BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 10-11 КВІТНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Плітка про Пинзеника

Інформація про ймовірне призначення народного депутата Віктора Пинзеника, лідера партії “Реформи і порядок”, на посаду віце-прем’ера, ще до кінця вчорашнього дня була спростована прес-секретарем Віктора Ющенка Наталією Зарудною. Нагадаємо, що минулої п’ятниці прем’єр-міністр України заявив, що в нього вже є кандидатура на цю посаду, проте не назвав імені. Дав хіба що вичерпну характеристику – “це дуже розумна людина”. Віктор Ющенко вирішив, що назве ім’я нового прем’єра лише після затвердження його кандидатури Президентом. Інформацію про подання Віктора Пинзеника на посаду віце-прем’єра Наталія Зарудна спростувала в Ужгороді відразу після прибуття туди урядової делегації на чолі з Віктором Ющенком. Окрім того, прес-секретар наголосила, що одним із ключових функціональних обов’язків нового віце-прем’єра, посада якого в українському уряді залишається зараз вакантною, таки будуть питання агропромислового комплексу. Попередньо говорилося про те, що основний напрямок діяльності – адміністративна та пенсійна реформи.

Ватикан задоволений

Кардинал Роберто Туччі, який займається підготовкою візитів Святішого Отця в різні країни світу, висловив задоволення тим, як просуваються справи у цьому напрямку в Україні. Під час зустрічі кардинала Туччі з урядовою комісією було остаточно затверджено маршрут та визначено інші важливі моменти перебування Понтифіка в Україні, як-от зустріч із Президентом та екуменічна зустріч. Окрім того, кардинал Туччі представив свого намісника, отця Ренато Бокардо, який відтепер займатиметься всіма справами, що пов’язані зі світовим паломництвом Папи Римського.

Українська армія переходить на контрактну основу

Президент України Леонід Кучма своїм указом затвердив концепцію переходу Збройних сил України на контрактну основу до 2015 року. Крім цього, планується довести загальну кількість української армії до 300 тисяч, з яких 240 тисяч будуть військовими, а 60 тисяч – службовці. Перехід на контрактну основу відбуватиметься в три етапи. І вже до 25 грудня 2001 року Кабінет Міністрів України має подати на розгляд проект Державної програми переходу Збройних сил України на контрактну основу...

Куди ж вступила Україна?

Міністерство закордонних справ України вивчає, куди встигла вступити Україна. МЗС буде вести Єдиний державний рєєстр міжнародних організацій, членом яких є Україна. Відповідно до документа, реєстр являє собою систему збирання, накопичення та обробки інформації про членство України в міжнародних організаціях, зокрема про фінансові зобов’язання нашої країни. Зауважується також, що реєстр створюється і для урегулювання питань про видатки, пов’язані з виконанням фінансових зобов’язань Києва перед міжнародними організаціями.Протягом трьох місяців центральні органи виконавчої влади мають спрямувати до МЗС України інформацію про членство в міжнародних організаціях станом на 1 січня 2001 року.

POSTUP - ПОСТУП
№56 (714),
10-11 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Весняні ігри опозиції

ПОГЛЯД
·У пошуках нового ворога
·Гірничим рятувальникам роботи не бракує
·Львівщина готується до повені
·Правила вуличної політики

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Дівчина потрапила під трамвай
·Нападника на кантори спіймано?
·Ювілярка мріє зробити місто кращим
·Банки почали довіряти селянам
·Молодь переймає традиції
·Відкрився ще один жіночий клуб
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Що згуртує міську громаду?
·Доларова ін"єкція для Львова

ПОСТУП З КРАЮ
·Президент клястися не став
·Весняні ігри демократичної опозиції
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·У фіналі - Толедо та Гарсіа
·Боротьба за незалежність телеканалу
·Японська мафія і політика

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Місію виконати неможливо
·Енергетична приватизація у Чехії
·Європа спрощує тарифи
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Бути чотирнадцятим
·Мегаломанські фанаберії селюхів
·Українські пісенні старожитності
·Юні музиканти на філармонійній сцені

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!

СПОРТ-ПОСТУП
·"Львівська Політехніка" у плей-оф гратиме з "Пульсаром"
·Несподівана традиція "Кайзерслаутерна"
·Африка ставить на коліна футбольну гордість України
·Подвиг "Мотора"

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Київські традиції - переконувати тих, хто давно вже переконаний
·Найпоширеніше у світі слово