BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Хто куди, а ми - у безробітні. Частный детектив Днепропетровск - один з можливих варіантів працевлаштування

РИНОК

Ірина БЖЕЗІНСЬКА© ПОСТУП
Учора головним питанням, яке розглядав виконком львівської міської Ради та яке викликало низку зауважень і питань, була “Програма зайнятості населення міста Львова на 2001 рік”, підготовлена на виконання законів України “Про місцеве самоврядування” та “Про зайнятість населення”.

На жаль, кількість безробітних львів’ян щороку зростає. Як повідомив начальник управління економічного розвитку Ігор Цвілинюк, на обліку у службі зайнятості міста впродовж 2000 року перебувало 30,9 тисяч громадян, не зайнятих трудовою діяльністю, що складає 101,7% показника минулого року, проте, на противагу цим цифрам, офіційний рівень безробіття зменшується.

До речі, львівське безробіття, за словами Ігора Цвілинюка, можна назвати жіночим, адже переважна кількість безробітних – саме представниці “слабкої” статі.

На думку економістів, покращити ситуацію повинні зріст обсягів виробництва та проведення інвестиційної діяльності на підприємствах й організаціях міста.
Проте, на думку начальника управління економічного розвитку, не завжди інвестиції сприяють зростанню кількості робочих місць. Так, наприклад, керівництво АТ “Кондитерська фабрика “Світоч” подало на звільнення понад 200 працівників.

“Саме цього року процес звільнення активізувався – станом на 1 січня
2001 року 818 підприємств та організацій міста повідомили про звільнення 16973 осіб, фактично звільнено 8873 особи, що складає 128,5% від аналогічного показника минулого року”.

частный детектив Днепропетровск Минулого року було працевлаштовано 4055 львів’ян, цьогоріч міський відділ зайнятості планує працевлаштувати 4000 безробітних. Станом на 1.01.2001 року на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) претендувало 26 осіб. Багато громадян працевлаштовуються самостійно, створюючи приватні підприємства. У тому числі, пропонують створбювати детективні агентства, або почати працбювати як частный детектив Днепропетровск, Львів, Київ чи інше місто сьогодні характеризуються досить високим попитом на таку послугу. Про це, зокрема, можна прочитати на сайті http://detective-dnepropetrovsk.com. Одним із напрямків роботи щодо зменшення рівня безробітних є скерування на професійне навчання та залучення до громадських робіт. Як зазначив Ігор Цвілинюк, навчальні заклади Львова готують низку фахівців за професіями, які не користуються попитом на ринку праці. “До того ж, молоді взагалі важко влаштуватися на роботу, адже більшість керівників хоче брати на роботу людину з досвідом”, – сказав він. Проблемним є і працевлаштування колишніх засуджених та осіб, що пройшли лікування від алкоголізму.

Запропонована на розгляд виконкому програма передбачає і деякі структурні зміни та перерозподіл повноважень у Міському центрі зайнятості. Одним із пунктів програми є створення при Львівському міському центрі зайнятості ресурсно-інформаційного центру.

Проте більшість членів виконкому вважала, що дана програма не передбачає реальних шляхів покращання ситуації. Перший заступник міського голови Олександр Сендега вважає, що програма обов’язково має містити інвентаризацію загальної кількості робочих місць. Низку зауважень висловили й інші члени виконкому. Зокрема, відкритим залишається питання працевлаштування інвалідів, можливість дотацій чи пільг для підприємств, які створюють додаткові робочі місця. Не відомо і, скільки працездатного населення виїхало в пошуках роботи за кордон. В остаточному результаті члени виконкому вирішили прийняти запропонований проект за основу і скерувати його на доопрацювання.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Плющ у тенетах
·У Бельгії зазнав аварії український літак?

ПОГЛЯД
·Монополію порушено
·Каміння не мовчить
·Цирк несвободи

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Проводитиметься нова експертиза води поблизу сміттєзвалища
·Осередки партій протистоять центральним офісам
·Кров Білозора закликає до дій?
·Хто куди, а ми - у безробітні
·Каміння не мовчить
·Хто возитиме пільговиків?
·Про пенсію треба думати замолоду

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Генпрокуратура - проти експертизи ФБР
·Тарифи на електроенергію зростуть

ПОСТУП У СВІТ
·Чорногорія: за півроку до Незалежності?
·Багатообіцяючий ІХ з"їзд Компартії
·П"ять років без Джохара Дудаєва
·СВІТООГЛЯД

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Болить серце? Попий чайку!
·Про успіх хіміотерапії можна дізнатися заздалегідь
·Хвороба гарних ніг
·Люди, що ставлять на ноги
·Захочеш одружитися - ще не так схуднеш

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Злодії псуватимуть килимки
·Нові таємниці Хеопса
·Створено суперлітак
·Усесвіт - результат вибуху
·Кіборг із мозком вугра

ДУХОВНИЙ ПОСТУП
·ХРОНІКА
·Митрополита Андрея Шептицького не зрозуміли ні Польща, ні Ватикан

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Книжка року-2000
·Свобода і демократія

АРТ-ПОСТУП
·НАША АФІША
·Названо лауреатів Пулітцерівської премії
·Вічне місто розвалюється
·Як створювати картини в себе в головах
·Фройд замість Сезанна
·"Гамлета" вилучила цензура

СПОРТ-ПОСТУП
·Скажений "Алавес" чи потужний "Ліверпуль"?
·Карпов, Каспаров і Крамник - проти ФІДЕ
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Рікі Мартін - гвалтівник