BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КОМЕНТАРІ

Роман Безсмертний, представник Президента України у Верховній Раді: “Події 9 березня додали правоохоронним органам багато роботи, оскільки закони щодо подібних дій приймалися ще у радянські часи, а нових законів досі немає. Тому в деяких випадках за скоєння таких дій передбачена кримінальна відповідальність до 15 років. Сьогодні згадали про недостатню законодавчу базу, яка дозволяє затримувати осіб на 15 діб. До речі, згідно зі статтею 71 Кримінального кодексу, передбачена відповідальність і народних депутатів – від 3 до 8 років. Я не розумію, чому міліція стояла і не поставила всіх на місце, коли вони тільки підходили до будинку Адміністрації Президента?! Такі акції треба присікати на корені, аби не проливалася кров! Спробували б вони зробити таке десь у Вашингтоні, Берліні чи Бонні – їх би там брандсбойтом змили кілька разів, і їм би цього вдруге не захотілося.”

Cтепан Сенчук, голова Львівської обласної держадміністрації: “Святкування дня народження Тараса Шевченка і те, що в цей день відбулося у Києві, – речі несумісні. Студенти, які були 9 березня в Києві та з якими передучора розмовляли мої заступники, казали, що їхали в столицю не для того, щоби там влаштовувати безпорядки, вони їхали, аби висловити свій протест. У що їх там було втягнуто, всі ми побачили... Зараз кричать, що влада застосувала силу, але на відзнятих кадрах, які показують по багатьох каналах телебачення (не тільки по УТ-1), видно, що міліціонери захищалися. Я знаю, що правоохоронці мали наказ не піддаватися на провокації і не застосовувати силу, але коли на них ішли з турнікетами, то що вони мали робити?! Що стосується заарештованих львів’ян, то мені прикро, що так сталося, і я під час розмови з Президентом просив його, аби всіх їх якомога швидше звільнили. Але кожен мусить відповідати за свої вчинки.”

Андрій Павлишин, заступник редактора журналу “Ї”, член національного комітету української асоціації “Міжнародна Амністія”: “Події, які відбулися 9 березня, від самого початку були поліцейською сваволею. За таке треба в шию гнати з правоохоронних органів усіх начальників, усе керівництво, а також міністра внутрішніх справ. Уся світова громадськість однозначно засудила дії влади, в жодному з відгуків я не побачив, щоби хтось це схвалював. Я знаю, що Міжнародна Амністія цікавиться ситуацією в Україні, ретельно відслідковує всі події, особливо цікавиться заявами конкретних людей, які потерпіли внаслідок поліцейської сваволі. Раніше такі люди боялися свідчити, тепер же ситуація змінилася.”

Юрій Костенко, лідер Українського Народного Руху: “Останні події в Україні продемонстрували загострення політичної кризи. Як не раз наголошувалося, найголовнішою причиною такого стану є нездатність колишньої партноменклатури, яка залишилася у владних кріслах, провести системні демократичні реформи. Щодо подій 9 березня, зокрема, у Києві біля пам’ятника Т. Шевченкові й на вул. Банковій, то там мали місце організовані провокації, які кидають тінь на тисячі чесних молодих патріотів, десятки яких ще й досі перебувають під арештом і мають бути звільнені. Ці події ще раз засвідчили неспроможність правоохоронних органів діяти ефективно в умовах демократії, а тому фракція наполягає на відставці силових міністрів та Генпрокурора.”

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Народження українського бацьки

ПОГЛЯД
·Депутати міськради дали оцінку політичній ситуації
·Студенти вийшли на вулиці
·Лист із тюрми...

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квитки продаватимуться без паспортів?
·Правоохоронцям допомагатимуть дружинники
·На дощову воду також потрібен господар
·КІЛЬКА СЛІВ
·Працівники "Райдуги" пікетували своє підприємство
·Страйку учителів уникнути не вдасться
·На капітальні ремонти бракує коштів

ТЕМА ПОСТУПУ
·Преса про арешт журналіста "Поступу" Дмитра Шурхала
·Ніна Карпачова: Ніякого адвоката на суді над журналістом "Поступу" не було
·Опозиція впевнена, що Львів - на її боці
·Барикади як останній аргумент
·КОМЕНТАРІ

ПОСТУП У СВІТ
·Бомбардування по своїх
·Ящур вже на континенті
·Американський суддя заблокував компенсації

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Мишки нижньої і середньої цінової категорії
·Нова версія вірусу I Love You
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Змій виявився шизофреніком
·Оковита до добра не доводить
·Образився і... убив
·Випотрошений сейф

АРТ-ПОСТУП
·Весна у Вінниці розпочалася з авангарду!
·Слово і музика: 2х2
·Картина Кранаха знайдена через 27 років

СПОРТ-ПОСТУП
·Наші суперники вже визначилися
·"Мілан" Шевченка "вмер" останнім
·Великий Джордан може повернутися
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Київ - великий Париж
·Чай