BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КІЛЬКА СЛІВ

ПОЇЗДКИ. Як повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації, учора голова ОДА Михайло Гладій узяв участь у міжнародному телефестивалі “Агросвіт”, що проходить у Черкасах. Керівник Львівщини є головою оргкомітету фестивалю, який відбувається під патронатом Аграрної партії України.

ЕНЕРГЕТИКА. До 15 квітня цього року вимкнень енергопостачання гірничо-хімічним підприємствам-боржникам Львівської області не буде, повідомив “Медіа-Простору” заступник голови Львівської ОДА з питань ПЕК та вугільної промисловості Леонід Мельник. Леонід Мельник зазначив, що керівництво Львівської ОДА підготувало звернення до прем’єр-міністра, голови Адміністрації Президента та голови Верховної Ради, у якому вказано, що в найбільших боржників за електроенергію – гірничо-хімічних підприємств – відсутні кошти на погашення боргу. А тим часом учора ВАТ “Львівобленерго” отримало телеграму від міського голови Новояворівська Олександра Роговського, в якій повідомлялося про те, що в місті самовільно зірвано пломби та відновлено енергопостачання. Міський голова Новояворівська Олександр Роговський пояснив такі дії тим, що місцевій владі не вдалося досягти компромісу із ВАТ “Львівобленерго” у питанні відновлення постачання електроенергії місту.

НАЦМЕНИ. Під час засідання Ради представників громадських об’єднань національних меншин Львівщини під головуванням керівника товариства вірменської культури Азада Амізяна розпочато планування низки заходів, у яких братимуть участь національно-культурні товариства області. Зокрема, пропонується подати свої пропозиції до “Напрямків етнополітики України” – цей документ уже є у Верховній Раді України, однак потребує доопрацювання. Планується також спільна зустріч представників нацменшин з обласною та міською владою напередодні 9 травня. А до 10-ї річниці Незалежності України запропоновано провести фестиваль національних меншин. Заступник голови Львівської облдержадміністрації з питань внутрішньої політики, культури та інформації Володимир Герич поінформував присутніх про те, що на розгляд обласної ради пропонуватиметься поправка до бюджету області – стосовно коштів на підтримку національно-культурних товариств.

АРБІТРАЖ. Львівський обласний арбітражний суд виніс ухвалу у справі позову ТзОВ “Світ МАК” проти ЗАТ “УТЕЛ”. Нагадаємо, що “Світ МАК” звернувся з позовною заявою ще 10 листопада 2000 року з вимогою припинити незаконне блокування телефонних номерів, які використовувалися для міжнародних дзвінків по системі “Колбек”, що значно дешевше, ніж тарифи “УТЕЛ”. Протягом усього розгляду справи представники УТЕЛ були впевнені у рішенні на свою користь і намагалися перетворити суд на показову розправу з непокірним клієнтом. Але всі були заскочені неочікуваною ухвалою суду – “залишити позов без розгляду”. Таким чином, арбітр оголосив “нічию” у справі. “УТЕЛ” продемонстрував своє незадоволення цим рішенням, не з’явившись до суду на заслухання ухвали.
Дирекція “Світ МАК” повідомила таке: “Незважаючи на справедливість позовних вимог, прийняте судом рішення, найімовірніше, оскаржуватися не буде.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Кажуть, у неділю - День сміху
·Демократія в небезпеці

ПОГЛЯД
·Львів"яни вітали Любомира Гузара
·Чи страйкуватимуть учителі?
·Жарти першоквітневі

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Лише кожен п"ятий новонароджений - здоровий
·Краще такі, ніж ніякі
·СБУ проігнорувало унсовців
·На лижі - влітку?
·Громадські організації зможуть отримати гранти
·КІЛЬКА СЛІВ

ПОСТУП З КРАЮ
·Протест Генпрокуратури - політичний фарс
·ФНП вимагає відставки Марчука
·Марек Сівєц: Вимога відставки Леоніда Кучми є абсурдною
·Україна. Час говорити?

ЕКСКЛЮЗИВ У ПОСТУПІ
·Олександр Турчинов: Тимошенко можуть заарештувати ще раз

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Ясир Арафат: повстання триватиме
·Шрьодер із Бушем домовилися не про все
·"Кока-кола" святкує 115-й ювілей
·Лукашенко боїться югославського варіанту

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Як кинути палити і пити
·Саморегуляцією - по гіпертонії
·Весна, авітаміноз, утома...
·Чи потрібен дитині анальгін?

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Американці хочуть на Марс
·Еволюція тривала по-іншому?
·Ця загадкова цибуля...
·"Чорна діра" "поїдає" супутник
·Пляма на Сонці збільшується
·Динозавр виявився фальшивкою

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Громадянське суспільство і нація
·КНИГАРНЯ
·Марійка Підгір"янка - поетеса і людина

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Суперечки у книжковому світі Німеччини: хто кого
·Малюнки скульптора Джакометті
·Лувр знову страйкує
·Black Sabbath об"єднали з "Гаррі Поттером"
·Архів "Аліси в країні чарів" іде з молотка

СПОРТ-ПОСТУП
·Штучне нагнітання інтриги
·Закарпаття "Нашої мети"
·В очікуванні свята
·СПОРТ-БЛІЦ
·Провал Іванчука в Монако

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Електрична музика

 

кресла для косметологии