BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Гладій радіє з повернення

ПРЕДСТАВЛЕННЯ

Іванка ПОПОВИЧ

У вівторок прем’єр-міністр України Віктор Ющенко представив львівській громаді нового голову облдержадміністрації, в минулому віце-прем’єр-міністра України з питань АПК Михайла Гладія.

Представляючи нового керівника держадміністрації, прем’єр зазначив, що Львівщина отримала “ефективного політика і функціонера”. Вітаючи Гладія із цим призначенням від імені уряду, Віктор Ющенко висловив сподівання, що робота нового глави регіону “серйозно покращить життя усім мешканцям Львівщини”. Також він заявив, що призначення Михайла Гладія на цю посаду є значним внеском не лише для регіону, а й для країни загалом. “Я розумію, яке значення матиме ця непересічна подія для регіону, – заявив Віктор Ющенко. – Там, у центрі, ми дуже цінуємо роль Львівщини, а відповідно, і її вплив на життя країни. І тому це не просто урядова ротація”. Зазначивши, що Гладій, за українськими мірками, довго працював в уряді, Віктор Ющенко сказав, що новопризначений глава області отримав “хорошу базу”, щоб спільно із головою Львівської обласної ради Степаном Сенчуком відповідним чином використати її у реалізації регіональної політики. Звертаючись до колишнього глави Львівської облдержадміністрації, нинішнього глави облради Степана Сенчука, Віктор Ющенко висловив упевненість, що “досвід, мудрість і вміння знаходити політичний баланс украй необхідні в подальшому житті цього регіону, і є речі, які необхідно робити лише спільно”. Прем’єр подякував Степанові Сенчуку за роботу на посаді глави обладміністрації, висловивши переконання, що час його перебування на цій посаді згадуватиметься “не гірким і не поганим словом”.

“Дякуючи долі, Президентові і Вам, Вікторе Андрійовичу, маю можливість повернутися у львівську родину, – такими словами розпочав своє вітання перед управлінським та народногосподарським активом області новий голова Львівської облдержадміністрації Михайло Гладій. – Весь досвід, що отримав, працюючи в Києві, я постараюся використати, наскільки зможу, для блага Львівщини”.

Новий голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Гладій під час свого представлення заявив, що збирається ініціювати постійний діалог між владою і політичними силами регіону, а також укласти угоду про співробітництво із суспільно-політичними організаціями області. Адже ще раніше, більш як 2 роки тому, коли він уже очолював Львівську обладміністрацію, було укладено угоду про співпрацю із представниками близько 30 суспільно-політичних організацій, а також церквами. За його словами, це дозволило протягом 2 років домогтися “певної політичної стабільності” в регіоні.

“Ми будемо тим регіоном, де свобода слова буде вільною, – таку оригінальну заяву зробив новий голова. – Я як глава облдержадміністрації намагатимуся працювати з усіма. Будемо прислухатися до реальних пропозицій, які потрібні сьогодні людям”. Він підтвердив намір сісти за стіл переговорів із представниками всіх політичних сил, включаючи, зокрема, представників Форуму національного порятунку, комітету “За правду!” та представників лівих сил. Михайло Гладій також поділився планами на майбутнє. “Я маю намір серйозно попрацювати над розвитком Львова, адже за останнє десятиліття місто майже не розвивалося, і необхідно буде вирішити накопичені проблеми: економічні, екологічні та технічні”, – заявив він.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Квіти для Юлії
·Місія Євгена Марчука

ПОГЛЯД
·Гладій радіє з повернення
·За житло платитимемо по-новому?
·Тіні забутих предків

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·"Львівводоканал" припустився помилок
·УСБУ очолив Ваврик
·Прем"єр-міністр зустрівся з учителями
·Народний рух України приймає партійних біженців
·На один день Сихів стане молодіжним центром
·КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Роднянський переїжджає до Москви?
·Реванш опонентів Кучми
·Бондарю можуть пред"явити нові звинуаченя
·Олександр Мороз: Я готовий поклястися на Біблії
·Леоніда Кучму затиснули ультиматумами

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·У Кеннеді стріляло щонайменше двоє
·Ящур потрапив з Далекого Сходу?
·Представника Масхадова прийняли у Вашингтоні

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Криваві порахунки
·Підлітки убили свого друга
·Родина шулерів

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Magistr: суміш вірусу і мережевого хробака
·Знущаємося над MS Windows 98
·MechCommander 2: мрія ідіота
·PCNEWS

АРТ-ПОСТУП
·Історія про те, як на наші голови валиться історія
·Метафізика одягу сцени
·Велике плавання малого корабля

СПОРТ-ПОСТУП
·Яка гра, такий і результат
·Відбірковий матч Україна - Вірменія може відбутися не у Львові
·Українська "молодіжка" свою справу зробила
·СПОРТ-БЛІЦ
·Нецікавий десятий "Амбер"

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·У Римі пройшли покази колекцій haute couture