BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 20-21 БЕРЕЗНЯ 2001 року |

КІЛЬКА СЛІВ

ПОЗОВ. Учора народний депутат Тарас Стецьків заявив, що готується подати судовий позов про відшкодування завданої шкоди його діловій репутації головою Львівської облради Степаном Сенчуком. Йдеться про той випадок, коли минулого тижня під час прес-конференції Степан Сенчук фактично звинуватив Тараса Стецьківа в тому, що той привозить з Києва у Львів величезні суми грошей (де він їх бере, конкретно вказано не було) і за них підкуповує тутешніх студентів, аби вони брали участь в антипрезидентських акціях. “Це цілковита неправда. Сенчук звів на мене наклеп і я маю намір довести це у суді”, – заявив Тарас Стецьків.

ЗНЕСТРУМЛЕННЯ. Як повідомив головний інженер комунального підприємства “Львівсвітло” Юрко Потурай, з минулої ночі усі вулиці міста мали поринути у темряву. “Львівобленерго” попередило комунальне підприємство про борги і санкції до неплатників. Знову повторюється історія минулого літа. Пан Потурай каже, що за даними “Обленерго” звідкілясь узялися 5 тис. гривень поточного боргу. Хоча саме підприємство вважає, що воно чемно платило за поточну енергію. І окрім того, ще існують борги за ПДВ по векселях. Хоча наразі вже погоджено графіки сплати минулорічних боргів, та щодо ПДВ по векселях не йшлося. А головний інженер комунального підприємства “Міські електричні мережі” Ігор Калимон повідомив, що ніякого наказу про позбавлення струму “Львівствітла” до нього ще не надходило. Натомість учора було відімкнено головний залізничний вокзал міста. Також за борги. На цілу годину.

КОНФЛІКТ. Учора ввечері відбулося засідання Проводу Львівської крайової організації Народного руху України, на якому з ініціативи її голови Ярослава Кендзьора розглядалося питання про поведінку одного з партійців, народного депутата Тараса Чорновола під час київських подій 9 березня. Чи рекомендуватиме Провід своїй районній організації виключити сина легендарного політика з лав партії на час верстання номера, відомо ще не було, однак сам Тарас Чорновіл заявив, що навзаєм Кендзьору ставитиме питання про його виключення з руху. “Тут ідеться не про якийсь мій конкретний учинок. Тут ідеться про те, що Ярослав Кендзьор, на відміну від мене, є лояльним до чинної влади й воліє бачити такою усю партію. Ми маємо кардинально протилежні погляди, тож зрозуміло, що не можемо перебувати в одній партії. Я вимагатиму виключення його з руху”, – говорить В’ячеслав Чорновіл.

СУД. Учора в черговий раз було перенесено судове засідання у справі львівських скульпторів, авторів пам’ятника Тарасові Шевченкові. Як уже писав “Поступ”, Володимир та Андрій Сухорські позиваються проти міської ради м. Львова. Їх претензії до міста – невиплата авторського гонорару за створення пам’ятника. Судова тяганина триває з 1998 року. Тоді суд постановив, що міськрада повинна виплатити гонорар у розмірі 386 тис. 510 грн. 21 коп. Незначна частина суми була виплачена. Проте восени 2000 року на підставі заяви міського голови Личаківський суд прийняв рішення про перегляд справи за нововиявленими обставинами. Суд мав відбутися 5 березня. Його перенесли на 19 березня і тепер знову – до додаткового повідомлення.

АНОНС. До Львова завітав екс-міністр закордонних справ України Борис Тарасюк. Сьогодні о 19.00 кожен охочий зможе поспілкуватися з гостем у прямому ефірі, зателефонувавши на “Радіо “Ініціатива Ніко 102,8 FM”.

POSTUP - ПОСТУП
№44 (702),
20-21 БЕРЕЗНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Таємнича відставка
·Андрій Шевченко залишає "Мілан"

ПОГЛЯД
·Фіаско Степана Сенчука
·Існуюча влада протримається лічені місяці?
·Суспільство де ти є?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Франківські ЖЕКи опиняться на лаві підсудних?
·Хочеш лежати в могилі? Плати за оренду землі
·Відкриється Українсько-Польський Університет
·КІЛЬКА СЛІВ
·Ситуація із захворюванням на кір залишається складною
·Тарифи на водопостачання можуть зрости
·Директор "Райдуги" обіцяє віддати борги

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Львів"яни невдоволені пасивністю НАТО
·З"явилися перші політв"язні

ПОСТУП З КРАЮ
·Урядово-парламентська торгівля портфелями
·Повінь уже забрала життя 8 осіб
·Лазаренко не став американцем
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Албанці - європейські таліби
·Болгарія виганяє російських дипломатів
·Таліби спокутують свою провину
·Канадські українці проти Кучми

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Україна - на межі дефолту
·Італійська поліція також б"є студентів
·Українська карамель в облозі
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Пристрасті за Аджані
·Переклад давніх віршів
·Астерікс і Латравіата
·Десять років тому помер Серж Генсбур

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ

СПОРТ-ПОСТУП
·Подвиги ветерана
·Львів готується до чемпіонату Європи
·Шевченко і Ребров знову забивають
·Велике "переселення народів" у Ванкувері
·І знову нічия з Києвом
·Переповнені трибуни не врятували "Карпати"
·Тропічна злива на фоні беззаперечної переваги "Феррарі"

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Вінні-Пуха продали Діснею
·Кілери моди