BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КІЛЬКА СЛІВ

ВШАНУВАННЯ. Учора львівські посадовці вирішили покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку не о десятій годині ранку, як це відбувалося щороку, а за кілька хвилин до дев’ятої. Зважаючи на погрози УНА-УНСО перешкодити покладанню квітів, довкола пам’ятника чергували правоохоронці. Проте самих унсовців не було. Як не було і мера міста та голови облдержадміністрації – квіти покладали їхні заступники.

УБИВСТВА. У четвер на вулиці Городоцькій, 8 поблизу кантора було смертельно поранено охоронця. Сивий, худий, високий, одягнений у сіру балонову куртку, сірі штани та білі кросівки чоловік, вік якого близько 50 років, зайшов у приміщення кантора близько 8-ї години ранку. Під час спілкування з охоронцем візитер тричі з пістолета 9-го калібру вистрілив йому у живіт і втік. Порятувати життя жертві злочину не вдалося. Богдан Шкарада, начальник львівської міліції зазначив, що це вбивство не означає нападу на кантор. І версії, висловленої у минулому номері “Поступу” щодо кримінального переділу валютного ринку, він не підтримує.

РЕПРЕСІЇ. У редакцію “Поступу” зателефонував анонім з інформацією про те, що на юридичному факультеті ЛНУ ім.І.Франка деканат збирає студентські квитки тих, хто був відсутній на заняттях під час акцій протесту біля облради 20 лютого. Заступник декана з виховної роботи Віталій Косович спростував цю інформацію. Однак дивним видаються дані прес-служби Молодого Руху, згідно з якими і на факультеті прикладної математики та інформатики теж вдалися до таких дій – імовірно, щоби студенти не змогли поїхати до Києва на протестні акції за пільговою ціною. Декан цього факультету, професор Ярема Савула теж не забарився зі спростуванням. Тому редакція радить студентам або відкрито заявляти про такі факти, або не зганяти злості на викладачах.

ТУРИЗМ. Протягом цього тижня у нашому місті проходив семінар на тему “Особливості оподаткування туристичного бізнесу”. Він був зорганізований львівською Асоціацією розвитку туризму (ЛАРТ) та підтриманий Міністерством Великобританії у справах міжнародного розвитку. Учасниками семінару стали близько 20 представників туристичних організацій, які обговорювали на ньому проблеми, що виникають у них під час обліку і звітності туристичної діяльності.

КОНТРАБАНДА. За повідомленням прес-центру УСБУ у Львівській області, за інформацією спецпідрозділу у боротьбі з організованою злочинністю управління на митному посту “Шегині” Галицької митниці було затримано “Мерседес” із причепом з контрабандою шкірзамінника. Водій іномарки, громадянин Румунії, який їхав з Польщі на батьківщину транзитом через Україну, подав до митного контролю супровідні документи на 20 тисяч метрів штучної шкіри на загальну суму 21 тисяча марок. Проте польській стороні було подано декларацію із вказівкою суми в 37,6 тисяч доларів. Різниця в цифрах дала підстави затримати іноземного підприємця. Аналогічно українські прикордонники затримали автомобіль “Івеко-Форд”, що їхав з Великобританії в Україну. Водій подав до митного контролю документи на кравецькі додатки (тканина та фурнітури) на суму 8 тисяч 784 англійські фунти стерлінгів. А в польських документах було зазначено 16 тисяч 309 фунтів.

Ґратулюємо! Редакція газети “Поступ” щиро вітає заступника головного редактора Ігоря Мельника з народженням онука. Бажаємо щастя!

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Битва за Шевченка
·Земля покарана водою

ПОГЛЯД
·У Львові утворилась "Українська правиця"
·Хто ж убив Ігоря Білозора?
·І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Примусові заробітчани ще можуть отримати компенсації
·Вільні зони на Львівщині не закриватимуть
·Проблеми з роботодавцем? Зверніться до правників
·КІЛЬКА СЛІВ
·З домашнім насильством боротимуться професійно
·Біля музею етнографії ходити небезпечно
·Богдан Сапелюк залишиться поміж нас

ПОСТУП З КРАЮ
·Юлія Тимошенко заговорила з-за грат
·Радикальна опозиція
·Петро Симоненко: Це вони так обирають наступника Кучми
·Земля покарана водою

ПОСТУП У СВІТ
·Тупий, та ще тупіший
·Франція - миротворець Кавказу
·Небезпечна пліснява з космосу
·СВІТООГЛЯД

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Чоловіків закликають іти... в декрет
·Молочний тато для дітей
·Усі ліки - у склянці соку
·Долаємо депресію-2

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·У космос - на прогулянку
·Стережіться "Голої дружини"!
·Ерос - недорозвинута планета?
·Космічний корабель під сонячним вітрилом
·Труїтися - то з музикою!
·Промені проти демонстрантів

ПЕРСОНАЛІЇ В ПОСТУПІ
·Пригоди українського письменника в Хорватії
·Як відзначали роковини Шевченка у 1926 році

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Півжиття - за рекорд
·Рецепт приготування бестселера-2

АРТ-ПОСТУП
·ХХ століття в альпійському шале
·Розливи весняних емоцій "Музики на воді"

СПОРТ-ПОСТУП
·Турецький крах "Мілана" та феєрична перемога "Депортиво"
·Бої іспанського значення
·"Карпати" і "Таврія" - у Кубку Інтертото?
·Календар другого кола 10-го Чемпіонату України з футболу. Вища ліга

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР