BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX |

Юлію Тимошенко скоро вб"ють?

Партія "Батьківщина" отримала анонімне повідомлення про те, що на Юлію Тимошенко готується замах - імітація самогубства

ПОГРОЗИ

Олег КОНИК

Партія “Батьківщина”, яку очолює заарештована Юлія Тимошенко, заявила про загрозу життю своєму лідеру. У поширеній серед ЗМІ заяві партії йдеться про отримане анонімне повідомлення: мовляв, Генеральний прокурор Михайло Потебенько та міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко отримали наказ від Адміністрації Президента імітувати самогубство Юлії Тимошенко, яка зараз перебуває в Лук’янівському слідчому ізоляторі.

Хоч якою фантастичною виглядає ця заява, варто зауважити, що прогноз “Батьківщини” вже одного разу справдився – тоді, коли партія заявила про заплановані арешти своїх лідерів. Це сталося рівно за тиждень до арешту Юлії Тимошенко. У цій же заяві “Батьківщина” стверджує, що політики цієї організації вже неодноразово отримували інформацію про те, що влада може застосувати проти Тимошенко психотропні препарати, які можуть призвести до смерті: “Звичайно, це звучить дико. Однак у нас була можливість пересвідчитися, що у країні, в якій такий президент, такі міністри і прокурор, можливим є все”.

Водночас “Батьківщина” повідомляє з посиланням на адвокатів Тимошенко, що вона зараз тримається бадьоро і впевнено, а “тому Юлію Тимошенко зовсім не відвідують думки про самогубство”.

Однак наскільки ж правдивою може бути отримана “Батьківщиною” інформація – та й сама можливість закамуфльованого під самогубство вбивства Юлії Тимошенко?
Оглядачі визнали арешт Тимошенко найбільшою за останній час помилкою влади, який перетворив її в лідера опозиції (в історії є чимало прикладів, коли головні особи якихось рухів потрапляли за ґрати). Крім того, арешт екс-віце-прем’єра, якщо він мав за мету залякати опонентів Кучми, призвів до протилежних наслідків: опозиція лише згуртувалася. Тому якби Адміністрація Президента дійсно планувала прихований під самогубство замах на життя Юлії Тимошенко, то мала б урахувати думки експертів, адже, за аналогією з арештом, це була б іще більша помилка.

Влада не отримала від арешту Юлії Тимошенко вигоди ще й тому, що створила status quo, який тепер дуже важко порушити. У цій ситуації навряд чи можливе швидке закінчення слідства, призначення дати суду та виконання вироку, оскільки це загрожує ще більшими акціями протесту, ніж до цього часу. Однак у разі відставки Леоніда Кучми (опозиція прогнозує її перед Великоднем, а сам Президент днями заговорив про молодого наступника), зміни Генпрокурора та інших силовиків стає можливим і звільнення Тимошенко, яке дуже заважатиме багатьом, хто бажає сісти у крісло глави держави. Сама ж Юлія Володимирівна автоматично стає одним із найсильніших кандидатів у Президенти. Тому вона є перепоною не стільки діючій владі, скільки представникам олігархічних кіл, із якими Тимошенко боролася весь минулий рік. Фактично, самогубство – ідеальний хід для інших кандидатів, завдяки якому можна похитнути й нинішнього Президента Леоніда Кучму, й усунути Юлію Тимошенко як зайвого конкурента.

P.S. Генеральний прокурор України Михайло Потебенько підтвердив факт переведення керівників корпорації “Єдині енергетичні системи України” Олександра Тимошенка і Валерія Фальковича з Лук’янівського СІЗО в слідчі ізолятори інших областей. Раніше, як відомо, Генпрокуратура це заперечувала. Зі слів Михайла Потебенька, О. Тимошенко і В. Фалькович переведені з метою запобігання їх спілкуванню з заарештованою Юлією Тимошенко і між собою, оскільки всі вони проходять по одній справі. Як заявив Генпрокурор, зазначені громадяни спілкувалися між собою за допомогою працівників слідчого ізолятора.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Вони обирають нову владу

ПОГЛЯД
·"Україна без Кучми!" обіцяє перекрити основні дороги у Львові
·У прогресуючій русифікації нашого міста винні міліціонери
·Про правду і свободу слова

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівські освітяни знову експериментуватимуть
·Карпати потребують міждержавного захисту
·Мистецтво дозволяє зцілювати недуги
·КІЛЬКА СЛІВ
·"Львів-ТБ" у пошуках нового директора та грошей
·Осередок Всенародного руху опинився на вулиці

ЕКСКЛЮЗИВ ПОСТУПУ
·Степан Сенчук: Я сьогодні вірю Президентові!

ПОСТУП З КРАЮ
·Юлію Тимошенко скоро вб"ють?
·США незадоволені розгромом наметів
·Опозиція з Шевченком - проти Кучми
·КОМЕНТАРІ
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Таліби воюють з пам"ятниками на танках
·Михайлові Горбачову - 70!
·Україна захищатиме Хусейна
·Невинність за 300 тисяч марок

КРУГЛИЙ СТІЛ
·Тадеуш Івінський: Візи для українців повинні бути дешеві й багаторазові

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Лікар колекціонував... внутрішні органи
·Школа - кузня кривих хребтів?
·Як побороти депресію

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Рослини створюють музику
·Миша із мозком людини?
·На Червоній планеті таки існувало життя!
·Комп"ютери заговорять...
·Північна Корея - ворог Інтернету
·NASA підрізали крила

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Джерелом натхнення для сонетів Шекспіра виявилася марихуана
·Гаррі Поттера заборонять?
·Злодії викрали Самсона
·Помер останній "магічний реаліст"
·Велика китайська стіна стала довшою

СПОРТ-ПОСТУП
·Фінів можуть позбавити всіх нагород
·"Срібні стріли" в гонитві за "червоним бароном"
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Король Данило на поштовій марці

 

Смотрите подробности кресло детское велосипедное здесь.