Кожного з нас пограбували на 50 тисяч доларів
КНИЖКА
Іван ТРОЯН
Таку думку висловила у Львівській Спілці письменників на презентації власної книжки “Вкрадена Україна” економіст і правник Ольга Яремків. Вона запевняє, посилаючись на українське законодавство, що саме таку суму кожен українець мав би отримати як компенсацію при переході України до іншої форми власності.
До своєї історико-економічно-правової монографії пані Яремків зробила таку анотацію: “Це є висновок моєї 10-річної роботи, в якій я досліджую зміну форм власності – як вона проходила і як би мала проходити”. Вона також розповіла, що зробила у “Вкаденій Україні” аналіз усіх основних причин кризи у державі.
На її думку, ця криза створювалася навмисне “дуже високо інтелектуальною “елітою”. “Я визначила у своїй роботі основні причини кризи – це інфляція, приватизація, яка здійснювалася з порушеннями, кредитно-банківська система, що, практично, нищила економіку, та податкова політика нашої держави”, – розповіла Ольга Яремків. І зазначила, що найголовнішим чинником кризи є закон про додану вартість, який, на її думку, не вписується в жодні норми. “Він – узагалі нонсенс в історії економіки”, – сказала вона.
З-поміж усього пані Яремків промовила і те, про що вже тривалий час говорять: в Україні будується олігархічний капіталізм.
Заступник директора видавництва “Ліга-Прес”, у якому з’явилася “Вкрадена Україна”, вибачився, що вона з поліграфічного боку така “сіра” і пообіцяв, що друге видання буде значно якіснішим.
|