BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 3-4 КВІТНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Пропозиції від Володимира Литвина

Своє бачення свободи слова виявив голова Адміністрації Президента Володимир Литвин. Коментуючи вимогу Форуму національного порятунку про необхідність надання опозиції прямий ефір на національних каналах у прайм-таймі, він зауважив: “Сьогодні кожен має право вимагати, щоби йому надали ефірний час. От мене образять — і я також заявлю: дайте мені ефірний час, щоб я виступив...” Володимир Литвин запропонував свою зустрічну пропозицію, мовляв, один раз на тиждень опозиція може вимагати звіту від представника держави з будь-якого питання. Протягом години звіт транслюватиметься по телебаченню у будь-який зручний час.

Справа Ґонґадзе

Родина Георгія Ґонґадзе знову подала до суду на Генпрокуратуру. Причина — відсутність допуску до матеріалів слідства. Як відомо, Лесю Ґонґадзе визнали потерпілою, що автоматично надає їй право мати повний доступ до ходу слідства. Водночас, цього не відбувається. Мирослава Ґонґадзе заявила на прес-конференції: “Ми стомилися боротися з Генпрокуратурою, на наші запити та вимоги ми отримуємо лише відписки”. Поки що рідні Ґонґадзе наполягають на проведенні повторної експертизи таращанського тіла, щоби встановити час та причину смерті.

Західний Кордон без колючого дроту

Західний кордон України позбавиться колючого дроту. Демонтуються інженерно-технічні споруди та електросигналізаційний комплекс, встановлені ще за радянських часів на кордоні з Польщею, Угорщеною та Словаччиною. Це один з етапів виконання Указу Президента “Про реформування Прикордонних військ України в Прикордонну службу”. Україна переходить на нову модель охорони кордону, яка базуватиметься не на системі сигналізації про наближення до неї будь-якого предмета, більшого, ніж собака, а на володінні ситуацією на відтинку кордону. Враховуючи складну ситуацію з нелегальною міграцією та контрабандою людьми на кордоні з Росією, Білорусією та Молдовою, кількість охоронців на цих ділянках кордону буде збільшена за рахунок зменшення прикордонників на західних ділянках. Водночас деякі експерти вважають, що реформа спричинена економічною неможливістю утримання звичної “російської чотирирядної завіси” по всьому кордоні, тож, можливо, колючий дріт залишиться лише на східному та північному кордоні.

Андрія Шкіля намагаються звільнити

УНА-УНСО прагне звільнити з СІЗО СБУ свого лідера Андрія Шкіля під підписку про невиїзд. За словами Тетяни Чорновіл, прес-секретаря організації, на даний момент члени УНА-УНСО збирають медичні документи на доказ тяжкого стану здоров’я Андрія Шкіля. Також триває збір підписів народних депутатів. Як повідомила Тетяна Чорновіл, уже дали свою згоду підписатися на підтримку Шкіля члени Форуму національного порятунку, а також члени фракції Соцпартії України. Усього ж планується зібрати кілька десятків підписів народних депутатів. Прохання про звільнення УНА-УНСО має намір подавати вже на цьому тижні до Печерського районного суду м. Києва, який нещодавно прийняв рішення про звільнення з-під арешту Юлії Тимошенко.

POSTUP - ПОСТУП
№52 (710),
3-4 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Кремль проти візиту Папи
·Судова містика

ПОГЛЯД
·Символ відродження
·Тиха хімічна війна
·Думки нестороннього

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·"Галичина" - під контролем
·Хто захистить інтелект?
·Підступний удар Сонця
·Революції не відбулося
·Буде кому відстояти наші права
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Львівщина прибирається до Великодня та візиту Папи
·Одним парком стане менше?
·Хочеш щось зробити добре - зроби це сам

ПОСТУП З КРАЮ
·Маніпуляції з прем"єром на межі пристойності
·Віктор Ющенко проти Вадима Долганова
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Американо-китайський гамбіт
·Мілошевич за гратами
·Пам"ятник Шевченкові у Варшаві
·У Нідерландах гомосексуалістів одружують

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Легендарна Зоря не обминула й Львів
·Казахстан планує завоювати світовий нафтовий ринок
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Чи легко бути молодим українським... художником?
·Театр однієї пісні
·Безрозмірний формат

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·Чому програє політична опозиція?

СПОРТ-ПОСТУП
·Бойова нічия молоді "Карпат"
·День сміху італійський воротар відзначив забитим голом
·Переможну серію Шумахера перервано
·Бекерові тепер подобаються блондинки?
·І знову ця нічия
·Вагомий крок до головного фіналу

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Стіві Вандер записує альбом
·МАРАФОН