BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Захочеш одружитися - ще не так схуднеш

РЕКОРДИ

Остап КАРАСЬ

Товстушка, для якої повітряні подорожі усе життя були карою небесною, оскільки вона просто не могла втиснутися в жодне сидіння на авіалайнерах, стала рекордсменкою року зі схуднення. Їй вдалося скинути майже 90 кілограмів.

Менді Раффліс заприсяглася, що її весілля будь-що відбудеться у великому шатрі, при цьому вона дала собі слово, що шатро в даному випадку стане місцем проведення церемонії, а не вінчальною сукнею нареченої. Це відбулося після того, як вона черговий раз потрапила в принизливу ситуацію на борту літака – пасажирці просто не знайшлося підходячого за габаритами крісла.

Лікарі попереджали 34-літню пацієнтку, що їй загрожує неминуча смерть, якщо вона радикально скоротить свій звичайний раціон і не відмовиться від звички перехопити перед сніданком три гігантські сендвічі з беконом. Перед тим, як кинутися в битву з власною вагою і неохопними опуклостями, Менді важила добрих 168 кілограмів.

“Моєю заповітною мрією було вінчання у весільній сукні цілком пристойного 12-го розміру. При цьому прийом гостей повинен був проходити в шатрі. Бажано також було, щоб аналогічне шатро не було одягнене на саму наречену”, – весело зізнавалася Менді. – “Я уявляла, що коли ввійду в церкву, у всіх тих, хто збереться на моє весілля, просто перехопить подих, і вони заридають від розчулення”.

У жовтні 1998 року під час відпустки на долю Менді Раффліс припала чергова порція принижень. Пластмасовий стілець у кафе, голосно тріснувши, розвалився під її вагою, і офіціант змушений був принести бідоласі міцний дерев’яний табурет. Після цього інциденту Менді твердо і остаточно вирішила розпочати боротьбу з власною вагою не на життя, а на смерть.

“Мені хотілося сховатися так, щоб мене ніхто не знайшов, і просто померти. Я ненавиділа саму себе і відчувала в душі безконечний біль”, – відверто сказала Менді.

Лікарі-дієтологи не раз попереджали Менді, до речі, талановитого дизайнера сучасних вітражів, що вона може померти, якщо не почне скидати вагу поступово. Проте відчайдушна Менді таки вирішила спробувати і в результаті перемогла свою вагу. Зараз вона може спокійно бігати на довгі дистанції і регулярно займається фізичними вправами. Менді говорить, що почуває себе просто фантастично, а титул чемпіонки зі схудненню став для неї найбільшим досягненням у житті.

У серпні минулого року Менді вийшла заміж за свого давнього приятеля Ланса Хейсома. “Мій чоловік – чудовий. Без його підтримки я ніколи би не переборола перші декілька тижнів дієти”, – із вдячністю говорить Менді Раффліс. “Він терпляче обдирав із курчат шкірочку, а також рішуче повертав чіпси і шоколад назад на магазинні полички, коли я ненароком намагалася запхнути їх у візок для покупок”.

Менді рішуче прощається з вагою, і допомагає їй у цьому (крім самовідданого Ланса) часопис із проблем боротьби з надлишковою вагою, у якому була опублікована гнучка дієта,що базується на підрахунку споживаних калорій. Вона дозволяє собі не більше ніж 1500 калорій у день, а також три рази на тиждень відвідує спортивні заняття з водяної аеробіки.

Нам би їхні проблеми, як схуднути. З серії: шукаю донора по пересадці сала. Хоча надмір сала або полірованих кісток це дійсно не надто приємна проблема.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Плющ у тенетах
·У Бельгії зазнав аварії український літак?

ПОГЛЯД
·Монополію порушено
·Каміння не мовчить
·Цирк несвободи

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Проводитиметься нова експертиза води поблизу сміттєзвалища
·Осередки партій протистоять центральним офісам
·Кров Білозора закликає до дій?
·Хто куди, а ми - у безробітні
·Каміння не мовчить
·Хто возитиме пільговиків?
·Про пенсію треба думати замолоду

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Генпрокуратура - проти експертизи ФБР
·Тарифи на електроенергію зростуть

ПОСТУП У СВІТ
·Чорногорія: за півроку до Незалежності?
·Багатообіцяючий ІХ з"їзд Компартії
·П"ять років без Джохара Дудаєва
·СВІТООГЛЯД

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Болить серце? Попий чайку!
·Про успіх хіміотерапії можна дізнатися заздалегідь
·Хвороба гарних ніг
·Люди, що ставлять на ноги
·Захочеш одружитися - ще не так схуднеш

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Злодії псуватимуть килимки
·Нові таємниці Хеопса
·Створено суперлітак
·Усесвіт - результат вибуху
·Кіборг із мозком вугра

ДУХОВНИЙ ПОСТУП
·ХРОНІКА
·Митрополита Андрея Шептицького не зрозуміли ні Польща, ні Ватикан

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Книжка року-2000
·Свобода і демократія

АРТ-ПОСТУП
·НАША АФІША
·Названо лауреатів Пулітцерівської премії
·Вічне місто розвалюється
·Як створювати картини в себе в головах
·Фройд замість Сезанна
·"Гамлета" вилучила цензура

СПОРТ-ПОСТУП
·Скажений "Алавес" чи потужний "Ліверпуль"?
·Карпов, Каспаров і Крамник - проти ФІДЕ
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Рікі Мартін - гвалтівник