BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Кадри вирішують усе?

Михайло Гладій орієнтується на свою попередню губернаторську команду

РОТАЦІЯ

Тетяна НАГОРНА

Сьогодні минає рівно місяць відтоді, як під час представлення на посаду голови Львівської обласної держадміністрації екс-віце-прем’єр з АПК Михайло Гладій пообіцяв серйозно попрацювати над розвитком регіону, в якому, мовляв, за час його відсутності накопичилося чимало проблем.
Хоч новопризначений львівський намісник одразу пообіцяв не влаштовувати серйозних кадрових перестановок, все ж протягом місяця він зробив кілька нових призначень, а за неофіційною інформацією, звільнення з дня на день чекають ще щонайменше п’ятеро тутешніх високопосадовців.
Найпершим місце праці втратив начальник обласного управління освіти, рухівець Созонт Коваль, на місце якого призначили начальника Пустомитівського районного управління освіти Михайла Брегіна, який свого часу вже керував обласним управлінням. Слідом за ним Гладій відправив у відставку свого заступника з економіки Сергія Петрука.Тепер обласною економікою займається Анатолій Данилишин, який до того часу працював першим заступником голови ДПА у Львівській області.
Невідомою залишається доля ще одного заступника Гладія – Ярослава Гадзала.

За неофіційною інформацією, на його посаду буде призначено нову людину. З поінформованих джерел “Поступові” стало відомо, що це буде нинішній заступник міністра АПК і теж львів’янин Роман Шмідт. У вельми нетривкому стані залишається й заступник голови з паливно-енергетичного комплексу Леонід Мельник, місце якого, кажуть, уже запропонували керівникові електрогенеруючої компанії “Західенерго” Ігореві Маковецькому. Натомість актуальною перспективою працевлаштування Ярослава Гадзала, як не дивно, залишається посада голови обласної ради, бо, як твердять конфіденційні джерела “Поступу”, звільнення Степана Сенчука з його останнього владного форпосту відбудеться вже найближчого засідання сесії ЛОР.

На рівні чуток в стінах обласної адміністрації відбудеться й кілька дуже несподіваних кадрових перестановок. Так, до передачі справ, подейкують, готується голова Комітету інформації ОДА, дуже наближена до колишнього голови обладміністрації Степана Сенчука особа Оксана Бойкович. Найпоширенішою серед версій щодо призначення на цю вельми важливу в нинішніх умовах посаду є версія про кандидатуру викладача кафедри політології ЛНУ ім. Івана Франка, аналітика Центру політичного прогнозування газети “Високий замок” Тараса Батенка. Ще несподіваніша заміна ймовірна на посаді керівника обласного управління молодіжної політики. За офіційно не підтвердженою інформацією, обласному керівництву врешті урвався терпець і Ярослава Кашубу, на чию адресу час від часу лунають опосередковані звинувачення в причетності до фінансових зловживань, вирішили звільнити. Подейкують, що це місце запропонують на відкуп місцевій опозиції, а конкретніше – начальником управління молодіжної політики призначать координатора ГК “Молодь за правду!” Віталія Загайного.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·226 кнопок для Ющенка
·Чорнобиль назавжди
·Ватикан оголосив імена мучеників УГКЦ

ПОГЛЯД
·Бандера та Кучма
·Кадри вирішують усе?
·ЗАБУДЬТЕ ЧОРНОБИЛЬ!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квартплата зростатиме далі
·Студентам не дають захищати прем"єра
·Одним консульством стане більше?
·Молодь - із Ющенком
·Дизпаливо забруднило Дністер
·Папа поєднає народи

ПОСТУП З КРАЮ
·Мат Ющенкові - шах Кучмі?
·Ізоляція - або Азія
·Долганов - проти прес-секретаря Ющенка
·Олександр Кузьмук: Вступати до НАТО Україна ще не планує
·КРАЄВИД

ІНТЕРВ"Ю В ПОСТУПІ
·Мирослава Гонгадзе: Це інтерв"ю - моя остання заява

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Сутенерка опинилася за гратами
·"Картотека" змушує вдаватися до шахрайства
·Грабіжник-невдаха

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Погляд у минуле комп"ютерних технологій
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Коли Жолдак одружується, Гришковець їсть собак
·Верни до мене, пам"яте моя...

ТЕМА ПОСТУПУ
·Зона особливого режиму
·Як це було
·Чорнобиль назавжди
·Що писала преса в травні 1986 року

СПОРТ-ПОСТУП
·Лідери не змінюються, аутсайдери - теж
·В Італії пахне скандалом
·Яке ж закінчення чемпіонату без демаршу?
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·О'Генрі