BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Змій виявився шизофреніком

Психічно хворий злочинець по-звірячому вбив власного брата, бо той йому "набрид"

ДІАГНОЗ

Зоряна ІЛЕНКО, Ірина БЖЕЗІНСЬКА

Сім’я Зміїв вирізнялася хіба що своїм нерозкішним, м’яко кажучи, життям. Троє братів – Василь, Ігор та Віктор радше перебивалися з дня на день, вишукуючи їжу ледве не на смітниках. Але до хлопців нікому не було діла. Молодший з них навчався в інтернаті, інший ніде не працював. І лише Василь був єдиним годувальником сім’ї, працюючи реставратором в одному з приватних підприємств. Йому вже виповнилося 22 роки. Саме Василь вважав, що можна жити і в кращих умовах. Тому постійний сморід, таргани і неохайність брата Ігоря його завше дратували.

У той трагічний день Ігор уже лежав у ліжку, коли Василь, прийшовши додому, довго тинявся по кімнаті. А згодом без жодних слів накинувся на Ігоря і почав його душити. Дочекавшись, допоки тіло перестало битися у судомах, Василь вийшов у підсобне приміщення, взяв ножа, електропилку і на довершення справи відтяв братові голову.

Згодом, під час попереднього слідства він розповідатиме, що брат Ігор йому вже буквально обрид, оскільки заражав своїх братів лишаєм, приносив зі смітників блохів і вошей. Слідчі з’ясовували, як саме було вбито Ігоря. Василь спочатку мовчав, а згодом таки розповів про всі деталі убивства. Ці дані підтвердила і судово-медична експертиза. Під час огляду місця трагедії було вилучено пилку і ніж, забруднені кров’ю.

У ході слідства Василь розповів працівникам Франківської прокуратури і про інші злочини, які він скоїв. Так, скажімо, на початку жовтня минулого року він проник у підвал одного з мешканців їхнього будинку. Пошкодивши вхідні двері, забрав звідти деякі речі, які в подальшому збув одному зі своїх знайомих. Потім з’ясувалося, що це не єдиний випадок, коли Василь “громив” підвали. Загалом проти Василя Змія було порушено три кримінальні справи: крадіжки приватного майна, зберігання холодної зброї та зумисне вбивство.

Під час допитів Василь поводився доволі дивно. Без жодних емоцій він розповідав про те, як йому набрид його брат, хвороби, що раз-у-раз звалювали всю сім’ю, бідність... У правоохоронців виникли деякі підозри щодо психічного стану Василя Змія. Тому було призначено стаціонарну судово-медичну експертизу. Згідно з її висновком, Василь Змій був визнаний таким, що “страждає хронічним психічним захворюванням – шизофренією, простою формою у розумово відсталої людини. Це захворювання характеризується поступовим, незворотнім наростанням специфічного шизофренічного дефекту, основними проявами якого є втрата емоцій, відгородження від оточуючого та своїх почуттів. Може не усвідомлювати своїх дій. Його слід вважати неосудним”.

Отож, згідно зі ст. 13 Кримінального кодексу України, братовбивця Василь Змій підлягає примусовим заходам з боку медицини – лікування в психіатричній лікарні із суворим наглядом.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Народження українського бацьки

ПОГЛЯД
·Депутати міськради дали оцінку політичній ситуації
·Студенти вийшли на вулиці
·Лист із тюрми...

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квитки продаватимуться без паспортів?
·Правоохоронцям допомагатимуть дружинники
·На дощову воду також потрібен господар
·КІЛЬКА СЛІВ
·Працівники "Райдуги" пікетували своє підприємство
·Страйку учителів уникнути не вдасться
·На капітальні ремонти бракує коштів

ТЕМА ПОСТУПУ
·Преса про арешт журналіста "Поступу" Дмитра Шурхала
·Ніна Карпачова: Ніякого адвоката на суді над журналістом "Поступу" не було
·Опозиція впевнена, що Львів - на її боці
·Барикади як останній аргумент
·КОМЕНТАРІ

ПОСТУП У СВІТ
·Бомбардування по своїх
·Ящур вже на континенті
·Американський суддя заблокував компенсації

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Мишки нижньої і середньої цінової категорії
·Нова версія вірусу I Love You
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Змій виявився шизофреніком
·Оковита до добра не доводить
·Образився і... убив
·Випотрошений сейф

АРТ-ПОСТУП
·Весна у Вінниці розпочалася з авангарду!
·Слово і музика: 2х2
·Картина Кранаха знайдена через 27 років

СПОРТ-ПОСТУП
·Наші суперники вже визначилися
·"Мілан" Шевченка "вмер" останнім
·Великий Джордан може повернутися
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Київ - великий Париж
·Чай