BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 14-15 КВІТНЯ 2001 року |

КІЛЬКА СЛІВ

РЕЗОНАНС. Надрукована у вівторковому числі “Поступу” інформація про мітинг, організований львівськими осередками правих політичних партій на підтримку прем’єр-міністра Віктора Ющенка, який мав шанс перетворитися на контракцію проти Олександра Мороза, отримала реакцію з боку ще одного учасника недільного дійства – народного депутата, голови ЛОО УНР Олекси Гудими. Нагадаємо, що голова ЛОО ПРП, нардеп Тарас Стецьків уже висловився з приводу критики, яка лунала на мітингу в бік лівого лідера й оцінив її як виконання окремими політиками владного замовлення. Олекса Гудима в інтерв’ю “Поступові” заявив, що жодним словом не відійшов від заданої теми і говорив виключно про те, наскільки важливо у ситуації, яка склалася в Україні, зберегти на своїй посаді чинного прем’єр-міністра. “Одні газети пишуть, що я критикував Мороза, інші пишуть, що Кучму. Насправді я не робив ні одного, ні другого. Те, що лідера СПУ критикували Пилипчук і Тягнибок, а президента Чорновіл і Стецьків – це правда, але до чого тут я?” – сказав Гудима. Він відмовився коментувати не лише слова і вчинки своїх колег з “Української правиці”, а й учасників Форуму національного порятунку. “Я не робитиму публічних оцінок нічиїм словам. Я є я, і тільки за себе буду відповідати...”, – сказав він.

МИСЛИВСТВО. “Цього року не буде відкрито сезону полювання на копитних, – повідомив начальник державного управління екології та природних ресурсів Богдан Преснер. – Ініціативу управління підтримав голова Львівської облдержадміністрації Михайло Гладій”. Як пояснив Богдан Преснер, таке рішення зумовлене дуже низьким відсотком приросту копитних в області. Після проведеного аналізу було виявлено, що кількість лосів, оленів, косуль та кабанів в області є дуже малим, щоби дозволити відстріл. Ймовірно, буде дозволено полювання лише на качок та зайців.

СТАТУТ. З порядку денного 13 сесії міської ради знято питання про затвердження статуту Львова, оскільки наразі все ще йде робота над цим документом. Цього тижня відбулося чергове громадське слухання і дебати стосовно того, яким має бути статут нашого міста. Присутні на обговоренні мали можливість почути, які статути міст існують у Польщі та як громади керують своїм господарством. Член робочої групи з розробки статуту Львова Юрій Баран вважає, що такий документ повинен охоплювати усі сторони функціонування міста. Він каже, що бачив багато недосконалих, на його думку, статутів міст України, які затверджували тільки для того, щоби їх проголосити. І вважає, що докладна праця над цим документом не зашкодить.

ЗДОРОВ’Я. У Львові й надалі продовжують робити щеплення від кору усім віковим групам включно до 30 років, – повідомила кореспондентові “Поступу” завідувач епідвідділом СЕС м. Львова Галина Вашкурак. За останні два тижні зменшується кількість хворих. Для порівняння: минулого місяця щодня захворювало кором близько 17-18 чоловік, цього місяця показник становить 7-10 осіб. А от другої хвилі епідемії грипу, незважаючи на погану погоду, не передбачається. За словами Галини Вашкурак, загрозливе підвищення захворюваності на грип не фіксується, ситуація спокійна і причин для турбот перед святами немає.

POSTUP - ПОСТУП
№58 (716),
14-15 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Великоднє диво

ПОГЛЯД
·Великоднє диво
·Вітаємо усіх з нагоди світлого Христового Воскресіння!
·Керівники області вітають із Великоднем
·Мир у Господі!

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·За воду, якої не отримали, платитимемо далі
·Самбір хоче грошей
·Студенти судитимуться між собою?
·Депутати підтримали освітян
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·Екологи садитимуть дерева й навчатимуть
·"Хаммери" модернізуватимуть у Львові
·Старі й нужденні отримали подарунки
·Електротранспорт може зупинитися

ПОСТУП З КРАЮ
·Хронічне розчарування
·Парламент готовий звільнити Ющенка
·Радіо "Континент" таки позбавили ліцензії
·Українських дітей навчатимуть патріотизму
·Україна - найбідніша. Ну то й що?

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Чорний хаос у Цинциннаті
·Страту покажуть по телебаченню
·Убивство під час ефіру

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Інфаркт лікуватимуть клітинами мозку
·Лікуємо ячмінь самотужки
·Весна та її наукове пояснення
·Варденафіл замість віагри
·Як вибирати окуляри?
·Хворий залишився без донорської нирки

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Звідки взялося золото
·Глобальне потепління - неминуче
·Кажан і муха - спецагенти
·Телефонний аналог Інтернету
·Доісторична... бормашина

ДУХОВНИЙ ПОСТУП
·Наслідки переслідувань Церкви в Україні
·Коли має бути Свято міста святого Юра?

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Поп-арт під різними соусами
·"Розп"яття" Джотто повертається
·Помер лідер Modern Jazz Quartet

СПОРТ-ПОСТУП
·"Шахтар" знову приїде до Києва
·Кривдника "Динамо" дискваліфікували
·Чемпіонка України налаштована принести "золото" "Львівській Політехніці"
·НХЛ: великий чеський слід
·СПОРТ-БЛІЦ
·"Ромі" погрожують судом

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР