BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 19-25 КВІТНЯ 2001 року |

Ющенко став почесним львів"янином

Депутати Львівської міської ради організували виїзне засідання під стінами парламенту

ПІДТРИМКА

Маріанна РОМАНЕНКО

У вівторок, як і було попередньо вирішено, депутати міської ради провели позачергову виїзну сесію біля стін Верховної Ради. Хоча запропоновано було їхати автобусами, депутати скористалися послугами залізниці.

Усього, за словами очевидців, поїхало понад 50 чоловік, які зайняли два вагони. Міський голова до народних обранців не долучився – як повідомили у прес-службі міськвиконкому, він мусив залишитися на похороні дуже близького родича. Проте регламент дозволяє, якщо рада збереться, обрати головуючого на цьому засіданні. Тому головувати доручили депутатові Львівської міської ради Тетяні Крушельницькій. За її словами, на порядку денному було тільки одне питання – прийняття ухвали на підтримку діяльності Віктора Ющенка.

“Ухвала складалася із трьох пунктів. По-перше, схвалити діяльність Віктора Ющенка. Хоча ми розуміємо, що є недоробки і хотіли би, щоби було краще в різних напрямках, – пояснила пані Крушельницька. – Друге питання – вимагати від народних депутатів надання урядові можливості продовжити курс реформ. А останній пункт ухвали вже народився у Києві, як ініціатива тих депутатів, які приїхали до стін Верховної Ради. Коли ми побачили людей з різних куточків України з різними гаслами, і не тільки із західного регіону, схотіли якось вирізнити Львів. І тоді ми вирішили присвоїти Вікторові Ющенку звання почесного громадянина міста”.

Ухвалу передали до зали парламенту через депутатів Верховної Ради Михайла Косіва й Тараса Чорновола ще до того, як Віктор Ющенко розпочав свій звіт. Адже ще на тому етапі вона могла вплинути на думки депутатів Верховної Ради. Аналогічну ухвалу прийняли тільки депутати Калуської міської ради. Інші міста просто висловили свою підтримку.

Депутат міської ради Володимир Заболотовський, який також був у Києві, вважає, що своїми діями львів’яни показали, що здатні зберегти Ющенка для України. І вони були зобов’язані це зробити: “Ця ухвала є надзвичайно важливою для уряду. Вона дозволила відкоригувати розклад сил противників і прихильників прем’єр-міністра у бік останніх, – каже Володимир Заболотовський. – Ухвала, яка народилася під стінами Верховної Ради, була акумуляцією думок, ідей та вчинків представників львівської громади”.

Щодо коливання сил у парламенті
упродовж дня та вплив громадськості на рішення Верховної Ради Володимир Заболотовський висловився так: “Зранку, як тільки ми завітали до Києва,
40 відсотків народних депутатів схилялися до того, щоб Віктора Ющенка залишити на посаді. І 60 висловлювали йому недовіру. Наприкінці дня, коли Ющенко відзвітувався, коли була надзвичайна і масова підтримка нашого прем’єр-міністра, відчулося, що стався перелом. Це вже було, в гіршому випадку 50 на 50, а в кращому – наших 70 відсотків проти їхніх 30. Ця акція схилила важелі на бік Ющенка. І тепер я вважаю, що шанси олігархів, які мають намір побороти Ющенка, надзвичайно малі”.

“На мою думку, виїзне засідання міськради визначали два основні моменти, – каже депутат Львівської міської ради, директор Інституту розвитку міста Андрій Садовий. – По-перше, прямо заявивши про свою позицію, депутати зробили вчинок, гідний справжніх громадян України. По-друге, депутати показали, що навіть у таких похідних умовах, як це відбувалося у Києві, вони, керовані однією ідеєю, можуть спільно працювати і ухвалювати правильні рішення”.

POSTUP - ПОСТУП
№59 (717),
19-25 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Смертний гріх во ім"я милосердя?

ПОГЛЯД
·Смертний гріх во ім"я милосердя?
·Ющенко став почесним львів"янином
·Зачаровані на схід

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Очорнюючи мертвих, б"ють по живих
·Поляки зацікавлені в будівництві нафтопроводу
·Рівень злочинності зріс
·"Світоч" скорочує працівників
·Галичани вплинули на нардепів
·Аудитори зберуться у Львові

ПОСТУП З КРАЮ
·Уряд використав останній шанс
·Мельниченко і Мирося Гонгадзе - громадяни США?

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Дамоклів меч Ющенка
·Ліцензійна війна парламенту з Нацрадою
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Медіатерапія по-російськи
·На Близькому Сході буде війна?
·Шрьодер знайшов могилу свого батька
·Японська принцеса вагітна

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·За картярський борг позбулися сейфа
·Кримінальне працевлаштування
·Труп у "Пакардії"

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Користувачі можуть змінити світ!
·Проблеми запису "золотих" дисків
·Що таке Burn Proof і з чим його їдять?
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Спагетті для євровух
·До храму досконалих форм та вічних ідей
·"Дивізія Галичина" в галереї "Гердан"
·Борисові Возницькому - 75!

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Справжня жінка

СПОРТ-ПОСТУП
·Англо-іспанське протистояння триває
·Який склад - такий і результат
·"Манчестер Юнайтед" - чемпіон
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Джордж Гаррісон не витримує важких спогадів
·ФОТОГРАФІЯ