BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| Головна сторінка | INDEX 1-7 БЕРЕЗНЯ 2001 року |

Василь Базів став генконсулом України в Торонто

ПРИЗНАЧЕННЯ

Петро ГНАТІВ, Торонто

Сьогодні посол України в Канаді Юрій Щербак має намір представити українській громаді Торонто нового генерального консула – колишнього заступника львівського намісника з політико-правових питань Василя Базіва.

Призначення більш, ніж дивне, особливо зважаючи, що у Львові Василь Базів мав репутацію досить скандальну. Колишнього редактора газети “За вільну Україну”, яку він очолив після В’ячеслава Чорновола, Василя Базіва свого часу львівська преса пов’язувала зі зникненням великої суми коштів, які діаспора, насамперед канадська, жертвувала на початку 90-х років на розвиток першого незалежного часопису. Пізніше, уже на посаді заступника голови львівської облдержадміністрації Василь Базів, журналіст за освітою, примудрився заслужити рідкісну нелюбов практично усіх недержавних львівських ЗМІ. Ця критика опосередковано шкодила і безпосередньому начальникові Базіва – Степанові Сенчуку, тому у серпні минулого року той без особливого спротиву погодився з переходом Базіва на дипломатичну роботу – радником посольства в Оттаві.

Ймовірно, нове призначення Василя Базіва генконсулом у Торонто пов’язане з активною позицією тамтешньої громади стосовно нинішніх подій в Україні. Саме з Торонто в грудні минулого року пролунав перший серед діаспори заклик до відставки Президента Кучми і силових міністрів. Остання демонстрація українців перед генконсульством у Торонто відбулася 23 лютого, після чого стало відомо про переведення генконсула Ігоря Логінова до посольства України в Бухаресті. Попередника Логінова, Миколу Кириченка звільнили з посади після останніх президентських виборів, коли більшість громадян України, які мешкають у Торонто, проголосували за Євгена Марчука. Тож Василь Базів, відомий своїми ораторським і публіцистичним талантами, отримав достойне завдання – переконати діаспору в тому, що в Україні все о’кей...

Довідка “ПОСТУПУ”. Базів Василь Андрійович народився 17 травня
1955 року у селі Семигинів Стрийського району Львівської області. Українець, греко-католик, володіє російською, англійською (зі словн.) мовами. Починав свою трудову діяльність експедитором Семигинівського споживчого товариства. Вступив до Львівського держуніверситету ім. І.Франка. Після його закінчення у 1977 році отримав фах журналіста і почав працювати кореспондентом у комсомольських газетах “Молодь Закарпаття” (м.Ужгород) (1977-1978), “Ленінська молодь” (м.Львів) (1978-1983). Пізніше став власним кореспондентом у Західній Україні київських газет “Молодь України” (1983-1986) та “Робітнича газета” (1986-1990). Навесні 1990 року став депутатом Львівської обласної ради першого демократичного скликання. Тоді ж заявив про свій вихід з рядів КПРС. За дорученням ради став редактором її друкованого органу “За Вільну Україну”. На цій посаді розвинув бурхливу підприємницьку діяльність. 1992 року колектив редакції “ЗВУ” позбавив його посади головного редактора. Потім працював на різних посадах в облдержадміністрації. З вересня 1994 року стає головним редактором газети “Український шлях” і пов’язує свою подальшу долю із середовищем Аграрної партії. Навесні 1997 року Базів отримує посаду заступника намісника з політико-правових питань, залишивши керівництво “Українським шляхом” своїй дружині Надії Деркач-Базів. У 1998 році безуспішно намагається стати депутатом Верховної Ради від Стрийщини. 1999 року захищає кандидатську дисертацію з політології у ЛДУ. У червні 2000 року розпочинає свою дипломатичну кар’єру в Канаді.

POSTUP - ПОСТУП
№34 (692),
1-7 БЕРЕЗНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Олександр Ємець мав очолити СБУ?
·Леонід Кучма каже, що не давав наказу про вбивство Гонгадзе

ПОГЛЯД
·Василь Базів став генконсулом України в Торонто
·Львів - місто двох кардиналів
·Папа і жебраки

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Степан Сенчук звітував перед депутатами
·У Львові оголошено тендер на догляд парків
·"Прибирають" тих, хто з криміналом дружить
·КІЛЬКА СЛІВ
·Існує загроза вимкнення телебачення
·На Яворівщині з"явилося чергове провалля
·Депутати прийняли звернення до парламенту і Президента

ПОСТУП З КРАЮ
·У Відні завершена експертиза плівок
·Генпрокурор зустрівся з Лесею Гонгадзе
·Автокатастрофи в Україні: випадковість чи?...
·Демографічна криза в Україні
·Леонід Кучма каже, що не давав наказу про вбивство Гонгадзе

ДАЙДЖЕСТ ПОСТУПУ
·Микола Мельниченко: Я не можу повірити, що Кучма досі при владі
·Я не боюся повернутися в Україну

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Таліби знищують культурну спадщину людства
·Ліві об"єдналися з правими
·Міжетнічна різанина на Калімантані

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Вікно у чарівний світ тривимірності
·Готуйте мечі, панове лицарі!
·Скільки треба кактусів, щоби працювати з комп"ютером і не хворіти?
·PC-NEWS

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·Країна полонянок

АРТ-ПОСТУП
·Реставрація імен
·І раптом серед ночі скрипка
·Конкурс проектів пам"ятника коневі короля Данила

СПОРТ-ПОСТУП
·Велике відродження українських ігрових видів спорту
·Команда Лобановського програє
·Українці потрапили у "групу смерті"
·Терим нарешті залишив команду "фіалок"
·Бразилець гратиме за збірну Казахстану?

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Унгаро. Висока мода в саду бажань
·Це - Ріо-де-Жанейро, це - карнавал

 


Подробности где диплом специалиста у нас на сайте https://study-diploms.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-spetsialista.