BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Юлія Тимошенко заговорила з-за грат

ІНТЕРВ"Ю

Арештантка Лук’янівського СІЗО Юлія Тимошенко через свого адвоката дала перше інтерв’ю газеті “Дзеркало тижня”. Сама редакція газети “Дзеркало тижня” вважає, що своєю публікацією зробила подарунок владі, опозиції й усім жінкам з чоловічим характером.

Опальний лідер партії “Батьківщина” вважає, що першою та головною реформою демократизації українського суспільства має стати реформа засобів масової інформації. Колишня реформаторка паливно-енергетичного комплексу Юлія Тимошенко у СІЗО має змогу слухати радіо та переглядати єдиний канал УТ-1, і саме ці передачі стали для неї одкровенням того, що державні ЗМІ і досі працюють так, як за радянських часів.

Та все ж, незважаючи на інформаційну блокаду, Юлія Тимошенко виявилася поінформованою щодо останніх подій в Україні. На її думку, влада зараз стала слабшою, однак і опозиція також слабне разом із владою, оскільки деякі її лідери думають не про перемогу опозиції та відродження країни, а про свою перемогу на наступних парламентських виборах і своє місце біля владної годівниці. Лідер “Батьківщини” також вважає, що без об’єднання опозиції її намагання не матимуть результату – відставки Президента: “Він (Леонід Кучма. – Ред.) народився і пройшов політичне становлення в країні, де з посади першого керівника не йшли, а виносили вперед ногами через старість чи хворобу. Якщо опозиція й далі метушитиметься, а не працюватиме, нам буде гарантовано третій президентський термін Леоніда Даниловича – на гарячу й одностайну вимогу народу. Для нашої політичної опозиції, до якої я маю честь належати, повинен працювати головний принцип, який я досить давно сформулювала: адекватно оцінювати реальність і проводити сильну політику, спрямовану тільки на реальний результат. А якщо раптом випадково станеться спонтанна відставка Президента, то нехай це відбудеться на тлі чіткої, злагодженої та результативної роботи”, – так підсумувала пораду своїм союзникам Юлія Тимошенко.

Вона також підтвердила прогнози “Поступу” щодо існування т. зв. “змови олігархів”, які замислили зняти Леоніда Кучму і поділити між собою владу: “Хлопці з кримінального оточення Президента програють у будь-якому випадку. Їм на дозвіллі варто подумати про те, навіщо створено партію “чесного” митаря Азарова – і кому вони потрібні з їхніми надмірними амбіціями, якщо головний адмінресурс країни нині в Азарова, а не в їхніх, спонукуваних клептоманією, рученятах”.

Юлія Тимошенко зазначила, що, незважаючи на перебування у важких умовах, виявилася морально готовою до цих і наступних випробувань. А потім розповіла про випадок, коли їй не дозволили тримати в камері квіти: “Керівництво СІЗО грубо відняло в мене маленький пучок пролісків. Я запитала, чому – адже це не колючі й ріжучі предмети, не вогнепальна зброя, не лист із “волі”. Де здоровий глузд і просте людське ставлення до людей, провину яких не довів суд? Але мені ніхто нічого не пояснив, як завжди промовчала наша унтер-пришибеївська влада. Зціпивши зуби, я все переживу, але житиму лише для того, щоби зробити владу в нашій країні людяною та чесною”...

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Битва за Шевченка
·Земля покарана водою

ПОГЛЯД
·У Львові утворилась "Українська правиця"
·Хто ж убив Ігоря Білозора?
·І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Примусові заробітчани ще можуть отримати компенсації
·Вільні зони на Львівщині не закриватимуть
·Проблеми з роботодавцем? Зверніться до правників
·КІЛЬКА СЛІВ
·З домашнім насильством боротимуться професійно
·Біля музею етнографії ходити небезпечно
·Богдан Сапелюк залишиться поміж нас

ПОСТУП З КРАЮ
·Юлія Тимошенко заговорила з-за грат
·Радикальна опозиція
·Петро Симоненко: Це вони так обирають наступника Кучми
·Земля покарана водою

ПОСТУП У СВІТ
·Тупий, та ще тупіший
·Франція - миротворець Кавказу
·Небезпечна пліснява з космосу
·СВІТООГЛЯД

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Чоловіків закликають іти... в декрет
·Молочний тато для дітей
·Усі ліки - у склянці соку
·Долаємо депресію-2

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·У космос - на прогулянку
·Стережіться "Голої дружини"!
·Ерос - недорозвинута планета?
·Космічний корабель під сонячним вітрилом
·Труїтися - то з музикою!
·Промені проти демонстрантів

ПЕРСОНАЛІЇ В ПОСТУПІ
·Пригоди українського письменника в Хорватії
·Як відзначали роковини Шевченка у 1926 році

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Півжиття - за рекорд
·Рецепт приготування бестселера-2

АРТ-ПОСТУП
·ХХ століття в альпійському шале
·Розливи весняних емоцій "Музики на воді"

СПОРТ-ПОСТУП
·Турецький крах "Мілана" та феєрична перемога "Депортиво"
·Бої іспанського значення
·"Карпати" і "Таврія" - у Кубку Інтертото?
·Календар другого кола 10-го Чемпіонату України з футболу. Вища ліга

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР