BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 5-11 КВІТНЯ 2001 року |

Tribes2 пішов на золото

Увага, всі шанувальники серії, – скоро ви зможете натішитися оновленою версією іграшки! Тих же, хто ще не бачив першої версії, ласкаво просимо в командну стрілялку з видом від першої особи. У новій версії група розробників студії Dynamix виділила для себе ті речі, які принесли популярність грі, і врахувала скарги гравців. У результаті вийшла одна з найапетитніших іграшок року.

Движок був перероблений для можливості створення живіших світів. Ігрові світи тепер дійсно ожили. У деяких з’явилися дерева і чагарники. Ви зможете побачити метеорити і блискавки, які освітлюють вас із небес, з’явилася вода, яка сповільнює пересування і зрівнює шанси на перемогу обох сторін, потекли по картах лавові ріки. Обережніше, не зірвіться!

Новинкою для такої гри стала поява в Tribes диму після пострілу. У Tribes 2 ці задимлення пропрацьовані ще краще і відіграють істотну роль у створенні ігрової атмосфери.

Почнемо огляд з громового бомбардувальника (Thundersword bomber). Його команда складається з трьох чоловік: пілота, бомбардира і стрільця у хвості. Для хорошої гри команді потрібна добра пара пілот/бомбардир і, звичайно ж, віртуозний стрілець. Штурмовий танк “Беовульф” (Beowulf Assault tank) – грізне знаряддя для облоги баз противника, озброєний кулеметом і мінометом. Він висить на невеликій відстані від поверхні землі, на зразок гравоцикла (Grav Cycle). За допомогою пересувної бази ви легко зможете добратися до передової, а скориставшись гарматою на маківці і складом зброї всередині, запросто розгорнете атаку.

І, нарешті, два останні зразки техніки. Вони більш пристосовані для транспортування військ, ніж для атаки. Важкий транспорт Heavy Havoc Transport. Вміщає в себе пілота, чотирьох пасажирів і кулеметника. Ця залізяка легко доставить ваших воїнів у важкому обладунку на поле бою. До того ж я сумніваюся, що знайдеться щось краще, ніж чотири міномети в “подарунок” ворожій базі при використанні транспорту в атаці. Ще я хочу познайомити вас зі швидкісним гравоциклом (Wildcat Grav Cycle). Це малятко несе на собі одного пілота в легкому обладунку. З його швидкістю можна вмить перетинати поле бою.

Щодо зброї, то все старе-добре залишилося, однак була додана пара нових “іграшок”. Шоковий спис (shocklance) – дуже ефективна штучка. Швидко зробить з противника добре підсмажений шашлик. Щоправда, працює тільки на малій відстані. Якщо ж у вас є ще й маскування (cloaking pack), противнику не вижити. Ракетомет (Missile launcher) ефективно збиває ворожі повітряні цілі, включаючи дуже довго висячих в повітрі воїнів з літальними ранцями. Ця гармата просто незамінна, якщо вам треба ліквідувати ракетну установку противника.

Зазнало змін і командне вікно. Спочатку воно, правда, трохи лякає купою різної інформації. Показується положення всіх членів вашої команди і суперника, що їх знайшли сенсорні мережі. У Tribes 2 сенсорним мережам відводиться куди більша роль: можливість спостерігати за пересуванням ворогів, що “засвітилися”, дає можливість ретельно підготуватися до бою. Встановлені сенсори руху дозволяють вашим гарматам ефективно боротися з нападниками. Можна встановити до 15 сенсорів руху (motion sensor) і до 15 імпульсних сенсорів (pulse sensor) одночасно.

Tribes у багатьох аспектах була передовою грою. Дим, величезні відкриті простори, багато різних персонажів, наявність тільки режиму мережної гри, різноманітність місій і ще багато іншого. Поряд із цими досягненнями свого попередника, Tribes 2 дає нам можливість натішитися чудовою командною грою від першої особи, першою в своєму роді. Очевидно, що команда розробників на славу постаралася не тільки використати всі досягнення Tribes, але і врахувати та знищити безліч недоліків. І результат не примусив себе чекати. Ось він, Tribes 2.

POSTUP - ПОСТУП
№53 (711),
5-11 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Замах на Тимошенко

ПОГЛЯД
·Під стінами СБУ буде відправлено Великодню літургію
·Гладій прагне відкритості
·Надія помирає останньою

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Буде День прапора
·Стипендії зростуть
·Учителі розпочали страйк
·"Львівводоканал" перевіряють
·Пограбування як удар по опозиції?
·КІЛЬКА СЛІВ

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Суд над грибниками
·Російське МЗС не відмінить візиту Папи в Україну
·Леонід Кучма піде у відставку

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Віктор Ющенко: Набридло, чесно кажучи"

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Тюремний душ для Слобо
·Смерть незалежного телебачення в Росії
·Людське м"ясо на продаж у Молдові

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ГІСТЬ ПОСТУПУ
·Лесь Подерв"янський: Мені огидні і влада, і опозиція

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Як пограбувати Сороса
·Знущаємося над MS Windows 98
·Tribes2 пішов на золото
·СеВІТ 2001

АРТ-ПОСТУП
·Фотоісторія "Солідарності"
·Польські книжки для українців
·Львів"яни стали театралами 225 років тому
·Смак "житняка" у малярстві
·Життєва філософія Актора

СПОРТ-ПОСТУП
·Подвиг "Галатасарая" та перша помста "Баварії"
·Черговий сюрприз від ФК "Львів"
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Баски погрожують убити Бандераса
·Білосніжка