BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 6 КВІТНЯ 2001 року |

КРАЙ

Політичні партії в законі

Верховна Рада у четвер прийняла закон, що регламентує діяльність політичних партій в Україні. Закон прийнято з урахуванням пропозицій Президента. Його головне завдання – скоротити кількість партій. Крім того, закон забороняє народним депутатам, які обрані за партійними списками, переходити до складу інших фракцій. Також буде проведена партійна перереєстрація. Цей закон вважають обов’язковою умовою, після виконання якої Леонід Кучма погодиться підписати закон “Про вибори народних депутатів України” на пропорційній основі. Олександр Волков, голова партії “Демократичний союз”, вважає, що “сьогодні більшість громадян України знають лише про Комуністичну та кілька інших партій із 120, що зареєстровані в країні”.

Пікети на підтримку Ющенка

Віктор Пинзеник, голова партії “Реформи і порядок”, повідомив, що націонал-демократи готують пропрем’єрські пікети. 17-19 квітня партії “Реформи і Порядок”, Народний Рух України, Український Народний Рух і Конгрес українських націоналістів виведуть своїх прихильників на масові акції під стінами Верховної Ради на підтримку уряду Віктора Ющенка.

Силовики проти піратів

Заяву про спільні дії у галузі охорони авторських та суміжних прав у телерадіопросторі України підписали сьогодні представники Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Державного комітету інформаційної політики та Державного департаменту інтелектуальної власності. Представники цих державних органів заявили, що спільно боротимуться з телекомпаніями-порушниками всіма методами, передбаченими законодавством, як-от: попередження, штрафи, що становлять 25% від ліцензійного збору, припинення дії ліцензії на трансляцію.

Убивці Ґонґадзе мертві

Заступник Генерального прокурора Олексій Баганець заявив, що під час розслідування справи журналіста Георгія Ґонґадзе було розкрито подвійне вбивство, про яке правоохоронні органи раніше не знали, оскільки ці особи вважалися зниклими безвісти. За однією з версій, що їх розробляє слідство, особи, яких називали “Матрос” і “Циклоп”, начебто вивозили на початку вересня в ліс якогось кавказця і “вибивали” з нього гроші. За якийсь час вони зникли.
Позаминулої ночі було виявлено місце захоронення двох підозрюваних, які начебто причетні до вбивства Георгія Ґонґадзе. Неофіційні джерела повідомили, що вже нібито затримано підозрюваного у подвійному вбивстві, який розповів, що закопав їхні трупи під вікном власної дачі, де їх і було знайдено.

Великодній прийом Президента

В очікуванні свята Великодня Леонід Кучма розпочав проведення робочих зустрічей із керівництвом найбільших християнських Церков України. Учора Президент зустрівся з главами Української православної Церкви Київського патріархату Патріархом Філаретом та предстоятелем Української автокефальної православної церкви Мефодієм. Як повідомив керівник управління інформації та зв’язків із громадськістю Адміністрації Президента Ігор Сторожук, на зустрічі йшлося про зближення позицій цих Церков, а також про кроки, що стали б передумовою для їх об’єднання.

POSTUP - ПОСТУП
№54 (712),
6 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Учителі вийшли на вулиці
·ДАІ більше не штрафуватиме!

ПОГЛЯД
·Чи існує на Львівському телебаченні цензура?
·Усупереч рекордам

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кардинал відвідав єврейський цвинтар у Самборі
·Зіркові готелі чекають відвідувачів
·В УМВС триває кадрова чистка
·У пожежників - сезон
·Енергетичний бунт
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Заробляти можна і на... смітті
·Створюється єдиний Архів Львова

ПОСТУП З КРАЮ
·Перепис парламентського населення
·Убивць більше не вбиватимуть
·Глуха опозиція, німий президент
·КРАЙ

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·У Молдові - президент-комуніст
·Китайсько-американське протистояння триває
·Переговорний процес проходить у США

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Богдан Дацишин: Мені боляче дивитися, як у Львові люди сидять без світла
·Україна програла трубну війну
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Урбаністичний феномен Львова

АРТ-ПОСТУП
·Українські видання творів Гадамера:
·Церковна музика напередодні Великодня
·Але ж зате, як ми співаємо!

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Злидні нафтового раю
·Спілкуйся - вільно, живи - автомобільно
·Вихлопні гази - замість кисню

СПОРТ-ПОСТУП
·Крах Іспанії та тріумф Англії
·На матчах ЧС-2002 продаватимуть пиво!
·Чи відновлять Палац спорту?
·Перемога на боці ЛНУ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕДНАР
·Фотографії оголеної Мерилін продати не вдалося
·Шедевр подвійної дії