BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

"Бориславська нафтова компанія" працює щораз успішніше

Проте говорити про якісь здобутки ще рано

ПЕК

Василь СКРІБА

“Ми вже стільки рекламували себе, що Міжнародний валютний Фонд хоче провести у нас аудит”, – така репліка прозвучала з уст голови правління ВАТ “Укрнафта” Олега Салміна на розширеному засіданні правління компанії, яке відбулося 6-8 квітня у місті Долина (Івано-Франківська обл.).

Прозвучала вона у відповідь на пропозицію запрошеного на засідання самим же Салміним заступника голови Львівської облдержадміністрації з питань паливно-енергетичного комплексу Леоніда Мельника, за словами якого, керівникові “Укрнафти” варто “більше говорити про свої досягнення” у пресі, оскільки від цього його авторитет у суспільстві значно зріс би.

Усі керівники нафтогазовидобувних управлінь, газопереробних заводів та інших структур, підпорядкованих “Укрнафті”, на засіданні мали змогу вдосталь виговоритися (у межах 10-хвилинного регламенту), доповідаючи про результати своєї роботи у 2000 році.

Про діяльність НГВУ “Бориславнафтогаз” звітував його начальник Ігор Копач. Він повідомив, що по газопереробному виробництву, яке минулого року почало працювати в НГВУ, усі основні показники було виконано. Але тут же додав, що таки не всі. Винятком було виробництво відбензиненого газу. Його планувалося виробити 37,2 млн. кубометрів, а фактично вдалося – тільки 29,4 млн. кубометрів. Як пояснив Копач, “причиною невиконання цього показника є те, що частина нафтового газу через відсутність його споживачів у Бориславі подавалася на переробку на Долинський ГПЗ (подано було 11,7 млн. кубометрів)”. А оскільки, за його словами, схема переробки на Долинському ГПЗ відрізняється від тієї, за якою працює “Бориславнафтогаз”, – насамперед більшою питомою витратою відбензиненого газу на власні потреби, то із газу, що перероблявся у Долині, було отримано тільки 7,5 млн. кубометрів відбензиненого.

Ігор Копач повідомив, що основне технічне оснащення “Бориславнафтогазу” майже на 82% зношене, а з-поміж 797 свердловин (з них 774 – діючі), які є в його фонді, лише 121 “молодші” тридцяти років. Відтак керівник НГВУ нагадав, що, згідно з правилами технічної експлуатації, свердловини, старші тридцяти років, мають бути ліквідовані або ж замінені дублерами, якщо в цьому є необхідність.

Із помітним задоволенням Ігор Копач розповів, що наприкінці 2000 року управління розпочало буріння першої за останні 6 років пошукової свердловини – Верхньомасловецької-1, і попросив, щоб правління “Укрнафти” доклало зусиль, аби цього року з держбюджету під цю свердловину було виділено
6 мільйонів гривень. Згодом з’ясувалося, що держава обіцяє лише 3 мільйони. “Якщо справді це перспективна свердловина, треба займатися нею, тим більше, що у Бориславі нема нових родовищ”, – підсумував Олег Салмін. Ігор Копач ще попросив, щоб правління допомогло йому знайти “реального інвестора” для видобування високов’язких нафт у Коханівському родовищі (планується, що з них на місці можна буде виготовляти високоякісні бітуми).

Жодної свіжої інформації щодо створеного у грудні 2000 року “Укрнафтою” і “КанАрго” СП “Бориславська нафтова компанія” у доповіді Ігора Копача не прозвучало. “Робити аналіз ефективності та говорити про якісь конкретні здобутки “Бориславської нафтової компанії” не доводиться”, – сказав він. Проте, за його словами, з 1 січня ц. р. “БНК” почала працювати успішніше, і тому в поточному році говорити про результати її роботи вже буде нагода.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·"Карпатам" розв"яжуть ноги?
·Студенти голодують за Ющенка

ПОГЛЯД
·НРУ переходить в опозицію?
·Влада йде в народ
·Штампи у свідомості

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·ІНЦИДЕНТИ
·Перевізники стають банкрутами
·А через скільки років тут буде місто-сад?
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Телефон перестане бути дефіцитом?
·Освячено "колиску" козацької чайки
·До візиту Папи готуються і злочинці
·З думкою про мертвих
·На ЛТБ з"явиться нова "мильна опера"

ПОСТУП З КРАЮ
·Дмитро Корчинський: Приємно, що громадян, готових кидатися каменюками в міліцію, стає більше
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Парламент обрали, на черзі - референдум?
·Терористи вимагали припинення війни у Чечні
·"Жучки" в міністерстві оборони
·Роковини першого геноциду століття

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Політична криза збиває ціну на українські обленерго
·Панамериканський союз вільної торгівлі
·"Бориславська нафтова компанія" працює щораз успішніше
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Структурні сади в оновленому залі
·Відчинено вікно мистецького світу Леоніда Пономаренка
·АРТ-НОВИНИ
·Духовна учта
·Три іпостасі музики Шумана

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ

СПОРТ-ПОСТУП
·Люїс "умер" від удару Рахмана і позбувся усіх титулів
·Феноменальна реакція ФІДЕ
·"Реал" - майже чемпіон Прімеро
·"Львівська пивоварня" - чемпіон першої ліги
·Пляжний волейбол - постійний олімпійський вид спорту
·"До активного життя - через рекреаційний спорт"
·Лідери перемагають, а "Карпати" знову програють
·Дві поразки від фіналіста Кубка Кубків

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Девід Бові, Шерил Кроу і Pearl Jam переспівають пісні The Who