BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Студентам не дають захищати прем"єра

АТП відмовилися надавати опозиціонерам автобуси для поїздки до Києва

ПРОТЕСТ

Тетяна НАГОРНА

У вівторок, 24 квітня, коли депутати Верховної Ради зробили спробу достроково проголосувати питання про відставку прем’єр-міністра Віктора Ющенка, студенти львівських вузів одноденним страйком уже вкотре публічно виказували свою підтримку чинного уряду.

За твердженням співкоординатора громадського комітету “За правду!” Віталія Загайного, в акції взяло участь близько трьох тисяч студентів, причому цього дня ЛНУ ім. І. Франка не вчився повністю, дещо кволо жертвували навчанням заради збереження Ющенка на посаді прем’єра студенти ЛНУ “Львівська Політехніка”, Банківського інституту, Медичного та Правничого коледжів.

Страйк розпочався о 9.30 ранку, коли протестуючі студенти зібралися на площі перед пам’ятником Іванові Франку і колоною вирушили вгору по вулиці, пройшли повз корпуси “Львівської Політехніки” та повернулися у центр міста до пам’ятника Шевченкові, де і влаштували мітинг. Студентські оратори засудили спроби олігархо-комуністичної спілки у парламенті відправити у відставку Віктора Ющенка і закликали місцеву молодь поїхати 26 квітня до Києва під стіни ВРУ, аби підтримати прем’єра безпосередньо в день голосування.

“Готуючись до акції в Києві, ми планували, що везтимемо студентів у столицю автобусами, однак усі існуючі у Львові автотранспортні підприємства відмовилися надати нам послуги. Керівники АТП пояснили, що напередодні до них приходили працівники Державної автоінспекції і попередили, що в тому разі, якщо вони погодяться везти учасників акції, то в Києві або на під’їздах до нього ці автобуси просто заарештують і протримають кілька діб на штрафмайданчику”, – розповідає Віталій Загайний про тиск, який чиниться на ГК “За правду!” з метою зриву організовуваних ним протестних акцій. Із вказаної причини підтримувати уряд студенти поїдуть потягом, однак скільки їх буде, наразі невідомо – організатори сподіваються на кількасот.

Попри вівторковий страйк та поїздку до Києва, ГК “За правду!” не припиняє й інших акцій на підтримку уряду. Так, у понеділок учасники комітету пікетували (і мають намір повторити пікет сьогодні) приватне помешкання львівського нардепа Віктора Ткачука, який входить до фракції “Яблуко”, чия позиція у справі відставки Ющенка добре відома. Що ж стосується інших неприхильних до нинішнього уряду парламентаріїв, які мешкають у Львові, то їхні помешкання теж планували пікетувати, однак соціаліст Місюра випав із цього списку одразу, як фракція “Лівий центр” заявила, що голосуватиме проти відставки Ющенка. Про готовність негативно голосувати з питання відставки уряду повідомив “заправдівців” і референт демсоюзівця Ореста Фурдичка, а щодо комуніста Олександра Голуба Віталій Загайний визнав, що пікетувати його помешкання взагалі немає сенсу, адже цілком очевидно, що КПУ своєї позиції за жодних обставин міняти не збирається.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·226 кнопок для Ющенка
·Чорнобиль назавжди
·Ватикан оголосив імена мучеників УГКЦ

ПОГЛЯД
·Бандера та Кучма
·Кадри вирішують усе?
·ЗАБУДЬТЕ ЧОРНОБИЛЬ!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квартплата зростатиме далі
·Студентам не дають захищати прем"єра
·Одним консульством стане більше?
·Молодь - із Ющенком
·Дизпаливо забруднило Дністер
·Папа поєднає народи

ПОСТУП З КРАЮ
·Мат Ющенкові - шах Кучмі?
·Ізоляція - або Азія
·Долганов - проти прес-секретаря Ющенка
·Олександр Кузьмук: Вступати до НАТО Україна ще не планує
·КРАЄВИД

ІНТЕРВ"Ю В ПОСТУПІ
·Мирослава Гонгадзе: Це інтерв"ю - моя остання заява

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Сутенерка опинилася за гратами
·"Картотека" змушує вдаватися до шахрайства
·Грабіжник-невдаха

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Погляд у минуле комп"ютерних технологій
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Коли Жолдак одружується, Гришковець їсть собак
·Верни до мене, пам"яте моя...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Зона особливого режиму
·Як це було
·Чорнобиль назавжди
·Що писала преса в травні 1986 року

СПОРТ-ПОСТУП
·Лідери не змінюються, аутсайдери - теж
·В Італії пахне скандалом
·Яке ж закінчення чемпіонату без демаршу?
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·О'Генрі