BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

КІЛЬКА СЛІВ

Cправа Білозора. За повідомленням радіо “Люкс-FM”, правоохоронні органи завершили слідчі дії у справі загибелі у травні минулого року українського композитора Ігора Білозора. Слухання справи у суді було призупинено до повного завершення розслідування. Тепер прокуратура Львівщини інкримінує підозрюваним уже три статті кримінального кодексу, у тому числі й умисне вбивство. З матеріалами слідства будуть знайомитися і потерпілі, і звинувачувані. Михайло Жолобак, адвокат родини Білозора повідомляє, що один із підозрюваних – Воронов – узагалі відмовляється давати покази, а інший – Калінін – визнав те, що мав місце факт побиття композитора, але звинувачує у всьому Воронова.

ПОЛІТИКА. У вівторок у Будинку вчених мала відбутися церемонія утворення регіонального відділення “Української правиці”. У зазначений час зійшлися майже всі керівники обласних партій, об’єднаних у Кооординаційній раді українських політичних організацій Львівщини. Однак історичної миті підписання колективно-партійної декларації так і не сталося, оскільки її перенесли. Ініціатор заходу – Український народний рух – зіслався на відсутність голови партії Юрія Костенка та інших народних депутатів. Пропозиція деяких розлючених керівників обласних партій утворити регіональну “Українську правицю” без “благословення” киян не увінчалася успіхом. Відтак сьогодні о 14 годині у Будинку вчених відбудеться спроба номер два.

ВЛАДА. Голова Львівської облдержадміністрації Степан Сенчук побував минулого вівторка у Києві, де взяв участь у засіданні Нацради з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та місцевого самоврядування. Як повідомив його прес-секретар Юрій Боруцький, керівник області мав зустрічі із Президентом України Леонідом Кучмою та прем’єром Віктором Ющенком. Зокрема, глава держави підтримав звернення області стосовно передачі в управління облдержадміністрації 25-и відсотків акцій НПК “Галичина”. Президент дасть доручення голові Фонду держмайна України Олександрові Бондарю підготувати відповідну постанову Кабміну. За словами Степана Сенчука, глава українського уряду, з яким також відбулася зустріч, запевнив, що після вихідних днів доручить заступникові міністра фінансів України підготувати документи про виділення Львову ще 2,5 млн. грн. на підготовку до візиту Папи Римського у червні.

ІНЦИДЕНТ. Два гірники травмовані на одній із шахт у Львівській області. Як повідомляє Міністерство з надзвичайних ситуацій, гірники отримали травми внаслідок порушення техніки безпеки під час проведення робіт на горизонті 480 м на шахті “Межигорська” виробничого об’єднання “Західноукраїнська вугільна холдингова компанія”. Потерпілі евакуйовані на поверхню. З початку року на українських шахтах загинуло більше як 30 гірників.

Увага! Зважаючи, що “Поступ” виходить у країні суцільних свят, мусимо попередити наших читачів, що наступне число газети з’явиться в кіосках лише в суботу. Справа в тому, що працівники системи розповсюдження преси у Львові святкують 8 березня разом з усією країною.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Нові варвари

ПОГЛЯД
·Учителі мають намір звернутися до Європейського суду
·Повінь забирає людські життя
·Кухня за розкладом

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Розкол УРП хоче спровокувати влада?
·Обговорювалися проблеми нелегальної міграції
·У Львові сталася серія загадкових убивств
·КІЛЬКА СЛІВ
·Львівщині знижено ліміт споживання електроенергії
·Пологові будинки відключали від тепла
·Данило сидітиме на коні на площі Галицькій

ПОСТУП З КРАЮ
·ПОЛІТЧУТКИ
·"Поступ" придумав план порятунку Президента
·За образу депутата - 100 тисяч гривень
·Квіти та гроші для Юлі

ТЕМА ПОСТУПУ
·Нарешті відкрийте очі
·КОМЕНТАР ПОСТУПУ
·Нові варвари
·Як нищать культуру

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Президенти і розбійники
·У ЄС на два тижні закрито ринки ВРХ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Акустична система для твого РС
·Real Time Strategy для українця
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Помилилися квартирою...
·Депутат прикривав злодіїв
·Труп на дереві

АРТ-ПОСТУП
·Мистецтво - генетичний код Землі. Візія третя
·Ця недосконала, але весела розкіш
·Театральна міні-енциклопедія
·Гармонії поетичні та релігійні

СПОРТ-ПОСТУП
·Шахи напередодні "капітального ремонту"
·Компроміс чи початок великого протистояння?
·Народну команду Росії "поховали" у Лондоні
·ФУТБОЛ
·Через ящур в Ірландії скасували футбольні матчі
·Татаркова нагадала про себе

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·У Львові виступатиме зірка