BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КІЛЬКА СЛІВ

ПІКЕТ. Учора громадський комітет “Україна без Кучми!” продовжив низку пікетів. Зранку з півсотні осіб на чолі з майже усіма керівниками політичних сил, що входять до Координаційної ради українських політичних організацій Львівщини, вийшли до облдержадміністрації. Нечисельність пікету як і традиційність промов мало сколихнули і можновладців, і простих львів’ян. Гурт патріотів згодом пройшов до обласного управління МВС, де їх вимоги було продубльовано.

КОНТРАБАНДА. Майже 42 тисячі німецьких марок намагалися вивезти до Польщі минулої ночі через Рава-Руську митницю четверо мешканців Хмельницького. Заїхавши пізно ввечері на митницю, вони задекларували, хто по дві тисячі, хто по сім тисяч марок, а решту 29 тисяч порозпихали по кишенях курток, різних закутках автомобілів (їхали вони до Польщі двома новенькими “ДЕУ-Леганзами”), дипломатах та сумочках для документів. За повідомленням представника прес-служби Рава-Руської митниці Юрія Пасічника, від пояснень хмельниччани відмовилися, тільки один із порушників написав, що незадекларовану валюту вони повинні були передати у Польщі представникові якоїсь фірми. Валюту затримано.

ЦВИНТАР. Голосківське кладовище може бути розширене. Для цього комунальному підприємству “Виробничо-реставраційний комбінат похоронного обслуговування” планується виділити два поля. Одне розміром 5,3284 га, інше – 20,7739 га. А за інформацією директора цього підприємства Павла Газдуна, напередодні Великодня на всіх кладовищах міста проводиться прибирання та упорядкування території. Хоча на деяких полях ще лежить сніг, усім комунальним підприємствам міста вже дано наказ виділити для цієї мети необхідний транспорт та надати іншу допомогу. Наразі вже закуплено фарбу, щоби могили січових стрільців та інші захоронення, яких не доглядають родичі, також мали гарний вигляд.

РОЗПУСТА. Цими днями до Шевченківського райвідділу міліції звернулася 50-річна мешканка Львова, яка у своїй заяві розповіла про розпусні дії щодо свого сина невідомого чоловіка. Як повідомив начальник прес-центру УМВСУ у Львівській області Ігор Костельний, інцидент трапився на сходовій клітці одного з будинків по вул. Мазепи. Невідомий, якого вже затримано, погрожуючи ножем, примусив 13-річного хлопчика задовольнити його сексуальні пристрасті. Розпусником виявився лікар-психіатр із м. Ужгорода. До речі, паралельно, за попередніми даними, той самий лікар вдався до розпусних дій із неповнолітньою дівчинкою з міста Ужгорода. Наругу над собою неповнолітня змушена була терпіти протягом трьох днів. За даними фактами ведеться розслідування.

ПОЖЕЖІ. Як повідомили “Поступ” у СДПЧ-2 Галицького району Львова, протягом двох місяців 2001 року на території області виникло 217 пожеж та загорань, внаслідок яких загинуло 27 чоловік, з них 2 дітей і травмовано 19. Щоденно в області виникає 3-4 пожежі, кожний другий день гине людина, вогнем знищено 24 будівлі. На пожежах врятовано 30 чоловік та матеріальних цінностей на 5 млн. 533 тис. гривень. На території Галицького району виникло 20 пожеж та загорань, внаслідок яких загинуло 3 особи, з них 2 дитини і травмовано 2 людей.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Народження українського бацьки

ПОГЛЯД
·Депутати міськради дали оцінку політичній ситуації
·Студенти вийшли на вулиці
·Лист із тюрми...

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Квитки продаватимуться без паспортів?
·Правоохоронцям допомагатимуть дружинники
·На дощову воду також потрібен господар
·КІЛЬКА СЛІВ
·Працівники "Райдуги" пікетували своє підприємство
·Страйку учителів уникнути не вдасться
·На капітальні ремонти бракує коштів

ТЕМА ПОСТУПУ
·Преса про арешт журналіста "Поступу" Дмитра Шурхала
·Ніна Карпачова: Ніякого адвоката на суді над журналістом "Поступу" не було
·Опозиція впевнена, що Львів - на її боці
·Барикади як останній аргумент
·КОМЕНТАРІ

ПОСТУП У СВІТ
·Бомбардування по своїх
·Ящур вже на континенті
·Американський суддя заблокував компенсації

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Мишки нижньої і середньої цінової категорії
·Нова версія вірусу I Love You
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Змій виявився шизофреніком
·Оковита до добра не доводить
·Образився і... убив
·Випотрошений сейф

АРТ-ПОСТУП
·Весна у Вінниці розпочалася з авангарду!
·Слово і музика: 2х2
·Картина Кранаха знайдена через 27 років

СПОРТ-ПОСТУП
·Наші суперники вже визначилися
·"Мілан" Шевченка "вмер" останнім
·Великий Джордан може повернутися
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Київ - великий Париж
·Чай