BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

"Карпатам" розв"яжуть ноги?

Уперше за останні три роки перед львівським футбольним клубом постають світлі перспективи

ПРОГНОЗИ

Роман ДОРОШ© ПОСТУП
Нарешті, здається, – на радість усіх уболівальникам – крига скреснула, і між “Карпатами” та владою почалася справжня ділова співпраця. Принаймні це було продемонстровано минулого тижня, коли у п’ятницю на базі у Брюховичах відбулася зустріч футболістів та тренерів “Карпат” із представниками владних структур Львівщини, які запевнили гравців, що команда отримає підтримку з боку влади.

До речі, напередодні, 19 квітня, перед клубом була погашена остання заборгованість із преміальних за перше коло чемпіонату. Що, звичайно, не може не тішити.

Наразі ще зарано говорити про якийсь значний успіх співпраці між клубом та владою, як, скажімо, в 1997 році, коли у Львові було створено зіркову команду, яка принесла Львову бронзові нагороди першості України. Тоді губернатором Львівщини також був Михайло Гладій, палкий уболівальник футболу.

Зрештою, у розмові з кореспондентом “Поступу” про останні події сам губернатор нічого не уточнив – і навіть нічого не підтвердив. Проте його поява на останньому матчі “Карпат” проти донецького “Металурга” не є випадковою. Тим більше, що добре поінформоване джерело з клубу “Карпати” повідомило нас, що все має вирішитися наприкінці цього або на початку наступного тижня. І цілком не виключено, що на нас чекає друге велике відродження “Карпат”.

Хоча ще невідомо, хто саме стане рятівником клубу, хто допоможе “Карпатам” уникнути долі тернопільської “Ниви”. Розмови з “Укрзалізницею” тривають уже не один рік, проте реальних результатів наразі немає. Команда і надалі змушена, аби вижити, продавати провідних гравців. І якщо втрата Мізіна, Паляниці, Гецка була цілком прогнозованою (їх було просто неможливо втримати, адже ці хлопці можуть “розорити” будь-яку команду), то те, аби залишити Назарова та Хому, не вимагало настільки великих фінансових витрат. І тоді зараз ми не мали б у команді таких великих кадрових проблем.

Також із добре поінформованих джерел “Поступу” стало відомо, що у разі успішного завершення переговорів із керівництвом області перед командою буде поставлено завдання повторити результат трирічної давності. Тобто “Карпати” мають знову потрапити у призери першості України й виступати у Кубку УЄФА.

Інша річ, що коли це станеться, можливі два сценарії розвитку подій. Перший – черговий наплив “варягів” з інших команд України, а другий – то шлях “Дніпра”, тобто виховання своїх гравців плюс придбання двох-трьох досвідчених виконавців. Перший шлях – це дорога до прірви, яку ми вже проходили, а от другий на сьогодні є найбільш реальним. Тим більше, що в нас уже юні зірки – як, наприклад, Даниловський та Кабанов. Уже завтра вони можуть стати провідними гравцями команди, але для цього їм потрібно вчитися у технічних та досвідчених футболістів, яких у сьогоднішніх “Карпатах” залишилося обмаль.

Та про це ще надто рано говорити. Сьогодні найголовніше – щоби “Карпати” все ж таки отримали фінансову підтримку. Адже вболівальники зачекалися реальних дій. І порожні трибуни на останньому матчі української першості – ще одне підтвердження цьому. Зрештою, не варто забувати і про те, що “Карпати” завжди були візитною карткою Львова...

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·"Карпатам" розв"яжуть ноги?
·Студенти голодують за Ющенка

ПОГЛЯД
·НРУ переходить в опозицію?
·Влада йде в народ
·Штампи у свідомості

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·ІНЦИДЕНТИ
·Перевізники стають банкрутами
·А через скільки років тут буде місто-сад?
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Телефон перестане бути дефіцитом?
·Освячено "колиску" козацької чайки
·До візиту Папи готуються і злочинці
·З думкою про мертвих
·На ЛТБ з"явиться нова "мильна опера"

ПОСТУП З КРАЮ
·Дмитро Корчинський: Приємно, що громадян, готових кидатися каменюками в міліцію, стає більше
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Парламент обрали, на черзі - референдум?
·Терористи вимагали припинення війни у Чечні
·"Жучки" в міністерстві оборони
·Роковини першого геноциду століття

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Політична криза збиває ціну на українські обленерго
·Панамериканський союз вільної торгівлі
·"Бориславська нафтова компанія" працює щораз успішніше
·ЕКОНОВИНИ

АРТ-ПОСТУП
·Структурні сади в оновленому залі
·Відчинено вікно мистецького світу Леоніда Пономаренка
·АРТ-НОВИНИ
·Духовна учта
·Три іпостасі музики Шумана

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ

СПОРТ-ПОСТУП
·Люїс "умер" від удару Рахмана і позбувся усіх титулів
·Феноменальна реакція ФІДЕ
·"Реал" - майже чемпіон Прімеро
·"Львівська пивоварня" - чемпіон першої ліги
·Пляжний волейбол - постійний олімпійський вид спорту
·"До активного життя - через рекреаційний спорт"
·Лідери перемагають, а "Карпати" знову програють
·Дві поразки від фіналіста Кубка Кубків

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Девід Бові, Шерил Кроу і Pearl Jam переспівають пісні The Who