BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Долганов - проти прес-секретаря Ющенка

Журналіст програми "7 днів" звинувачує керівництво НТК в фальсифікації телемостів

ІНФОРМАЦІЙНА ВІЙНА

Ольга ЯЦЕНКО© ПОСТУП
Схоже, що прем’єр-міністр Віктор Ющенко втомився від щотижневих нападів із боку Вадима Долганова у його програмах “Сім днів” та “Зона правди” і вже вдруге виступив з ініціативою звільнити його з посади президента Національної телекомпанії України (НТКУ). Як повідомила прес-секретар прем’єра Наталя Зарудна, всі члени Кабінету Міністрів підписали звернення до Президента України з проханням змінити керівництво НТКУ. Щоправда, досі достеменно невідомо, чи підписалася під цим зверненням міністр юстиції Сюзанна Станік, дружина Вадима Долганова.

Що ж стосується позиції Віктора Ющенка, то він не збирається більше зволікати з цією справою і відкрито декларує свої подальші дії. “У мене була домовленість із Президентом, що я це подання зроблю. Я доповів Президенту, що буду вносити пропозицію щодо зміщення керівництва (НТКУ. – Ред.), щоби воно більш конструктивно будувало співпрацю з урядом, більш об’єктивно висвітлювало його роботу”, – повідомив прем’єр-міністр. На жаль, Віктор Ющенко поки що не наважився назвати прізвище людини, яку він рекомендуватиме на посаду президента НТКУ.

Сам Вадим Долганов, який уже з добрий місяць оптимістично тримався в ефірі “Першого Національного”, очевидно, відчув, що програє свої позиції, – і перетворився на журналіста, який щодня зазнає тиску з боку влади. Першою ластівкою такої поведінки стала заява Вадима Опанасовича, що він подасть у суд на прес-секретаря прем’єра Наталю Зарудну за образу честі та гідності.

Нагадаємо, Наталя Зарудна так охарактеризувала всі інформаційні матеріали про діяльність уряду і особисто прем’єра Віктора Ющенка, які вийшли останніми місяцями на УТ-1: “Вони повністю підпадають під один із основних постулатів геббельсівської пропаганди”. Як колись зазначав міністр пропаганди нацистської Німеччини Геббельс, чим жахливіша брехня, тим швидше її почують, чим частіше її повторюватимуть, тим більше людей у це повірять. “Ту грязюку, що була вилита на мене вчора, я не пробачу Наталі Зарудній, і вона відповість за це згідно з законодавством”, – заявив Вадим Долганов. Крім того, він сказав, що особисто не бачив листа, під яким підписалися всі члени уряду: “Можливо, це її вигадка”, – каже президент НТКУ. Дії прем’єра Вадим Долганов пояснює бажанням заткнути рота журналістам, поставити хрест на свободі слова в Україні.

Одночасно конфлікт спалахнув і в самій НТКУ. Як заявив завідувач редакції аналітичних програм НТКУ Олесь Ковальчук, демонстровані програмою
“7 днів” т. зв. “телемости” насправді не є прямим ефіром, а записуються заздалегідь, щойно на вулиці сутеніє, щоби вони виглядали правдоподібно.

Після цього відзняті матеріали зазнають монтажу, причому з них вилучаються певні акценти. За словами О. Ковальчука, колектив програми з задоволенням не вийде в ефір. Він вважає, що колектив
“7 днів” спроможний випускати по-справжньому цікаві й фахові програми, а наразі йому соромно за той продукт, який його змушують робити зараз. За словами журналіста, із вуст Долганова часто звучать приниження на адресу журналістів програми й обвинувачення їх у непрофесіоналізмі, а все, що пишуть журналісти, вихолощується настільки, що журналіст уже не може підписатися під своїм текстом.

На думку експертів, чимало мешканців України, особливо тих, які живуть у провінції, вірять програмі
“7 днів”. Це пояснюється ефектом беззастережної довіри до центрального телебачення, який виховувався десятиліттями.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·226 кнопок для Ющенка
·Чорнобиль назавжди
·Ватикан оголосив імена мучеників УГКЦ

ПОГЛЯД
·Бандера та Кучма
·Кадри вирішують усе?
·ЗАБУДЬТЕ ЧОРНОБИЛЬ!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квартплата зростатиме далі
·Студентам не дають захищати прем"єра
·Одним консульством стане більше?
·Молодь - із Ющенком
·Дизпаливо забруднило Дністер
·Папа поєднає народи

ПОСТУП З КРАЮ
·Мат Ющенкові - шах Кучмі?
·Ізоляція - або Азія
·Долганов - проти прес-секретаря Ющенка
·Олександр Кузьмук: Вступати до НАТО Україна ще не планує
·КРАЄВИД

ІНТЕРВ"Ю В ПОСТУПІ
·Мирослава Гонгадзе: Це інтерв"ю - моя остання заява

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Сутенерка опинилася за гратами
·"Картотека" змушує вдаватися до шахрайства
·Грабіжник-невдаха

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Погляд у минуле комп"ютерних технологій
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Коли Жолдак одружується, Гришковець їсть собак
·Верни до мене, пам"яте моя...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Зона особливого режиму
·Як це було
·Чорнобиль назавжди
·Що писала преса в травні 1986 року

СПОРТ-ПОСТУП
·Лідери не змінюються, аутсайдери - теж
·В Італії пахне скандалом
·Яке ж закінчення чемпіонату без демаршу?
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·О'Генрі

 

Спектральный анализ.