BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Усі ліки - у склянці соку

АПТЕЧКА

Остап КАРАСЬ

Автор методики сокотерапії Вокер, застосовуючи в поєднанні збалансовану дієту, психотерапевтичну дію і лікування соками, у багатьох випадках досягав вражаючих результатів у лікуванні складних хвороб. Запропоновані ним методи дуже ефективні при лікуванні й профілактиці болю в суглобах. Адже частина артритів виникає на тлі порушень обміну речовин, а частина є результатом змін в організмі з об’єктивних причин – старіння людини. Але в будь-якому випадку доводиться корегувати стан усього організму. Тому навіть у старовинних рецептах вказано, що без дієти, без відмови від м’яса й очищення організму будь-який засіб дає незначний ефект.

Вокер запропонував таку суміш соків дня лікування артриту: сік моркви – 10 частин, сік шпинату – 6 частин. Треба сказати про велику лікувальну цінність соку шпинату. Він прекрасно очищає весь організм, діючи в першу чергу на шлунково-кишковий тракт. Окрім цього, у ньому багато вітамінів С і Е. Він корисний не тільки при лікуванні артритів, а й при анеміях, невралгіях і неврозах, гіпертонічній хворобі, захворюваннях очей, хворобах щитовидної залози та інших.

Наприклад, особлива цінність морквяного соку зумовлена вмістом у ньому вітамінів А, С, групи В, Е, Д, К та інших активних речовин. Свіжий натуральний морквяний сік багатий на такі лужні елементи, як калій і натрій, у ньому також досить багато кальцію, магнію, заліза, фосфору, сірки і кремнію. Цей сік легко приготувати в домашніх умовах, а вживати його можна як у чистому вигляді, так і в суміші з іншими натуральними соками з рослин. Його радять також використовувати і при шкірних виразках, висипах, лишаї, гнійниках. Для лікування варикозного розширення вен можна запропонувати таку суміш соків: сік моркви – 8 частин, сік шпинату – 4 частини, сік ріпи – 2 частини. Для приготування соків із буряків і ріпи використовують навіть бадилля. У моркви – також і зелень, зрізану на віддалі 1 см від коренеплоду. Якщо ви готуєте сік на соковитискачі, овочів потрібно трохи більше, тому що частина корисних речовин за такого методу втрачається. Протягом дня необхідно вживати близько 600 мл свіжого соку (або суміші). Якщо ви зберігаєте їх у холодильнику, частина активних речовин руйнується.

У такому випадку треба збільшити кількість соку (суміші).

Метод очищення організму і лікування різних хвороб соками прийшов до нас із Норфолка, де його розробили і багато разів випробували вчені лабораторії хімії їстівних продуктів на чолі з доктором Вокером. Учених привабило те, що свіжі соки містять більшість корисних для організму речовин в незмінному вигляді, а головне – у тій кількості, що дозволяє говорити про велику цілющу силу свіжих соків. Кожний сік має свої лише для нього характерні якості. Але кожен з них має і побічні дії. Доктор Вокер пропонує вживати суміші соків: тоді, на його думку, побічна дія того чи іншого соку може бути компенсована.
Соки потрібно готувати відразу перед вживанням. У крайньому разі дозволяється зберігати їх щонайбільше дві години в холодильнику. Пити сік потрібно не менше ніж за півгодини до їжі. Сокотерапія дасть бажаний ефект тільки у взаємодії з дієтою. Дійсно, навіщо виводити з організму сечову кислоту, якщо ви через півгодини введете її разом із їжею? Отже, щоб такого не трапилося, не їжте сардин, шпротів печінки, язика, салямі тощо.

Велике значення має настрій людини, з яким починають соколікування. Лікарі вважають, що лікування соками буде корисним тільки в тому разі, якщо хворий визнає цілющу силу соків. Для того, щоби соки (або суміш соків) проявили свою дію максимально, хворому необхідно налаштуватися на радісні думки про одужання і сказати самому собі дуже хороші слова про сік – і про те покращання, що його сік принесе людському організму.

Джерело: profkitchen.org

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Битва за Шевченка
·Земля покарана водою

ПОГЛЯД
·У Львові утворилась "Українська правиця"
·Хто ж убив Ігоря Білозора?
·І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Примусові заробітчани ще можуть отримати компенсації
·Вільні зони на Львівщині не закриватимуть
·Проблеми з роботодавцем? Зверніться до правників
·КІЛЬКА СЛІВ
·З домашнім насильством боротимуться професійно
·Біля музею етнографії ходити небезпечно
·Богдан Сапелюк залишиться поміж нас

ПОСТУП З КРАЮ
·Юлія Тимошенко заговорила з-за грат
·Радикальна опозиція
·Петро Симоненко: Це вони так обирають наступника Кучми
·Земля покарана водою

ПОСТУП У СВІТ
·Тупий, та ще тупіший
·Франція - миротворець Кавказу
·Небезпечна пліснява з космосу
·СВІТООГЛЯД

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Чоловіків закликають іти... в декрет
·Молочний тато для дітей
·Усі ліки - у склянці соку
·Долаємо депресію-2

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·У космос - на прогулянку
·Стережіться "Голої дружини"!
·Ерос - недорозвинута планета?
·Космічний корабель під сонячним вітрилом
·Труїтися - то з музикою!
·Промені проти демонстрантів

ПЕРСОНАЛІЇ В ПОСТУПІ
·Пригоди українського письменника в Хорватії
·Як відзначали роковини Шевченка у 1926 році

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Півжиття - за рекорд
·Рецепт приготування бестселера-2

АРТ-ПОСТУП
·ХХ століття в альпійському шале
·Розливи весняних емоцій "Музики на воді"

СПОРТ-ПОСТУП
·Турецький крах "Мілана" та феєрична перемога "Депортиво"
·Бої іспанського значення
·"Карпати" і "Таврія" - у Кубку Інтертото?
·Календар другого кола 10-го Чемпіонату України з футболу. Вища ліга

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР