BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

СВІТООГЛЯД

Жиріновський хоче заборонити презервативи

15 березня Держдума Росії розгляне нову законодавчу ініціативу Володимира Жиріновського, спрямовану на боротьбу з низькою народжуваністю і високою смертністю в країні, повідомляє Gazeta.ru. Рятувати демографічну статистику лідер ЛДПР має намір перевіреними методами – шляхом заборони абортів і контрацептивів, обмеженням поїздок за кордон для жінок і дозволом кохання в армії. За даними Держкомстату, на які посилається Жиріновський, населення Росії за останні вісім років зменшилося майже на 2%. Число померлих у 1999 р. зросло порівняно з попереднім роком на 155,6 тис. чоловік, або на 7,8%. При цьому найшвидше скорочується чисельність чоловічого населення країни: смертність серед чоловіків у 4 рази вища від смертності в жінок. Народжуваність же постійно падає, а середня тривалість життя у країні знову опустилася до 60 років.

Трагедія в Португалії

На півночі Португалії завалився великий міст через річку Дору. Внаслідок обвалу у воду впали кілька автомобілів і автобус, у якому перебували понад 60 пасажирів. У цілому, як вважає португальська влада, кількість жертв сягає 70 осіб. Рятувальникам поки що вдалося виявити лише одне тіло. Їхній роботі заважає бурхлива внаслідок злив течія ріки. Португальський міністр комунального господарства Жорже Коельо заявив, що несе відповідальність за те, що трапилося, й подав у відставку.

“Курськ” загинув через “Петра Великого”

За інформацією англійської газети The Sunday Times, якийсь “російський адмірал, близький до розслідування з приводу загибелі атомного підводного човна “Курськ”, стверджує, що причиною загибелі підводного човна стала ракета, випущена з корабля “Петро Великий”. Адмірал, який просив не називати його імені, повідомив, що “на 100 відсотків упевнений, що крилата ракета пішла не туди” і призвела до ланцюга випадків, внаслідок чого стався вибух на підводному човні.

Відставка Морі поки що не відбулася

У Японії невдачею завершилася спроба опозиційних партій винести вотум недовіри уряду прем’єр-міністра Йосіро Морі, повідомляє Радіо “Свобода”. За відставку уряду проголосували 192 депутати, проти – 274. Парламентарії підтримали уряд, незважаючи на те, що Морі є одним із найнепопулярніших прем’єрів за всю історію Японії.

Бомбою – на Бі-Бі-Сі

Одна особа отримала легке поранення в результаті вибуху бомби біля будинку британської радіостанції Бі-Бі-Сі. Напередодні невідомі подзвонили в поліцію і попередили про майбутній теракт, тому експерти припускають, що відповідальність за інцидент несе одне з екстремістських угруповань під назвою Справжня Ірландська республіканська армія (Справжня ІРА). Представники Скотланд-Ярду повідомили, що бомба, залишена в таксі, що стояло перед будинком радіостанції, вибухнула в той момент, коли сапери намагалися зробити контрольований вибух автомобіля. Будинку завдано незначних збитків. Усі співробітники Бі-Бі-Сі були евакуйовані.

Екологічна cosa nostra

В Італії в останні роки виникнув і швидко розвивається новий вид організованої злочинності – “екологічна мафія”. Про це говориться в дослідженні, проведеному італійською групою захисту навколишнього середовища “Легамб’єнте”. За її даними, у сферу діяльності “екомафії” входить ввезення і нелегальне поховання на території Італії радіоактивних і отруйних матеріалів, а також контрабанда тварин і творів мистецтва. Екологи стверджують, що щорічно в Італію з країн Східної Європи незаконно ввозиться близько 5 тисяч тонн радіоактивних відходів. За даними організації “Легамб’єнте”, “екологічна мафія” нараховує майже півтори сотні злочинних угруповань. Їхні прибутки, за оцінками експертів, сягають
13 мільярдів доларів у рік. “Екомафія” діє головним чином на півдні країни, повідомляє Радіо “Свобода”.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Нове серце
·Трагічний початок сезону "Формкли-1"

ПОГЛЯД
·Трансплантація дарує шанс на життя
·Степан Хмара боїться, що Юлію Тимошенко можуть зламати
·Краєвид на тлі наметів

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Для боржників опалювальний сезон закінчився
·Вісімнпдцять осіб госпіталізовано після ДТП
·У питтєву воду потрапили нечистоти
·В Олеську стався витік пального
·КІЛЬКА СЛІВ
·У неділю відбувся несанкціонований мітинг
·Підвищуючи тарифи, латають кишені чиновників?
·Освятили хрест на єврейському цвинтарі

НАША СТОЛИЦЯ
·АРХІВАРІУС
·Концепція розвитку Львова переростає у програму
·ЖЕКи вважають ліфти баластом?

ПОСТУП З КРАЮ
·Микола Азаров рветься у прем"єри?
·Закарпаття знову "пливе"
·Квартири конфіскують за борги
·Генпрокуратура займається рекетом?
·Десять років у чеченському полоні

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Підкоп під російське посольство
·За півроку до війни
·Швейцарці не хочуть у ЄС
·Чи зупинить міністр-араб насильство?

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·КРАЙ
·Скромна велич шахових королів
·Coca-Cola i Procter&Gamble нарешті разом
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·"Фердидурке" з аншлагом
·"Нова" музика у новій акції
·Звук місячного сяйва, схожий на собачу тугу

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·Повернення до "У.Б.Н."
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!

СПОРТ-ПОСТУП
·Холіфілд упав під натиском Руїса
·Йожеф Сабо недобачає...
·Чемпіон України "вмер" у Львові
·Великі перегони, великі призи
·"Реал" і "Барселона" залишилися "при своїх"
·Спорт під музику, або Мистецтво за правилами

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕДНАР
·Сан-Ремо: мода минула, фестиваль залишився...