднає народи

ПОСТУП З КРАЮ
·Мат Ющенкові - шах Кучмі?
·Ізоляція - або Азія
·Долганов - проти прес-секретаря Ющенка
·Олександр Кузьмук: Вступати до НАТО Україна ще не планує
·КРАЄВИД

ІНТЕРВ"Ю В ПОСТУПІ
·Мирослава Гонгадзе: Це інтерв"ю - моя остання заява

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Сутенерка опинилася за гратами
·"Картотека" змушує вдаватися до шахрайства
·Грабіжник-невдаха

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Погляд у минуле комп"ютерних технологій
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Коли Жолдак одружується, Гришковець їсть собак
·Верни до мене, пам"яте моя...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Зона особливого режиму
·Як це було
·Чорнобиль назавжди
·Що писала преса в травні 1986 року

СПОРТ-ПОСТУП
·Лідери не змінюються, аутсайдери - теж
·В Італії пахне скандалом
·Яке ж закінчення чемпіонату без демаршу?
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·О'Генрі