BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Підлітки убили свого друга

БУЗУВІРИ

Зоряна ІЛЕНКО© ПОСТУП
За телефоном “02” у чергову частину міліції м. Львова надійшло повідомлення про те, що в парку біля стадіону “Україна” діти знайшли труп невідомого підлітка. Про це розповів сторож, який охороняв прилеглу територію. На місце трагедії виїхали працівники Галицького райвідділу міліції. Те, що вони побачили, – жахало. На землі лежало скручене тіло невідомого хлопця, яке нагадувало суцільне м’ясиво. Як згодом установить судово-медична експертиза, підліток мав більше двадцяти ножових поранень. За попередньою інформацією, ширина леза сягала від двох до чотирьох сантиметрів. Тож припускалося, що рани хлопцеві завдавали або кілька осіб, або ж убивця був садистом.

Спочатку правоохоронці висунули кілька робочих версій. Одна із них – хлопчика вбив маніяк. Інша – над дитиною поглумився гомосексуаліст, який згодом розправився над малим. Однак у ході слідства обидві версії відпали.

– Ми виїжджали на місце, коли темніло. Правда, встигли оглянути територію, а понад сорок наших працівників пішли в навколишні будинки з’ясовувати, чи не бачив хто чого, – розповідає Борис Луценко, начальник Галицького РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області. – Вранці керівники райвідділу разом із працівниками УМВС знову виїхали на місце трагедії. Вже при огляді дійшли висновку, що на це покинуте місце хлопець навряд чи міг прийти сам. Окрім цього, на землі не було жодних слідів боротьби. Це означало, що малий прийшов не сам, а ті люди чи людина, з якою він завітав на пустир, добре його знали.

Тим часом слідчі відшукали батька вбитого хлопчика. Потерпілим виявився чотирнадцятирічний Микола, учень 9-го класу середньої школи № 73. Його батько працює продавцем книг. Мати перебуває за кордоном. Сам Микола захоплювався тенісом і комп’ютерами. Як з’ясувалося, вбитий не мав близьких друзів у класі, проте товаришував із двома братами – Василем та Степаном, учнями цієї же школи, та колишнім однокласником Олегом, який навчався в Училищі фізичної культури та спорту.

Отож, працівники міліції допитали усіх. Як розповів Борис Луценко, хлопці були стриманими, холоднокровними, в очах вбачався сум за товаришем. За словами Бориса Луценка, жоден із них не проявляв зовнішніх ознак причетності до вбивства. Затримані висували різні версії. Вони всі твердили, що були разом на тренуванні, але свідчення стосовно того, з ким були у спортзалі, коли і де зустрічалися, мали суттєві розбіжності.

Як вдалося з’ясувати слідству, того дня четверо друзів пішли до парку. За їхніми словами, покидати ножами в дерево. Тоді ж між одним із братів та Миколою виникла сварка. Як говорили пізніше затримані, суперечка не мала якогось однозначного пояснення, просто хтось розсердився. Як наслідок – перший удар пішов у спину, а далі злість переповнила товаришів і вони продовжили свою справу. Наразі ще не встановлено, хто скільки ударів завдав, однак убивство було скоєно холоднокровно.

Як зауважив Борис Луценко, цю холоднокровність пояснює постійна заангажованість телебаченням, фільмами, переповненими жорстокістю. Влада над кимось є основною метою підлітка, який, надивившись на садистські сцени, намагається реалізувати своє “я”.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Квіти для Юлії
·Місія Євгена Марчука

ПОГЛЯД
·Гладій радіє з повернення
·За житло платитимемо по-новому?
·Тіні забутих предків

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·"Львівводоканал" припустився помилок
·УСБУ очолив Ваврик
·Прем"єр-міністр зустрівся з учителями
·Народний рух України приймає партійних біженців
·На один день Сихів стане молодіжним центром
·КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Роднянський переїжджає до Москви?
·Реванш опонентів Кучми
·Бондарю можуть пред"явити нові звинуаченя
·Олександр Мороз: Я готовий поклястися на Біблії
·Леоніда Кучму затиснули ультиматумами

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·У Кеннеді стріляло щонайменше двоє
·Ящур потрапив з Далекого Сходу?
·Представника Масхадова прийняли у Вашингтоні

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Криваві порахунки
·Підлітки убили свого друга
·Родина шулерів

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Magistr: суміш вірусу і мережевого хробака
·Знущаємося над MS Windows 98
·MechCommander 2: мрія ідіота
·PCNEWS

АРТ-ПОСТУП
·Історія про те, як на наші голови валиться історія
·Метафізика одягу сцени
·Велике плавання малого корабля

СПОРТ-ПОСТУП
·Яка гра, такий і результат
·Відбірковий матч Україна - Вірменія може відбутися не у Львові
·Українська "молодіжка" свою справу зробила
·СПОРТ-БЛІЦ
·Нецікавий десятий "Амбер"

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·У Римі пройшли покази колекцій haute couture

 

Старгейт ворота http://www.vorotavrn.ru/vorotnye-sistemy-524.html цена в Воронеже.