BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 24-25 БЕРЕЗНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Унікальна медична операція

Лікарі черкаської лікарні №3 здійснили унікальну операцію – пришили руку 35-річному чоловікові. Це перша така операція черкаських лікарів. За словами завідувача травматологічного відділення лікарні Володимира Коротиша, їхньому пацієнтові просто пощастило. За лічені хвилини просто з робочого місця (заводу “Черкасиавтобус)” його доставили до лікарні, лікарі якої без особливих надій вирішили спробувати своїми силами пришити відрізану в результаті нещасного випадку руку. Спроба виявилася вдалою. Стан пацієнта лікарі вважають задовільним – вже через кілька днів він почав ворушити пальцями.

ДПА боротиметься з коров’ячим сказом

З метою запобігання поширенню енцефалопатії (коров’ячий сказ) в Україні начальник податкової міліції України Жвалюк розпорядився на всіх автодорогах України встановити блокпости. Оскільки працівники ветеринарної медицини не мають права перевіряти засоби пересування, їх будуть залучати до роботи з працівниками податкової міліції, які проводитимуть перевірки разом з ними.
Податковій міліції залучення ветеринарів дає законні підстави для зупинки автомобілів. У кожному районі області проводиться засідання надзвичайних протиепізоотичних комісій, а протягом наступного тижня – засідання обласної комісії, на яке будуть запрошені директори ринків, великих баз. Мова йтиме про недопущення торгівлі контрабандними товарами – яловичою печінкою, м’ясними фаршами, ковбасами тощо.

Популярність УНА-УНСО зростає

Кількість членів УНА-УНСО після подій 9 березня, а також арешту лідера організації Андрія Шкіля зросла вдвічі. За словами голови виконкому УНА-УНСО Юрія Тими, зараз членів організації налічується 10 тисяч осіб. Він сказав, що кількість охочих стати членом організації зростає щодня, і партія просто не встигає їх фіксувати.

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ

Верховна Рада ухвалила Закон України “Про затвердження прожиткового мінімуму на 2001 р. “За” проголосувало 296 народних депутатів із 363, зареєстрованих у залі. Згідно із законом, прожитковий мінімум встановлюється в розмірі 311 грн. 30 коп. Визначено розмір прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення: діти віком до 6 років – 266 грн. 48 коп., діти віком від 6 до 18 років – 345 грн. 66 коп., працездатні особи – 331 грн. 05 коп. і особи, які втратили працездатність, – 248 грн. 77 коп.

Ющенко працюватиме лише з більшістю

Прем’єр-міністр Віктор Ющенко заявив, що в разі розвалу парламентської більшості й покладання всієї відповідальності на уряд він особисто жодного дня не хоче в такому уряді працювати. Він зазначив, що така ситуація є неприпустимою й нечесною з точки зору інтересів України. На думку прем’єра, ті політичні сили, які вимагають диверсифікації більшості й говорять про те, що більшість не потрібна, прагнуть політичної та економічної кризи.
Прем’єр-міністр Віктор Ющенко також вважає, що парламентська більшість не повинна ділитись на проурядову і пропрезидентську. Прем’єр наголосив, що не хоче в розрізі більшості експлуатувати тезу “антиурядова”. За його словами, це легкий ключик для демонстрації того, що в парламенті є більшість пропрезидентська і проурядова. “Я не хочу конфліктувати з Президентом. Саме тому я відкидаю таку термінологію”, – зазначив прем’єр-міністр. Тим часом дата звіту уряду у Верховній Раді визначатиметься 2 квітня на координаційній і погоджувальній радах, але, на думку координатора парламентської більшості Олександра Карпова, реальна дата звіту – між 16 і 20 квітня. Звіт зараз перебуває у профільних комітетах ВР.

POSTUP - ПОСТУП
№47 (705),
24-25 БЕРЕЗНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Несподіванка для Гладія
·"МИР" упокоївся з миром

ПОГЛЯД
·Депутати збираються висловити недовіру керівництву "Львівводоканалу"
·Десять запитань до нового голови Львівської облдержадміністрації
·Кінець романтичного періоду

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·ЛТБ бракує потужності для опозиційних програм
·Начальником львівської СБУ знову став Богдан Ваврик
·УНА-УНСО проти Служби безпеки України
·Львівщині загрожує повінь
·Нейтралізація львівського КУНу
·КІЛЬКА СЛІВ

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Хто поставить крапку у слідстві?
·Юлія Тимошенко з"явилася у суді
·Форум нацпорятунку попереджає Кучму

ПОСТУП У СВІТ
·Вакцинація порятує від ящуру?
·Навруз - новий рік мусульман
·Албанці повертаються в Косово
·"Дипломатична" контратака росіян

МУЗИЧНИЙ ПОСТУП
·Ірландський прем"єр-міністр організовує рок-концерти
·Знущання над королевою - найкраща обкладинка
·Ерік Клептон: "Таке може не кожен"

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·"МИР" упокоївся з миром
·Забути і згадати... за наказом
·Писемність як засіб вирішення проблем

ОСОБИСТІСТЬ В ПОСТУПІ
·Об"єднання політичних партій за В"ячеславом Чорноволом

ДУХОВНИЙ ПОСТУП
·Найближчі до Бога
·Святі покровителі

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Американець надіслав шматок Акрополя
·Шекспір був католицьким шпигуном
·Ісус заговорив на лондонському жаргоні
·Знайдено невідомий твір Моцарта
·Скрипку Страдіварі продано
·Викрали мармурову руку
·Концерт для 21 фортепіано
·Сцена в квадратний метр

СПОРТ-ПОСТУП
·Сьогодні Україна - Білорусь
·Брати Клички на університетській кафедрі та на рингу
·СПОРТ-БЛІЦ
·Гладіаторські бої у Ванкувері

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР