BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КІЛЬКА СЛІВ

КОРУПЦІЯ. На оперативній нараді в УМВСУ у Львівській області, начальник управління полковник міліції Володимир Ортинський акцентував увагу на проблемі боротьби з корупцією в органах внутрішніх справ, повідомляє центр громадських зв’язків УМВСУ у Львівській області. Володимир Ортинський розповів, що упродовж суботи та неділі він мав робочі зустрічі з низкою керівників, стосовно яких надійшла оперативна інформація про їх причетність до корупційних діянь. “Мені вдалося переконати конкретних осіб, що їм краще добровільно піти з роботи, аніж сісти в тюрму”, – говорить Володимир Ортинський. У розмові з керівниками він наголосив, що вони нестимуть однакову відповідальність із тими зі своїх працівників, хто заплямував себе корупцією.

ГАРЯЧА ВОДА. 14 будинків відключено від постачання гарячої води у Залізничному районі. Як повідомив головний інженер “Залізничтеплоенерго” Мирон Терех, тут проплата становить менше 50 відсотків. А тому були вивішені попередження на будинках, було сповіщено власників будинків та проведено обхід квартир, щоби потім не казали, що їх ніхто не попереджав.

БЕЗПЕКА. До 11 травня має бути розроблена схема опломбування каналізаційних люків за маршрутами можливого проїзду папи Римського. Як повідомив начальник управління комунального господарства Іван Ониськовець, це робиться для безпеки життя Святішого Отця. Тому ці люки мають бути заварені – або ж буде вжито інших заходів, щоби туди ніхто не міг залізти.

ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ. Як повідомив начальник служби руху “Львівелектротрансу” Олег Білокурий, усі трамваї міста перейшли на літній графік роботи з підвищеною швидкістю. Тролейбуси ж їздитимуть трохи швидше тільки тоді, коли за їхніми маршрутами будуть відремонтовані всі дороги.

ОСВІТЛЕННЯ. За даними директора комунального підприємства “Львівсвітло” Володимира Феськова, у Шевченківському районі було знято 18 нових світильників, встановлених за маршрутом проїзду Святішого Отця. Оскільки всі світильники були розміщені на високих опорах, то виникнула думка, що крадії мають у своєму арсеналі машину-вишку. Тому керівництво “Львівсвітла” має намір разом із ЖЕКами звернутися до мешканців із проханням: якщо вони бачитимуть, як хтось веде такі роботи, повідомляти про це.

УШАНУВАННЯ. До кінця тижня буде встановлена скульптура архістратига Михаїла, яка прикрашатиме символічну могилу воїнам УГА на території Личаківського цвинтаря, повідомив начальник головного управління архітектури і містобудування Львівської міськради Володимир Швець. Львівська експериментальна кераміко-скульптурна фабрика уже виготовила фігуру, а на Личаківському цвинтарі ведуться роботи з підготовки до встановлення її на місці.

ЗДОРОВ’Я. Завтра у приміщенні кінотеатру “Київ” відбудеться зустріч представників львівського товариства послідовників оздоровчої системи П. Іванова з усіма бажаючими львів’янами. Прихильники оздоровлення немедикаментозними засобами зможуть поспілкуватися з “івановцями” та переглянути документальний фільм про систему Іванова.

НАПАД. Озброєний напад влаштували на ювелірний магазин у Дрогобичі двоє зловмисників. Під час блокування приміщення нападники, один – озброєний пістолетом, вибігли. Один із зловмисників вирішив більше не пручатися і здався. Ним виявився 23-річний мешканець Новояворівська. Інший заскочив у автомобіль і рушив з місця. По автомобілю кілька разів вистрелили правоохоронці, але зупинити його не вдалося. Лише згодом з’ясувалося, що до лікарні було доставлено 21-річного мешканця Новояворівська із двома вогнепальними пораненнями лівого плеча. У затриманих вилучили зашморг з мідного дроту, хірургічні рукавиці, газовий пістолет, а також пакет з ювелірними виробами на суму майже 23 тисячі гривень.

POSTUP - ПОСТУП



ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·"Карпатам" розв"яжуть ноги?
·Студенти голодують за Ющенка

ПОГЛЯД
·НРУ переходить в опозицію?
·Влада йде в народ
·Штампи у свідомості

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·ІНЦИДЕНТИ
·Перевізники стають банкрутами
·А через скільки років тут буде місто-сад?
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Телефон перестане бути дефіцитом?
·Освячено "колиску" козацької чайки
·До візиту Папи готуються і злочинці
·З думкою про мертвих
·На ЛТБ з"явиться нова "мильна опера"

ПОСТУП З КРАЮ
·Дмитро Корчинський: Приємно, що громадян, готових кидатися каменюками в міліцію, стає більше
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Парламент обрали, на черзі - референдум?
·Терористи вимагали припинення війни у Чечні
·"Жучки" в міністерстві оборони
·Роковини першого геноциду століття

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Політична криза збиває ціну на українські обленерго
·Панамериканський союз вільної торгівлі
·"Бориславська нафтова компанія" працює щораз успішніше
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Структурні сади в оновленому залі
·Відчинено вікно мистецького світу Леоніда Пономаренка
·АРТ-НОВИНИ
·Духовна учта
·Три іпостасі музики Шумана

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ

СПОРТ-ПОСТУП
·Люїс "умер" від удару Рахмана і позбувся усіх титулів
·Феноменальна реакція ФІДЕ
·"Реал" - майже чемпіон Прімеро
·"Львівська пивоварня" - чемпіон першої ліги
·Пляжний волейбол - постійний олімпійський вид спорту
·"До активного життя - через рекреаційний спорт"
·Лідери перемагають, а "Карпати" знову програють
·Дві поразки від фіналіста Кубка Кубків

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Девід Бові, Шерил Кроу і Pearl Jam переспівають пісні The Who