BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 12-18 КВІТНЯ 2001 року |

Тарифи на воду зростуть

ВОДА

Маріанна РОМАНЕНКО

Сьогодні на сесію міської ради виноситься питання про забезпечення реалізації проекту модернізації системи водопостачання та водовідведення Львова. Але перед тим ця складна проблема пройшла узгодження усіх депутатських комісій.

Як пояснив директор департаменту міського інженерного господарства Володимир Шелевій, місто нічого нового не декларує. А тільки підтверджує ухвалу сесії від 1999 року, коли депутати делегували департаментові, “Львівводоканалові” та міському голові повноваження щодо збору документів та переговорів зі Світовим банком.

Зараз ця робота підходить до свого завершення, і депутати мусять підтвердити або заперечити своє бажання надалі співпрацювати із кредиторами. Якщо вони відмовляться, то все на цьому й закінчиться. Питання знімуть із порядку денного на багато років. Якщо погодяться, то це зовсім не означатиме, що кредити відразу надійдуть. Просто на рівні урядових комісій розпочнеться пряма робота зі Світовим банком щодо надання кредиту Львову.

Загалом депутати не заперечували потрібності кредитів. Але виникали проблеми, які слід було вирішити ще до голосування. У процесі розмов виявилося, що досі немає зафіксованої в електронному вигляді інвентаризації водопровідних та каналізаційних мереж. За словами директора “Львівводоканалу” Володимира Сулипи, цю роботу розпочали 10 років тому, але через технічні причини не завершили. Також голова постійної депутатської комісії з економічної політики та муніципальних ресурсів Юрій Баран нагадав, що карти міста та карти “Львівводоканалу” в багатьох місцях не співпадають.

Депутати також висловили своє незадоволення тим, що, сплачуючи в повному обсязі за послуги, мешканці продовжують отримувати воду за графіком. За словами ж Володимира Сулипи, існуючих потужностей “Львівводоканалу” не вистачить, щоби забезпечити цілодобове водопостачання. Для цього потрібно розширювати резервуари. Проте отримавши кредит, гроші можна скерувати на менш енергоємкі насоси та ремонт мереж.

Депутати також вважають за потрібне чітко рахувати, скільки й куди йде вода. Тому, на думку Петра Соболя, лічильники повинні стояти і на підйомах, а не тільки при вході в місто. Це директор “Львівводоканалу” вважає невигідним. Володимир Сулипа продовжує вважати слушною і норму споживання води – 300 літрів на день. Цікаво, що якось поза увагою залишилася проблема тарифів, які з моменту отримання Львовом кредиту щороку зростатимуть. До 2005 року тарифи мають зрости майже удвічі.

Поруч з тим голова депутатської комісії із перевірки фінансової діяльності “Львівводоканалу” Володимир Гірняк повідомив, що вони вже отримали усі необхідні документи, які так довго просили в керівництва комунального підприємства, і наразі ознайомлюються з ними. Тому сьогодні перед сесією депутати зустрінуться, щоби обговорити суперечливі питання перед голосуванням.

POSTUP - ПОСТУП
№57 (715),
12-18 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·"Дзвони грають, вітають, воскресає весна"
·100,000

ПОГЛЯД
·Перед Богом народи рівні
·Покликання вчителя

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Французи вірять в українську революцію
·Доля заарештованих не відома їхнім батькам
·Голова спекулював на екології
·Сказ не є рідкісною хворобою
·Тарифи на воду зростуть
·КІЛЬКА СЛІВ

ПОСТУП З КРАЮ
·Юлію Тимошенко вб"ють 22 квітня?
·Країна боїться ящуру
·США вказали Україні на її місце
·УНА-УНСО починає процедуру імпічменту Президента

ВЕЛИКОДНІЙ ПОСТУП
·Символіка української паски
·Великодні рецепти від Дарії Цвек

ПОСТУП У СВІТ
·Плем"я, яке ніколи не бачило білих
·Добровільну смерть узаконено
·Польський центр - в Унії чи на Платформі?

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·УБОЗ допоміг утекти бандитові?
·За чужу дівку із війська вигнали
·Таксист-грабіжник

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Samsung: надлегкий ноутбук NV5000
·Windows вмерли. Хай живуть Windows?
·Стереоскопічні окуляри за 15USD
·PC-NEWS

АРТ-ПОСТУП
·Сакральне мистецтво в сучасному інтер"єрі

СПОРТ-ПОСТУП
·Стероїди в сейфі у тренера
·Ігри-2002: готуйтеся до зими влітку
·Так можна й у "вишку" потрапити...
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·У Готьє шаленіє мереживо та шкіра
·Найвідоміша у світі мавпа