BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 3-4 КВІТНЯ 2001 року |

КІЛЬКА СЛІВ

СТРАЙК. Учора відбулося останнє перед страйком засідання-нарада голів страйкових комітетів Шевченківського району, на якому виявили бажання бути присутніми начальники міського та районного відділів освіти п. Хобзей та п. Линда, а також радник Прем’єр-міністра п.Качур. Вони використали останній шанс переконати вчителів у непотрібності крайнього вияву непокори — страйку. Але попри усі вмовляння з 4 по 6 квітня вчителі Шевченківського району страйкуватимуть. Наступного дня відбудеться маніфестація, яка розпочнеться мітингом біля пам’ятника Шевченкові о 15 годині. Далі вчителі попрямують до облдержадміністрації, під стінами якої й нагадуватимуть про свої вимоги.

ПОГРАБУВАННЯ. У ніч із суботи на неділю було розгромлено та пограбовано офіс Студентського братства Університету “Львівська політехніка”. Про це повідомив голова СБЛП Володимир Лисак. Як він зауважив, зловмисники потрапили у приміщення через грати вікна, витрощивши їх. Цікаво, що було забрано лише оргтехніку, однак хтось порпався у паперах. Найбільш цінною здобиччю зловмисників стала база даних братства з інформацією про представників мас-медіа та членів братства. Однак правоохоронці відкидають версію про полювання зловмисників за інформацією студентського братства. Члени СБЛП схильні вважати: те, що сталося, є не просто прикрим випадком, а цілеспрямованими діями на залякування членів організації.

СУД. Голова військового суду Львівського гарнізону Олександр Єременко визнав винним у загибелі солдата, який загинув на чатах у військах аеромобільного полку, дислокованого у Хирові, його безпосереднього командира — старшого лейтенанта. Нагадаємо, що він мав звичку перевіряти пильність і реакцію вартових, керуючись традиціями “російської рулетки”. За вбивство з необачності підсудного позбавили волі на 7 років. Адвокат офіцера — любителя гострих вражень — зараз ще намагається це рішення опротестувати.

АРМІЯ. Учора на станцію Дубляни прибуло 27 контейнерів з 47 автомобілями “Хаммер”, двома автомобілями “Форд-Експлорер” та запасними частинами до них, — повідомив прес-центр Західного оперативного командування. Американські джипи переправлені в Україну згідно з контрактом між міністерствами оборони України та США, сума котрого становить понад 7 млн. доларів. “Хаммери” поповнять технічні засоби українських миротворців. Для навчання водіїв приїхали американські інструктори.

РЕФОРМИ. З 1 квітня у Львові припинили свою діяльність два ЖЕКи Личаківського району. Тепер адміністративна частина ЖЕКу №501 працюватиме, як комунальне підприємство “Віра”, а на на базі ЖЕКу №506 зареєстровано підприємство “Господар”, які і виступають замовниками послуг щодо утримання будинків та прибудинкових територій. Із працівників колишнього ЖЕКу №501 зареєструвалося 8 приватних підприємців, 6 з яких займатимуться доглядом за будинком та прибудинковою територією, а 2 спеціалізуватимуться на профілактичних та ремонтних роботах. За іншою схемою реструктуризовано ЖЕК №506. Персонал цього ЖЕКу об’єднався у два приватних підприємства, що займатимуться комплексним обслуговуванням будинку і прибудинкової території. Учора, у міській раді відбулось урочисте підписання угод поміж замовниками та виконавцями послуг.

POSTUP - ПОСТУП
№52 (710),
3-4 КВІТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Кремль проти візиту Папи
·Судова містика

ПОГЛЯД
·Символ відродження
·Тиха хімічна війна
·Думки нестороннього

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·"Галичина" - під контролем
·Хто захистить інтелект?
·Підступний удар Сонця
·Революції не відбулося
·Буде кому відстояти наші права
·КІЛЬКА СЛІВ

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Львівщина прибирається до Великодня та візиту Папи
·Одним парком стане менше?
·Хочеш щось зробити добре - зроби це сам

ПОСТУП З КРАЮ
·Маніпуляції з прем"єром на межі пристойності
·Віктор Ющенко проти Вадима Долганова
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Американо-китайський гамбіт
·Мілошевич за гратами
·Пам"ятник Шевченкові у Варшаві
·У Нідерландах гомосексуалістів одружують

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Легендарна Зоря не обминула й Львів
·Казахстан планує завоювати світовий нафтовий ринок
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Чи легко бути молодим українським... художником?
·Театр однієї пісні
·Безрозмірний формат

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·Чому програє політична опозиція?

СПОРТ-ПОСТУП
·Бойова нічия молоді "Карпат"
·День сміху італійський воротар відзначив забитим голом
·Переможну серію Шумахера перервано
·Бекерові тепер подобаються блондинки?
·І знову ця нічия
·Вагомий крок до головного фіналу

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Стіві Вандер записує альбом
·МАРАФОН