Чемпіонат України з футболу. Перша ліга. 19-й тур.

ФК “Львів” – ФК “Миколаїв” – 1:2 (1:1)

27 березня. Стадіон СКА. 250 глядачів. Суддя: Ігор Хіблін (Хмельницький)
ФК “Львів”: Пучка – Гриценко, Різник, Єфименко, Клименко (Б.Мазур) – Баглай, Лукашук (Булгаков), Шпирка, Розлач (Драголюк) – Галун (Дележин), Онисько (Деревльов)

Голи: 0:1 Стукас 3', 1:1 Баглай, 8', 1:2 Бурдейний, 77'

Звітний матч проходив у важких погодних умовах: сніг та мокре поле зробили свою справу. Хоча треба подякувати солдатам, які змогли більш-менш навести лад на футбольному газоні. А сама гра виявилася досить нудною. Хоча вже на третій хвилині – після помилки у захисті – гості відкрили рахунок завдяки влучному удару Стукаса. Та, на щастя, господарі швидко оговталися, й уже через 5 хвилин Баглай зрівняв рахунок.

Та після цих двох моментів на полі настало перемир’я, тож команди здебільшого грали у центрі поля, як кажуть, “без воріт”. Гості побудували гру від оборони, сподіваючись добитися бажаної перемоги лише на контратаках.
Господарі ж, у свою чергу, намагалися атакувати більшими силами, але ці намагання були настільки кволими, що гравці з Миколаєва відбивалися, не дуже напружуючись.

У другому таймі підопічні Володимира Журавчака спробували зламати опір гостей. І до атак підключилися навіть захисники. Та бажаного результату це не дало. Більше того, на 77 хвилині гості знову скористалися з помилки господарів, тож Бурденний, який з’явився на полі за кілька хвилин до того, остаточно поставив у матчі крапку.

Уже після матчу щасливий наставник гостей Михайло Калита сказав, що він задоволений грою всієї команди. Гравці повністю виконали його тренерські настанови і реалізували помилки захисників господарів. А от наставник господарів Володимир Журавчак був у пригніченому настрої. “Крім Єфименка, у цій зустрічі ніхто з гравців не показав достойної гри. Усі хлопці грали нижче своїх можливостей. Тож роботи ще непочатий край”.

Щодо інших результатів, то слід відзначити другу перемогу в першості чернівецької “Буковини”, яка у рідних стінах здолала івано-франківське “Прикарпаття” з рахунком 2:0. Двічі відзначився у господарів Платон.
“Прикарпаття” вже відмовилося від боротьби за вихід до вищої ліги. Нарешті здобула першу перемогу “колонія” київського “Динамо” із “Закарпаття”. Команда Юрія Калитвинцева в рідних стінах перемогла одеський “Чорноморець” – 1:0 завдяки влучному удару Бундаша. У лоно аутсайдерів після нульової нічиєї в Луцьку з ФК “Черкаси” потрапила “Волинь”. А от Олександрійська “Поліграфтехніка” знову всім довела, що саме вона є кандидатом номер один на підвищення у класі. Сталося це після домашньої перемоги над ЦСКА-2 – 3:0.

Результати решти матчів: ФК “Вінниця” – “Динамо-2” – 0:0, “Спартак” (Суми) – “Шахтар-2” – 1:0, “Металург” (Нікополь) – “Зірка” (Кіровоград) – 0:0. Матч “Борисфен” – “Дніпро-2” перенесений на 26 квітня.