BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

PC-NEWS

Intel не буде просувати Tualatin. За останніми даними, Intel змінить свій роадмеп і відмовиться від Pentium III на ринку настільних ПК до кінця року. 0,13-мікронний варіант Tualatin вийде в третьому кварталі, але активно просуватися на ринок не буде. Головний акцент для P3 буде зроблено на мобільному ринку, а у покупців настільних ПК буде вибір між бюджетним Celeron на шині 100 MHz і Pentium 4, який ще більше впаде в ціні.

Стівен Кінг знову публікуватиметься online. Популярний письменник Стівен Кінг знову повернувся на сторінки Світової павутини. Кілька місяців тому він опублікував online один зі своїх творів і переконався, як тяжко робити гроші, продаючи книги в Інтернеті. Веб-сайт часопису Тime пропонує
ознайомитися з уривком із найновішого шедевру знаменитого автора. 5 березня читачі Time.com зможуть ознайомитися із відривком у 6000 слів із найновішого твору, що називається Dreamcatcher, тобто “Ловець снів”. Вихід книги у традиційному форматі намічено на
20 березня. Кінг пообіцяв, що у листопаді працюватиме над online-твором The Plant, який продаватиметься з його офіційного сайту. Користувачі, щоправда, теж зможуть стягнути уривки книги безкоштовно. Цей твір може увійти в історію, адже автор продаватиме його безпосередньо читачеві.

Kalisto не відмінила Highlander. Нещодавно поширена інформація про те, що Kalisto має намір згорнути роботи над action/RPG Highlander (“Горянин” – за мотивами фільму й серіалу), була спростована самою Kalisto, яка заявила, що триває робота над ядром і бойовою частиною, системою pathfinding і ворогами. Що ж, поживемо – побачимо.

Super DDR Deal. Chaintech днями представляла спеціальну програму – Super DDR Deal, під час якої вона пропонує свою материнську плату на базі VIA Apollo Pro266 – 6VJD і 128 МБ PC2100 DDR модуль за спеціальною ціною, меншою за 200 дол. Щоправда, наразі не зрозуміло, від кого ця пам’ять. Super DDR Deal, по ідеї, обмежена одним місяцем. Але хто знає, на скільки вона може затягнутися. По-моєму, дуже добрий підхід.

Коли закінчиться PR Ge3, вийде Radeon II. За даними Джона Педді, ATi анонсує свій чіп відразу ж після закінчення масової розкрутки GeForce 3. Чи можна цьому вірити? За даними того ж Педді, nVidia сильно задирає ціну на Ge3, застосовуючи чіп, що буде використовуватися в XBox (use of the same core for the Xbox as for PCs). Це дивно, адже, за деякими даними, NV2A і NV20 – відмінні одна від одної версії чіпа. GeForce 3 для PC буде повинен бути ось-ось анонсований на IntelDevelopmentForum. Звичайно ціни на карти для Mac трохи вищі, ніж для PC, але у разі майже одночасного виходу цей постулат викличе логічні сумніви. Що стосується можливостей Radeon II, то кілька місяців тому ходила інформація про те, що в ньому так само буде декілька нових можливостей, і цілком ймовірно, що він стане непоганим конкурентом GeForce 3.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Народження українського бацьки

ПОГЛЯД
·Депутати міськради дали оцінку політичній ситуації
·Студенти вийшли на вулиці
·Лист із тюрми...

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квитки продаватимуться без паспортів?
·Правоохоронцям допомагатимуть дружинники
·На дощову воду також потрібен господар
·КІЛЬКА СЛІВ
·Працівники "Райдуги" пікетували своє підприємство
·Страйку учителів уникнути не вдасться
·На капітальні ремонти бракує коштів

ТЕМА ПОСТУПУ
·Преса про арешт журналіста "Поступу" Дмитра Шурхала
·Ніна Карпачова: Ніякого адвоката на суді над журналістом "Поступу" не було
·Опозиція впевнена, що Львів - на її боці
·Барикади як останній аргумент
·КОМЕНТАРІ

ПОСТУП У СВІТ
·Бомбардування по своїх
·Ящур вже на континенті
·Американський суддя заблокував компенсації

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Мишки нижньої і середньої цінової категорії
·Нова версія вірусу I Love You
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Змій виявився шизофреніком
·Оковита до добра не доводить
·Образився і... убив
·Випотрошений сейф

АРТ-ПОСТУП
·Весна у Вінниці розпочалася з авангарду!
·Слово і музика: 2х2
·Картина Кранаха знайдена через 27 років

СПОРТ-ПОСТУП
·Наші суперники вже визначилися
·"Мілан" Шевченка "вмер" останнім
·Великий Джордан може повернутися
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Київ - великий Париж
·Чай