BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 5-11 КВІТНЯ 2001 року |

Гладій прагне відкритості

На своїй першій прес-конференції новий голова ОДА заявив про бажання співпрацювати з політичними організаціями та пресою

ВЛАДА

Іванка ПОПОВИЧ© ПОСТУП
“Я вважаю, що посада голови обласної держадміністрації є дуже відповідальна. Тим більше, коли йдеться про область, у якій народився”, – заявив новий голова Львівської облдержадміністрації Михайло Гладій під час своєї першої зустрічі із львівськими засобами масової інформації. – Рішення Президента про призначення мене керівником Львівської області є обдуманим і його мета – підсилення регіональної політики”.

На думку Михайла Гладія, усі регіональні проблеми повинна вирішувати обласна влада на місцях самотужки і лише декілька найскладніших проблем можна вирішувати в центрі. На його переконання, у Києві, в міністерствах їхнє розв’язання затягується, і в більшості випадків вони так і повертаються в регіони невирішеними. Тому він переконаний, що, підсиливши Львівщину кадрово, Президент таким своїм рішенням намагається отримати політичну стабільність у нашому регіоні та активізувати економічне зростання.

До речі, за день до цього Михайло Гладій зустрівся з керівниками усіх підприємств паливно-енергетичного комплексу нашої області, наголосивши тим самим, що роботу цієї галузі вважає пріоритетною. “Від ефективності роботи паливно-енергетичного комплексу Львівщини залежить успіх роботи усіх галузей в області”,– заявив він під час зустрічі.

Схоже на те, що новопризначений керівник області дотримається своїх обіцянок, даних у присутності прем’єр-міністра Віктора Ющенка та свого попередника Степана Сенчука, про те, що не буде робити одразу кардинальних кадрових змін як серед своїх заступників, так і серед начальників управлінь. Хоча в стінах адміністрації одразу з’явилися прогнози щодо нових призначень у найближчому колі Михайла Гладія. З огляду на те, що і Тарас Федак, і Ярослав Гадзало, й Ігор Держко займали свої посади і при попередньому головуванні Михайла Гладія, то логічно, що кадрові зміни їх не зачіпали. А що стосується абсолютно сенчуківських заступників – Леоніда Мельника та Сергія Петрука, то вже наступного дня, як тільки Михайло Гладій оселився у своєму старому-новому кабінеті, з’явилися чутки, що до Львова повертається колишній головний економіст області, а нині торговий аташе українського посольства в Польщі Мирон Янків та колишній керівник ПЕКу, а нині голова ЛОО НДП Ігор Маковецький.

Провівши у понеділок нараду разом із заступником з паливно-енергетичного комплексу Леонідом Мельником, Михайло Гладій, таким чином, припинив усі чутки та зайвий раз задекларував, що насамперед він цінує кадри за компетентність та професіоналізм і саме ці критерії є основними у його заступників.
Звертаючись до пеківського керівництва, наголосив, що зі споживачами необхідно співпрацювати, а не боротися. За словами Михайла Гладія, “не можна допускати масових вимкнень, бо завтра перестануть платити ті, хто сьогодні справно платять”.

Але повернімося до прес-конференції. “Я хочу одразу наголосити на тому, що в області є позитивні тенденції в економіці та промисловості, а за останні місяці спав рівень безробіття, – заявив Михайло Гладій. – Враховуючи той факт, що Львівщина завжди домінувала в питаннях проведення економічних реформ і була таким собі законодавцем мод в Україні, хочеться цю традицію повернути”.

Він наголосив на тому, що необхідно вести активний діалог з політичними структурами. Незабаром буде створено координаційну політичну раду, куди увійдуть усі політичні структури. “Проте я не буду вести діалогу і мати серйозних контактів з антидержавницькими структурами,” – заявив Михайло Гладій.

Що стосується співпраці з мас-медіа, то в цьому питанні Михайло Гладій перевершив усі сподівання журналістів. Усі пам’ятають, що під час свого попереднього головування на Львівщині він не виділявся особливим бажанням активно співпрацювати зі ЗМІ. І фраза про те, що “дії влади мають бути прозорі, а сама влада комунікабельною”, котру він сказав уже вдруге за такий короткий час свого головування, наводить на думку про те, що дворічна робота у Києві в уряді кардинально змінила погляди Михайла Васильовича. “Тепер у мене є великий досвід у співпраці з пресою, – зізнався Михайло Гладій. – Бо, працюючи в уряді, я практикував разом із пресою обговорення різних реформаторських рішень. Причому ми зустрічалися і обговорювали проблеми і до, і після їхнього прийняття. І тепер я хочу продовжити саме таку тактику співпраці”.

POSTUP - ПОСТУП
№53 (711),
5-11 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Замах на Тимошенко

ПОГЛЯД
·Під стінами СБУ буде відправлено Великодню літургію
·Гладій прагне відкритості
·Надія помирає останньою

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Буде День прапора
·Стипендії зростуть
·Учителі розпочали страйк
·"Львівводоканал" перевіряють
·Пограбування як удар по опозиції?
·КІЛЬКА СЛІВ

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Суд над грибниками
·Російське МЗС не відмінить візиту Папи в Україну
·Леонід Кучма піде у відставку

ОСОБИСТІСТЬ У ПОСТУПІ
·Віктор Ющенко: Набридло, чесно кажучи"

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Тюремний душ для Слобо
·Смерть незалежного телебачення в Росії
·Людське м"ясо на продаж у Молдові

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ГІСТЬ ПОСТУПУ
·Лесь Подерв"янський: Мені огидні і влада, і опозиція

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Як пограбувати Сороса
·Знущаємося над MS Windows 98
·Tribes2 пішов на золото
·СеВІТ 2001

АРТ-ПОСТУП
·Фотоісторія "Солідарності"
·Польські книжки для українців
·Львів"яни стали театралами 225 років тому
·Смак "житняка" у малярстві
·Життєва філософія Актора

СПОРТ-ПОСТУП
·Подвиг "Галатасарая" та перша помста "Баварії"
·Черговий сюрприз від ФК "Львів"
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Баски погрожують убити Бандераса
·Білосніжка