BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 7-8 КВІТНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Папа Римський відвідає лише Львів?

Приїзд у середу спеціального посланця Ватикану Кардинала Роберто Туччі, який відповідає за безпеку й організацію паломництв Папи Римського в країни світу, створив підґрунтя припускати, що візит Святішого Отця в Україну обмежиться лише Львовом. Зазвичай, Кардинал Роберто Туччі приїжджає у країну, яка готується прийняти Понтифіка, за півроку для того, аби обстежити маршрут з огляду безпеки. В Україні за два з половиною місяці до приїзду Папи Римського маршрут в Києві все ще не затверджено. Тому чутки про відвідини Папою лише Львова набирають загрозливої реальності. Також досі не визначена процедура акредитації журналістів для зустрічі з Папою Римським. Подейкують, що влада навмисно зволікає з підготовкою візиту Святішого Отця, оскільки боїться негативної реакції Росії і віруючих Української Православної Церкви.

Лапікуру візьмуть у заручники

Михайло Бродський повідомив, що партія “Яблуко”, яку він очолює, має 4 варіанти захоплення студії УТ-1. Один з них передбачає захоплення студії з повітря. “Загін десантується з парашутами на дах будинку, а там уже діятиме за обставинами”, – пояснив він. Другий план передбачає, за словами Михайла Бродського, несподіване проникнення групи захоплення з-під землі. “Партія “Яблуко” скупила усі підземні комунікації у районі майбутньої операції. Ми не виключаємо, що для досягнення нашої мети доведеться взяти в заручники Валерія Лапікуру (ведучого програми “Акценти” – Ред.), – це передбачає третій варіант плану”, – говорить Бродський. А ще він пообіцяв годувати Лапікуру яблуками доти, доки Вадима Долганова не буде звільнено.

Новий віце-прем’єр буде “дуже розумною людиною”

Віктор Ющенко заявив, що вже визначив, кого саме він хоче бачити на вакантній посаді віце-прем’єра. Проте ім’я нового члена уряду він відмовився називати, поки не буде рішення президента, який, власне, назначає та звільняє членів уряду. Єдине, що достеменно відомо, – це те, що новий віце-прем’єр не буде курувати аграрним сектором, як це робив Михайло Гладій, поки його не було призначено на нову посаду. До обов’язків нового урядовця буде належати курування адміністративною та пенсійною реформами.

Німеччина хоче допомогти у “справі Ґонґадзе”

Німецький посол Дітмар Штюдерман заявив: “Якщо українські правоохоронні органи звернуться до нас по допомогу, то ми відреагуємо так само позитивно, як відреагували й американці”. Разом з тим посол підкреслює, що розслідування вбивства є внутрішньою справою України. Але смерть у результаті насильницьких дій вражає кожну людину. І, за правилами доброго тону останніх тижнів, німецький посол наголосив, що свобода слова в Україні наразі не відповідає європейському рівню, проте є схвальні спроби українців вийти на цей рівень.

Міліція визнала помилки

Столична міліція визнає, що під час масових арештів студентів 9 березня діяла “не зовсім кваліфіковано”. Про це заявив у п’ятницю під час апаратної наради в Київській міськадміністрації заступник начальника Головного управління МВС у м. Києві Олександр Савченко. Він підкреслив: “Під час затримання студентів на залізничному вокзалі було допущено помилки. Ми цього не заперечуємо. Проте нас також можна зрозуміти, якщо події мали місце о 15.00, а затримання відбувалось о 19.00. За чотири години конкретизувати кожну особу за прикметами нереально”. За словами Олександра Савченка, у зв’язку зі скоєнням державного злочину в тій екстремальній ситуації, що склалася, головним було не випустити людей з Києва.

POSTUP - ПОСТУП
№55 (713),
7-8 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Новий фаворит Кремля?
·У Львові зафіксовано першу смерть від "коров"ячого сказу"

ПОГЛЯД
·Михайло Гладій: Я за правду
·Фортеця в облозі

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Дітям бракує грошей
·Василь Куйбіда розчарований "професіоналізмом" своїх підлеглих
·Мерія хоче 24 млн. USD
·Оригінальні маршрутки для Львова
·КІЛЬКА СЛІВ

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Україну спробували налякати
·Левко Лук"яненко: Ми разом з соціалістами, бо ми проти Кучми
·Серед опозиції з"явилися "диверсанти"?

ПОСТУП У СВІТ
·Ахмад Шах Масуд - у Європарламенті
·Ізральтяни стають агресивнішими
·Морі таки подав у відставку
·Безкоштовна вища освіта - для всіх
·СВІТООГЛЯД

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Якщо збільшився лімфовузол?
·Життя після години смерті
·Підступність герпетичної інфекції
·У єгипетської мумії виявили... протез
·Віагра може викликати сліпоту

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Британія ловитиме вітра в морі
·Космічні кроки України
·"Неправильний" матеріал
·Найбагатша мумія

МЕДІАТЕХНОЛОГІЇ В ПОСТУПІ
·Міккі-Маус на службі у Геббельса
·"Великий Брат" проти "Двох Світів"

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Мирон Кордуба як політик державницького напрямку
·Світ театру Бориса Романицького

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Таліби розпродують Будд у розсип
·Святкування року Верді: політика та страйк
·Викраденого Ренуара знайшли випадково
·Чорно-білий фовізм
·"Фенікс" підпалили навмисно

СПОРТ-ПОСТУП
·Сьогодні "Динамо" - "Шахтар"
·Пекло для "Червоних дияволів"
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕДНАР
·Максим